reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

kasiu - jestem pierwsza tralalala , zgarniam świeżutką porcję fluidków , hurrraaaa :-):-):-) Ty jedna o nas pamiętasz :tak::tak: Jejku to już 12ty tydzień, superrrrrrrr, najgorsze za Wami:-):-) Teraz już tylko radocha:-)
Ja melduję 21 dc, i szósty mc starań... Wyniki M . wciąż kiepskie, się leczymy no ale cóż, wszystko się może podobno zdarzyć... Mam objawy ciążowe jak zwykle więc wszystko na dobrej drodze :-) Buziaki dla Ciebie i Maleństwa:-)
 
reklama
ha!!!! w końcu i ja się dorwałam do fluidków, zawsze to na końcu byłam!!!
kasia.natka, dziękuje za fluidki, fajnie, że do nas zajrzałaś. Super, że u Ciebie wszystko w porządku, że z maleństwem dobrze, tak jak muma pisała, też myślę, że najgorsze tygodnie za Tobą, teraz to już tylko szczęście i radość!!!
A ja jestem w 26dc, czekam do wtorku na @...lub jej brak....
wink2.gif

Objawy ciążowe były, a jak!!! ale już minęły...pewnie chwilowo
biggrin.gif
 
muma, no ale miałaś sen!!! usmiałam się z tego siwego i zezowatego chłopczyka
laugh.gif

A jak tam przygotowania do imprezy imieninowej? ja mam spokój, nic nie szykuję, w sobotę ma przyjść do nas mojego M.brat z żoną, ale to nie na imprezę, tylko tak na kawkę. Nauczyłam sie robić domowym sposobem kawę latte, bez użycia wyszukanych sprzętów, to teraz co rusz to się kawkujemy:)

brzózka, coś ostatnio jakaś chorowita jesteś dziewczynko! może by trzeba było się przebadać albo zażywać jakieś witaminki na wzmocnienie. A moze to faktycznie jesień i tak nastraja, że człowiek czuje się lekko połamany.
Ja na pogodę nie narzekam...na razie przynajmniej...ciepło jest ok.12 st, słonecznie. Oby tak było jak najdłużej!!!

Ps. a z objawów ciążowych...to coś mnie wzięło od wtorku i mierzę temperaturę....no i mam 37st cały czas. Nie wiem co to oznacza....bo nie pamiętam kiedy ostatni raz mierzyłam, pewnie w pierwszym,może i w drugim cyklu starań, potem odpuściłam, no ale jakby nie patrzyć to podwyższona jest. Tylko teraz dylemat...czy to jakieś małe przeziębienie czy.........nie piszę, żeby nie zapeszać. Niby chora się nie czuję, nic mnie nie boli, tylko ten stan podgorączkowy...no cóż...we wtorek się okaże
wink2.gif

Uciekam już dziewczynki!!! może zajrzę jeszcze później, a jak nie to do jutra!!!
 
katiuszka - też już trzymam kciuki za Ciebie &&&&&& ale by był prezent na imieninki, co ?:-) Tak w ogóle to wszystkiego o czym pragniesz kochana Ci życzę, zdrówka, udanego seksu no i wiadomo chyba wiadomo, nic już nie napiszę :-):-):tak:
Zyczonka też dla kasi.natki - wszystko jak wyżej ale już razy 2, teraz jest w końcu w dwupaku :-):-):-)
Zdradzisz nam ten domowy przepis na latte ? ;-)
Ja dzisiaj w pracy tylko ptasie mleczko i owoce (wszystkie sie odchudzają hehehe), a imprezkę w domu mam w przyszły weekend. Na początku grudnia ma urodziny moja córcia i zawsze to łączymy. Już mi się powoli klaruje menu, tylko nie wiem jaki tort, może macie jakiś fajny przepis ? (śmietanowe odpadają bo się dziecku już przejadły ;-)),
Miłego Dnia :-)
 
witam się z samego ranka:) wpadłam tylko na chwilkę złożyć życzonka imieninowe naszej mumie...przede wszystkim zdrówka dla Ciebie i Twoich najbliższych, spełnienia marzeń, wiadomo jakich;-)oraz dużo szczęścia i pomyślności!!!!!!

Dziewczyny dziękuję za trzymanie kciuków...ale coś mi się wydaje, że nic się nie udało...znowu....
Dziś się obudziłam z bólem piersi, a u mnie to pierwszy znak na zbliżającą się @, więc pewnie znowu nic....ehhhh

A na kawkę przepis podam wieczorkiem, bo teraz się spieszę do moich "przyszywanych" pociech:-)
Miłego dnia dla wszystkich kobietek!!!!
 
aaa katiuszka - a propos temperatury, ja mierzę codziennie rano o tej samej porze od pół roku ;-) Zawsze w fazie lutealnej czyli po owulacji mam około 36,8-37,1 , potem na kilka dni przed @ leci na łeb na szyję...
Ale dodatkowe życzenia dla Ciebie - żeby nie spadła :-):-):-) Przecież kiedyś musi nie spaść, nie ? :tak:
 
Ja również przyłączam się do życzeń dla Kaś...upragnionych fasoleczek dla wszystkich...
Ja wczoraj byłam na monitoringu...owulka będzie w ciągu kilku dni...już dzisiaj zaczeliśmy staranka...:)
 
reklama
kochane dziękuję wam za życzonka :tak: kochane jesteście :*
Brzózka :angry: bo cię normalnie znajdę i przez kolano przełożę! już mi się brać w garść i do starań!!! jest tyle sposobów, wspomagaczy itd. a poza tym każdy cykl to szansa więc...

kciukam za was wszystkie &&&

a za życzenia imieninowe dziękuję chociaż obchodzę w kwietniu ;-)
 
Do góry