reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Hej Dziewczynki,

katiuszka -
strasznie mnie wkur... ten gość, brat Twojego M :angry::angry::angry:
Może po prostu powinniście powiedzieć im, że wy też jednak nie chcecie dzieci, szkoda kasy i nerwów, taka prawda.
Przecież gdybyście chcieli to już byście mieli gromadkę , co nie ?:happy: Może się pajac odp...:crazy:
Myślę, że już zaczekaj z tymi badaniami do nowego roku. A może jednak ja Ci podeślę te ziółka ??
Ech.. ja też załuję , że parę osób wie, te osoby generalnie są życzliwe ale te telefony co miesiąc - i jak ??? - zaraz przestanę odbierać po prostu;-)
A u mnie dzisiaj temperatura już lekko w dół więc wiadomo , że d... Kreska była na teście owu, nie chcę wiedzieć co to znaczy, nawet nie chcę myśleć, że cokolwiek i nauczkę mam na przyszłość, koniec testów przed terminem @ - to bez sensu.
Dzisiaj po prostu zasypiam, ledwo chodzę, zaraz przylezie, pewnie jutro wstrętna @.
I pierniczę to, nastawiam się na wiosnę, moja córcia zakiełkowała w kwietniu , niech tak będzie i teraz, może noworoczne życzenia się spełnią...
Miłego dnia
 
reklama
hej dziewczynki moje kochane,
Katiuszka olej ich kto się debilem urodził to wiesz kanarkiem nie zdechnie .....są przygłupy nie można nic na to poradzić więc trzeba po prostu ich ignorować,a szkoda,że brat ma takie podejście...u nas na szczęście już nie zadają pytań ,dzięki bogu się skończyły .....
Muma zobaczysz kochana ,że się uda a testy lepiej odłóż na bok i nie rób przed@ bo szkoda ,żebyś się denerwowała.........
 
zuzanka - dzięki za wsparcie :-) ale już na ten miesiąc nie liczę,
Kiedys się uda - w to głęboko wierzę :-) (może w przyszłym życiu :baffled:)
 
witajcie dziewczyny!!!
Dzieki za słowa otuchy i za zrozumienie, a jednak ja nie przesadzam i jak mówię, że cham to cham!!!!! Dalej mam na niego narwę, nawet postanowiłam, że się rozmówię z jego żoną i powiem jej, niech mu jakoś delikatnie powie, żeby takich rzeczy nie gadał i nie pytał się bez przerwy. Powiem jej, żeby nie mówiła mu,że to ja go o to prosze, tylko niech powie niby od siebie. Powiem Wam, że jakby to tylko o mnie chodziło, to ja bym się z nim nie pierd...i wygarnęła mu już dawno, ale wiecie jak to jest, jednego tego brata ma tutaj, nie chce się z nim kłocić, przymyka oko na wszystkie głupoty. No i tak to się ciągnie.
Ale może któreś dziewczyny jeszcze nie powiedziały wszystkim dookoło o staraniach,to może się zastanowią komu warto powiedzieć a komu nie. Osobiście przestrzegam!!! różnie z tym bywa...
A co do mnie....okresu jako takiego wciąż brak. Plamienie jest a i owszem, coraz większe można powiedzieć, podejrzewam, że dziś w nocy albo jutro dostanę. Czyli tak jak pisałam wczoraj, za wcześnie przytulalismy się i to dwa razy tylko, przez te kłótnie z moim M. Tak więc z badaniami poczekamy do nowego roku. Oby w tym czasie się udało!!!!

muma, a widzisz, coś źle jednak doczytałam, wydawało mi się, że chodziło o test ciążowy. Ale chwila moment....dalej coś nie łapię...jak masz zaraz dostać @ to po co robiłaś test owu??? sorrki, jakaś niekumata ostatnio jestem:zawstydzona/y: chyba przez te nerwy przed @.....
 
A z innych spraw, takich niestarankowych:) to ja już mam ubraną choinkę;-)Rekord pobiłam, miesiąc wczesniej hahaa
Ja jestem zwolenniczką ubierania choinki tuż przed świętami, ale w tym roku tak wyszło, bo kupiliśmy nową choinkę, taką na ponad 2 metry i bardzo gęstą, zawsze taką chciałam mieć. A jak ją kupilismy, to chciałam zobaczyć jak będzie wyglądac w salonie czy nie za duża i takie tam. Jak ją postawiliśmy to znowu chciałam zobaczyć jakie bombki, ile trzeba światełek, no i oczywiście musieliśmy znowu jechać do sklepu po wszystkie potrzebne akcesoria, i tak od jednej bombki skończyło się na ubraniu całej choinki. Nie było sensu rozbierać jej a za miesiąc znowu to samo, tak więc u mnie już prawie Boże Narodzenie:)
A propos świąt...to mój ukochany szwagier z żoną mają spędzić z nami święta, po prostu pieknie...ale mam jeszcze nadzieję, że ona na niego jakoś wpłynie i przynajmniej nie będzie się odzywał.
 
Hej :-)

Na wstępie tłumaczenie co do testów owu (skopiowane z forum ;-))
Czy test owulacyjny wykrywa ciążę?
Test owulacyjny wykrywa ciążę
Dlaczego?
to jest tak naprawdę jego wada bo krzyżuje się z hormonem ciążowym HCG w niskich
wartościach, ale konstruując test i jego czułość zakładaliśmy, że człek będzie
testował w okolicy owulacji.

A teraz wstawka dla chemików, dlaczego tak jest
Otóż podjednostka Beta HCG wykazuje bardzo duże podobieństwo do LH. Jak duże, aż
ciężko uwierzyć ale jest to 91 aminokwasów !!! w łańcuchu o długości 121 reszt
aminokwasowych

Test krzyżuje się z HCG na poziomie 10 co oznacza, że przekroczenie tego poziomu
powoduje pozytywny test owulacyjny (1-2 dni od zagnieżdżenia)

Dużo testujących używa zatem 9-10 dni po owulacji testów owulacyjnych, żeby
zobaczyć jak wyjdzie jak pozytywnie to testują ciążowym, ale
UWAGA

TEST OWULACYJNY zawsze WYCHODZI POZYTYWNIE W CIĄŻY
ale
POZYTYWNY TEST OWULACYJNY po owulacji NIE MUSI oznaczać ciąży



Dlatego też zatestowałam sobie, a co :-) @ póki co nie ma, ale jutro graniczny termin i już nie testuję czekam grzecznie, piersi przestały mnie boleć ale wk.. jestem na maksa - także pewnie lada moment..

katiuszko - piękną masz na pewno choinkę i już Ci życzę żeby się prezent zdażył pod nią pojawić, jak trzeba będzie niech stoi choćby do maja:-) Tak sobie jeszcze myślałam to co napisalas, ze powiesz szwagierce, żeby pogadała mężem.
Ja bym nie ryzykowała bo pewnie mu powie. Odpuść sobie, powiedzcie, że odpuszczacie bo w sumie to za młodzi jesteście na dzieci :happy:
Dzisiaj dzień darmowej dostawy w wielu sklepach netowych więc ja sobie pewnie średnio popracuję ;-)
Miłego dnia :-)
 
dzień dobry moje drogie
no powiem Katiuszka że faktycznie miesiąc przed świętami to dla mnie rekord pobiłaś :-D,my ubieramy żywą 3 dni przed wigilią ,dłużej stoi później :rofl2: ale już zazdroszczę klimatu świątecznego :tak:a co do brata męża to też bym powiedziała jak Muma ,że jesteście młodzi i pasujecie .....:laugh2:odczepi się i będziesz miała spokój
Muma a może @ nie przyjdzie ,może będzie ładny prezent pod choinką :-) oj trzymam kciukasy moooocno,mooocno:tak:


a ja mam ostatnio jakieś masakryczne samopoczucie ...spałabym non toper :szok:ale ogarniam się kawą....mam wrażenie ,że mało nas się zrobiło na tym forum :confused2:HALO,HALO gdzie się podziała zwarta grupa staraczek??:zawstydzona/y:smutno tu nam bez Was .....


a może kawka??
 
Hejka,
Oj mało nas mało, szkoda...
Ja też śpię codziennie w pracy, a już po 14ej to nieprzytomna jestem,
Bez sensu, ze tak wcześnie robi się ciemno, inne życie latem.
Podobno jednak ma być załamanie pogody i śnieg od poniedziałku, może i lepiej :-)
 
reklama
katiuszka79 - no ludzie to są chamscy - na swojej skórze sie przekonałam , jeden taki kuzyn to wprost mi powiedział że mój pewnie słabo bzyka ( tu użył gorszego wyrazu ), dobrze że mój tego nie słyszał bo dostał pewnie z pięści ,

co do choinki to super że już masz ubraną , taki nastrój świąteczny jest super , ja w tym roku żywą kupuje to raczej nie postoi długo ale marzyłam od dawna o takiej pachnącej choince


Muma - ja też jestem ciągle śpiąca , kawa nic nie daje , długo sypiam - od 22 do 8 rano , dobrze że mam tego psa to coś jest mnie w stanie wywlec z łóżka , inaczej bym spała 22- 11 rano

pracy nadal brak , nawet nie szukam bo wiem że bez znajomości nie znajdę
 
Ostatnia edycja:
Do góry