reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dziewczynki ja z komórki, jutro wieczorem uzupełnię wszystko. Zuza walczymy razem. U mnie dzis 2dc.. a wykres takii jakiego jeszcze nie miałam-jutro wam pokażę.
Jutro tez zdam relacje z pobytu.. Po ocenzurowaniu fotek wstawię parę na kółko..
Do jutra laseczki! Ale mnie dzis Misa zaskoczyła!
Buziaki Maleńka:-*!!!
 
reklama
Hej Dziewczyny:-)
OOOO!!!! ale wieści!!!! a ja tak coś czułam, że kasia.natka na bocianówce leży:-D Kasieńko!!! gratulacje!!!! piękna panna, idealna partia dla mumowego Fasola:tak::-)
zuzanka głowa do góry, nogi na bok i zaraz fasolka wpadnie!!! a po jutrzejszym badaniu to już na 100%:tak: zobaczysz i Ty się Kochana doczekasz!!!!!!!!!!! trzymaj się jutro dzielnie!!!! mam nadzieję, że będziesz znieczulona i nic nie poczujesz:tak:Daj znać jak poszło!!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

ani@k dzięki za info o kasi.natce!!! Ty jak zwykle niezawodna i zawsze na posterunku:tak: Już nie mogę się doczekać opisu wczasów i fotek!!!! i kciukasy za Twój cykl&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

kok.o napisz chociaż słówko czy wszystko ok u Ciebie....zaczynam się martwić...:-(


A ja dziś rano tez zaliczyłam małego stresa jak mi tempka spadła o 3 kreski:crazy: w ciągu dnia mam 37st, ale liczy się ta poranna, nie? już miałam leciec na progesteron...ale stwierdziłam, że jak tydzień temu wynosił 34...to może wytrzymam do poniedziałku jak planowałam. Zobaczymy jutro jaka będzię tempka...chyba, ze będzie dalej spadać (tfu tfu...) to chyba polecę do jakiegoś polskiego lekarza, żeby mi przepisał dupka, a jak ok, to normalnie w poniedziałek porobię wszystkie badania. Ehhh no i zaczęły się stresy...czy aby wszystko w porządku...żeby czegoś nie przeoczyć co się źle dzieje...mam nadzieję, że to minie, bo to dość męczące...ciągłe zastanawianie się, obserwowanie siebie...ale chciałam, to mam, nie?;-):-)
Uciekam na chwilkę, idę sobie przygotować coś dobrego na jutrzejszy lunch:tak: nie ma zmiłuj :-)
 
Katiuszka nie martw sie, ale ten duphaston to sobie bierz, tak na wszelki wypadek. Ja dostalam recepte i bede brac.Normalnie bierze sie 2 tabletki, ale chyba bede brac 3 bo jakos mi to podpowiada intuicja. Odpoczywaj i nie przemeczaj sie najlepiej. Trzymam kciuki mocno za Ciebie.

Zuzanko nie martw sie:tak:Ponad rok temu przechodzilam laparoskopie i wszystko bylo dobrze. Rozbierzesz sie do koszulki, wczesniej Ci podaja tabletke cos w rodzaju glupiego jasia dla spokojnosci i potem trach na sale. Mi bylo tak zimno, ze mnie przed zabiegiem przykryli 3 pledami. Potem narkoza i odlot. Obudzilam sie glodna jak diabli i zaraz chcialam leciec siku, ze prawie sie przewrocilam, bo mi sie zakrecilo w glowie. Troche sie krwawi, ale slabo. Pozostal mi w pepku maly slad naciecia. Naprawde, to nic strasznego. By the way to dzialo sie w dzien moich urodzin.
 
hej babolce:-)

dzieku wszystkim za pocieszenia, u mnie w porzadku na razie... znaczy nic sie nie dzieje, a ja spedzam wiekszosc czasu w pozycji leżącej;-):-)
z przerwa na obiadek...mmmm.. zrobiłam dzis kapuche młoda z pieczareczkami i młode ziemniaczki..mmmmmm ;-):-)

zuzanka powodzenia dla lekarzy na zabiegu;-) &&&&&&& za fasole!!!:-)

katiuszka, na razie sie nie martw, poczekaj do jutrzejszego pomiaru, bo tempka moze skakac czasem (ogladałam rozne wykresy ciazowe z zygzakami ze hej!) A duphaston- na pewno nie zaszkodzi :tak:

kasia.natka - gratulacje!! dorodna dzidzia, nasze pierwsze Schizowe dziecko :-D
 
witajcie!!!!!!!! kok.o leż,pachniej,leniu****,pięknie wyglądaj,odpoczywaj i nie rób NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)relax i raz jeszcze ralax!!!!:-)katiuszka,nie martw sie...przeciez nic się nie dzieje tak????????!!kok.o zna sie na temp.wiec raz rośnie,raz spada!!wiec posłucha kok.o i nie zamartwiaj sie na zapas.bo po co???!!a nerwy to wróg numer jeden,pamietaj!!wiec zero stresa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dziewczyny ja wczoraj na maxa zaszalałam...................byłam u fryzjera:-)po raz kolejny!!!!!!!!!!!!!i moje włosy jeszcze mocniej ścięłam:)::-):-):-):-)teraz ich juz nie zwiążę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1;-)szok!!!!!ze się wogóle zdecydowałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja,co zawsze kitke miałam i nic poza tym.................to teraz na maxa szaleję:):):-)al powiem nie skromnie;-),ze w pracy kazda osoba mi powiedział,ze super wyglądam w krótszych!!!!!!!!!!!!!11a jak teraz wróce w jeszcze krótszych to szok bedzie hi hi!!!!!!!!!!!!!!!Ja z mężulkiem wolne mamy do wtorku:-)wiec byczymy się!!!!!!!!!!!Jutro z mamą do mista na zakupy jadę,a potem z moim lubym do Wrocławia do Reala,chce sobie kupic loko-suszarkę...ale taka super z prawdziwego zdarzenia!!!!!!!!!!!!!skoro mam fryza to musze miec sprzet,zeby dobrze wyglądac no nie??!!!;-);-):-)A w sobote impreze planujemy,grila!!!siostra w sob.ma urodziny,a mój mąz ma 14 czerwca!!!wiec wspólna impreze urodzinowa robimy!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-)mam nadzieje ze pogoda podisze!!!!!oby!!!!!!!!!!!!!!bedzie kiełbaska,karczek,piersi z kurczaka,sałatki,i inne pysznośći,no i alkohol!!!!!!!!!a co??!!;-)takze w oboote od rana rece bede miałą pełne pracy...ale fajnie!!!!!!!!!!!!!!!ja bardzo lubię robic takie rzeczy,sałateczki,szaszłyczki i inne rarytasiki;-)
 
A propo"s............katiuszka.....moja kolezanka mieszka w Angli juz jakies 5-6 lat,i jest w ciąży ,rodzi w sierpniu,ale ona od poczatku chodziła do 2 lekarzy,tzn.do polskiego lekarza i angielskiego lekarza!!mówiłą mi,ze z polskim lekarzem lepiej jej sie jest dogadac!!tzn."wykłada kawe na ławę"niz ten angielski...jest jej lepiej jak idzie do polskiego dr.a do angielsjkiego jak idzie to mówi jej tak ogródkami,tylko same podstawowe sprawy i rzeczy.A z polskim lekarzem to mi mówi,ze porówna nie nie ma ,ze jest lepiej!!!!!!!!tak tylko Ci piszę,bo mam kupmele w ciąży,która jest za granica i pisze to co ona mi opisuje itd,jej porówna nia w sprawie lekarzy.....
 
jestem znowu po krótkiej drzemce:-)
Dziewczynki, ja bym brała tego duphastona, ale przeciez nie kupię go sobie sama w aptece. Najpierw muszę do lekarza, a lekarz dopiero w piątek, a on mi i tak go nie przepisze, jak mu nie pokażę wyniku progesteronu. Tak więc i tak muszę czekać do poniedziałku....oby jutro tempka była "w normie":sorry:
kok.o ufff dobrze, że się odezwałaś...Widzę, że koleżanka wzięła się za siebie:tak: leżymy, odpoczywamy, nie martwimy się!!!! NO!!!!:-)
kasica ja tak dalej będziesz szaleć z obcinaniem włosków, to niedługo już nic Ci nie zostanie do ścinania:-D ale super, że pozytywna zmiana...i chyba miała jakiś wpływ na pozytywne nastawienie, hmmm??? od razu się to rzuca w oczy jak się czyta Twoje ostatnie posty:tak: Tak trzymaj!!!!!!! a plany sobotnie rewelacyjne!!! u nas leje jak diabli, to sobie mogę poplanować relaks na łonie natury:wściekła/y: Anglia!!!!:wściekła/y:
Aleksis a na co Ty bierzesz ten duphaston??? masz problemy z progesteronem??? chyba nic nie pisałaś wcześniej...albo mi umknęło :sorry:
Zmykam Dziewczynki, pora na spanko:-)
Do jutra!!!!
 
katiuszka................nie stresuj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!na wizycie doktor ci powie co masz brac itd!!czy duphaston,czy nie,czy inny lek,czy nie!!wyluzuj...nie stresuj sie,bo po co???!!kazda ciąża inna jest,a lekarz powie co masz brac,jakie badania robic...NIE STRESUJ SIĘ NIE POTRZEBNIE!!!!!!!!!!!!!!!Lekarz bedzie wiedział co zrobic!
 
reklama
Kasia.natka gratuluje coreczki, na pewno sliczniutka, bo wszystkie sie zachwycaja:happy:

Katiuszka zobacz jak to jest....te co nie mierza tempki i ida pierwszy raz do lekarza w 13 tc sa duzo mniej zestresowane od nas, co wiemy prawie od razu i potem ta tempka tak nas w konia robi. Jeszcze te, ktore doswiadczyly straty schizuja na maxa. A tu kazdy powtarza, ze nalezy byc spokojnym, ale jak??

Bionda jestem jestem, znaczy od czasu do czasu wchodze i cos doczytam, ale nie wszystko, bo udzielam sie na moim pierwszym watku. Wy tu wszystkie jestescie bardzo zgrane i czasem po prostu nie wiem o co chodzi:eek:dlatego wole nie pisac.

Kok.o uwazaj na siebie!!!

Zuzanka trzymam kciuki.

Wszystkie Was pozdrawiam.
 
Do góry