reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

szybkie Hejka :-)
Ja dzis prosto z kuchni, jutro ta imprezka: przystawka , obiad dwudaniowy i tort chałwowy :-) roboty dużo ale przynajmniej coś się dzieje:-) No i można popić;-)
kok.o - po prostu zaszalejecie w tego Sylwestra, ale to zupełnie jakbym mojego M słyszała hehe ;-)
Też mam nadzieję katiuszka, że tuż przed końcem roku okaże się (jakoś 28go...) , że pić nie możemy &&&&&:szok: ale by było :happy2:
Całuję i pozdrawiam wszystkie kobitki, miłego weekendu :happy2:
 
reklama
o! przegapiłam nową koleżankę - witaj noelka :-) i życzę szybkich II
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
dla was wszystkich do podziału
ja dziś świetnie się czuję, nawet wzięło mnie na pieczenia i murzynek już pachnie w całym domu...mmm....
 
kasia.natka, dzięki za nową porcję fluidków!!! zbieram pierwsza!!!! chyba pierwszy raz:-D tak więc swoją porcję do kieszeni i uciekam.

muma, a ja myślałam, że Ty imprezkę masz za tydzień...znowu coś mi się pomyliło....Baw się dobrze!!!!!

kok.o, hmmmm zazdroszczę Ci planów sylwestrowych...ale zaszalejesz. Tylko nóżek nie połam na nartach!!! A męża spij i wykorzystaj, nawet nie będzie wiedział kiedy dzidzię zmajstruje hehehe:-D

A ja już się weekendowo relaksuję. Zakupki zrobione, gołąbki gotowe, sprzątanie odwalone, teraz tylko relaksik:-) Zaraz zrobię winko grzane i popijemy sobie z moim M.,....póki jeszcze mogę:-D
Miłego weekendu dla wszystkich naszych staraczek !!!!
 
a ja sie nie odzywalam bo znowu prądu nie bylo. Pozniej byl prad a nie byo netu...
Teraz mam jedno i drugie i sie napawam bo wieje bardzo i mam ogromna nadzieje, ze znowu nie wywieje nam mediów!
Fluidkow chyba trochę zostało to podbieram...może będę miala prezent na święta? Tak bardzo bym chciala.
 
Hej Dziewczynki,
Ja już w pracy, wymęczyła mnie ta imprezka, 2 dni sprzątania, gotowania, potem raz dwa trzy i po sprawie :-) Na szczęście najedli się i chyba smakowało , zgarnęłyśmy prezenty i mamy z głowy;-) Wigilia w tym roku nie u nas także koniec imprez na ten rok.Trzeba trochę odpocząć.
A w pracy znow dziś zap...
Życzę Wam miłego tygodnia :-)
 
witajcie dziewczyny!!!
A ja jestem po długiej i ostrej rozmowie z moją szwagierką. Pisałam Wam jak było po ostatnich odwiedzinach, tym razem my byliśmy u nich, a ten debil znowu swoje czyli jesteś w tej ciazy czy nie...że mój M. słabo się mną zajmuje itp. Jakoś to zdzierżyłam jeszcze, ale jak potem dowalił, że mój M, nie może mieć dzieci, bo pracował w firmie razem z gejami, to we mnie się zagotowało!!!! zresztą w moim M. też, ale zapytaliśmy się tylko jaki to ma związek? pokapował się,że przesadził i gadał w kółko, że to tylko głupi żart. Jakoś wytrzymaliśmy do końca wizyty, ale jak wyszliśmy to tak się nawzajem nakręcaliśmy na niego, zwyzywaliśmy go jak tylko można było. A mnie nerwa trzyma do dziś, dlatego postanowiłam pogadać sobie z jego żoną, poprosiłam ją, żeby mu powiedziała, że to ona każe mu przestać nas się czepiać i gadać te jego chamskie zarciki, ja ją o to prosiłam, nie dlatego , że ja sie go boję, czy coś podobnego, tylko ja go znam i wiem, że jemu nie da sie nic powiedzieć, bo zaraz wstaje i wychodzi a obraza na cały świat od razu. Tak więc nie chcę od razu takich awantur, dlatego niech ona najpierw na niego wpłynie, a jak się nic nie zmieni, to już nie ma wybacz, będzie wojna i koniec, bo ja nie ustąpię, nie będe robiła głupich uśmiechów i udawała, że nic się nie stało. Matko, ale jestem wściekła!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Przysięgłam sobie, że jak w końcu będę w ciąży, to on się nie dowie, będziemy go oszukiwac tyle ile się da!!!! jak Boga kocham, że tak zrobię!!! niech ma za swoje cham skończony!!!!!
 
lumina, a czemu Ty tak spasowałaś ze starankami??? może nie starajcie się tak na mus, ale poprzytulać się to chyba można by było...nawet dla samej przyjemności;-) no a jakby coś z tego wyszło, to podwójny plus:)

brzózka, powróciłaś do świata żywych hahaha Wiem jak to jest jak nagle nie ma internetu itp. Jak jest, to człowiek tak bardzo na to nie zwraca uwagi, ale jak zabraknie, to koniec świata!!!
A jak tam u Ciebie Kochana? staranka rozpoczęte??? ja jeszcze troszkę muszę poczekać na odpowiednie dni;-)no zobaczymy co przyniesie koniec roku.....

muma, z imprezami tak to jest właśnie, kupa przygotowań, sprzątania, gotowania itp, a potem chwila moment i po imprezie. Spokój aż do kolejnej:-) U mnie to chyba spokój aż do świąt, a może i święta spędzimy sami, jak mi się szwagier obrazi:-D
 
o matkoicórko katiuszka ten Twój szwagier to jakiś burak ćwikłowy!:szok: tekst o gejach..no ręce opadają :eek: współczuje, naprawde szczerze, no ale rodziny się nie wybiera.... :-(


lumina masz racje, ze starankami spasuj. Ale z seksiku nie rezygnuj;-):-D


Muma fajnie że impra sie udała:-D Zostało coś ciasta? Moge kawałeczek? ;-):-D ( kij tam z moim zrzucaniem sadełka ;-) )


pozdrowionka dla Wsiech :-)
 
reklama
Do góry