reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
witajcie dziewczyny!
brzózka....ściskam Cię mocno...trzymaj się dzielnie i startuj w kolejnym cyklu z nowym zapałam, nowymi nadziejami i dużą porcją pozytywnej energii!!!! Kiedyś nam się uda...musi!!!!!!!!!!!

IZW, ja niestety tez Ci nie pomogę, kompletnie nie wiem nic na temat, który Cię interesuje. Ale zostań z nami, im nas więcej, tym raźniej:-)

A ja mam jeszcze tydzień do czekania na @, niby tym razem się nie spinam i nie nastawiam na cud, zresztą po takich marnych przytulankach..., ale powoli juz mnie dopada symdrom urojonej ciąży, pewnie zaraz się zacznie doszukiwanie się wszelkich oznak ciązy itp., zwariować można, co miesiąc to samo....No nic, poczekamy...zobaczymy...
Życzę miłego i spokojnego niedzielnego wieczorka!!!!
 
Brzózka uściski...
Ja teraz czekam na owulkę...dzisiaj wzięłam ostatnią tabletkę clo...w czwartek monitoring i potem startujemy...

katiuszka79 ja też tak "wariuje"...niby wmawiam sobie, że nic się nie dzieje, ale zawsze coś można dopasować do objawów i człowiek się nakręca...

Miłego wieczoru
 
Hej,

katiuszka - pewnie, że nam się uda , nie ma wyjścia...
A my z tymi staraniami musielismy troche zwolnić bo mi się przyplątało zapalenie pęcherza..brrrr, już z 10 lat nie miałam:baffled:
Dziś już lepiej, biorę tylko Urosept i żurawinę, bo przecież może być...
Teraz już po owu więc czekamy, pociesza mnie fakt, że mam imprezę w tym czasie, dużo pracy - jakoś zleci do 2.12 ;-)
M był znow u androloga, próbują róznych rzeczy , cały czas nie wiadomo jaka jest przyczyna tej małej liczby plemników..
Dostał lek , hmmm w ulotce piszą, że na bolesne miesiączki :tak:, chyba lekarz wie co robi,:-) Następna wizyta w Sylwestra i znów z badaniem armii, ach... nie wiem czy ja się doczekam w 2012 ...
No trudno, będę tu siedzieć i Was po kolei dopingować :-)
Miłego poniedziałku :-)
 
Również życzę miłego początku tygodnia...
Mnie z rana szef popsuł humor...ale u mnie to standard, że mamy różne zdania na ten sam temat (różnica pokoleń i sposobu działania)...i już przestałam się tym przejmować...
teraz czekam na owulkę...
 
Hopee - opowiedz, ile razy juz brałaś to clo ? i Jak reagujesz ?
Ja mam zapas w domu ale czekam na poprawę tej armii...
 
Helo Dziewczynki, gdzie jesteście ????

Smutno się jakoś zrobiło i pusto:eek:
U mnie 19 dc , dzisiaj rano myslalam, że nic nie zjem tak mi było niedobrze haha;-) Pewnie po urosepcie, który biorę jeszcze ...:tak:
A w pracy dziś z rana z dziewczynkami ubrałyśmy choinkę :-) A co, do Świąt miesiąc, trzeba się nacieszyć:-)
Miłego dnia :tak:
 
Hopee - opowiedz, ile razy juz brałaś to clo ? i Jak reagujesz ?
Ja mam zapas w domu ale czekam na poprawę tej armii...

To jest mój drugi cykl...w ciążę zaszłam też na clo i też w drugim cyklu...więc może...może...;-)
w poprzednim cyklu miałam jeden pęcherzyk ale słabe endo - 7mm kilka dni po owu...teraz wspomagam się orzechami i suplementami...zobaczymy...

Muma a ja zastanawiam się nad tym, by ubrać już choinkę w domu...ten nastrój jednak nastraja pozytywnie...bo zamiast szarości jest kolorowo...:)

Miłego dnia wszystkim...
 
Witam :-)
ja jestem,żyje, ale tylko Was podczytuje ostatnio. Ale niezmiennie, zaocznie;-), trzymam kciuki za Was w tym miesiącu:-)
Ja w pracy nie wiem w co rece włożyć, więc tylko rano przy kawce szybko zerkam co piszecie:-D


Choinka???!!! no co Wy?:szok:


pozdrawaim serdecznie i trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&& :-)
 
reklama
Hopee - to trzymam &&&& za Twoje pęcherzole ;-) Ale dostałaś clo bo było coś nie tak z owu, nie było pęcherzyków, czy nie pękały ? Sorki, że tak pytam, ja mam pęcherzyk zawsze ładny jeden, endo też ale czasem nie pękają... Lekarz stwierdził, że zanim zaczniemy gonadotropiny (np pregnyl) to polecimy z clo. Chcę zacząć brać od stycznia. Na drugą fazę mam luteinę :-)
kok.o - fajnie, że jesteś z nami:happy: Mówię Ci, choinka, przynajmniej w pracy dodaje powera, jest milutko i świątecznie, w końcu za miesiąc mam już urlop świąteczny. Może ktoś jakiś prezent podłoży ?:-) A może wiecie jaki prezent ?? ;-)
 
Do góry