reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Hej Dziewczynki
biggrin.gif
Jestem z wątku "kto po in vitro", ale sobie pomyślałam, że Wam również przyda się coś na rozweselenie.

Płynie stado plemników jajowodem.
Nagle jeden słabiutki, który płynie ostatni, krzyczy:
- Panowie, zdrada, jesteśmy w dupie - wracajmy!
Cale stado w tył zwrot, a ten płynąc dalej mruczy pod nosem:
- I tak właśnie rodzą się geniusze.


A to po prostu musicie zobaczyć hi hi hi http://www.joemonster.org/filmy/7883...lemnik_wygrywa


I jeszcze jeden:
- Dlaczego do zapłodnienia jednego jajeczka potrzeba aż milion plemników?
- A widział kto mężczyznę, który pyta o drogę?

A żeby Panowie się nie obrazili:
Jaka jest najinteligentniejsza komórka w ciele blondynki? - Plemnik.

Pozdrawiam cieplutko :laugh2:
 
reklama
Dziękuję za zaproszenie :-)
Mam nadzieję, że nie przeszkadza, że mam tylko psa ;-) Za to straszna z niej (to sunia) rozrabiara. Wystarczy za całe stado owieczek, królików i kogucików.
Będę do Was zaglądać.
 
Witajcie Dziewczęta :-)
kosik - dzięki za porcję humoru, najbardziej podoba mi się ten sprytny plemnik na filmiku ;-) Trzeba się orientować o co chodzi kobiecie, czyż nie ?:-)
kok.o - przyznam, że nie wiedziałam,że królikom trzeba obcinać zębole, masakra, dobrze, że u ludzi tak nie ma :-)
Ja wczoraj trochę przykimałam na serialach ale za to później ze zdwojoną siłą i ochotą rozpoczęliśmy comiesięczne starania, co ma być to będzie, a nuż jakiś cud tuż przed Świętami :tak:
Teraz się waham czy codziennie czy za dwa dni dopiero, przy tej lichej armii... tzn wiecie ona jest sprawna tylko nieliczna, jak myślicie ?? M uważa że codziennie :tak:;-)
Miłego dnia życzę wszystkim :-)
 
elo
mój rozrabiaka jest szynszylem! :-D
A one tak mają, że czasem krzywo im rosną zęby trzonowe i ranią policzki . Potem robi się ranka, babra się, boli i zwierz strasznie się męczy bo jeść nie może:-( Ale mój wczoraj już doszedł do formy bo znów ma ADHD :-D



cześć kosik :-) no przyszły geniusz mnie rozbawił :-D


miłego dnia babeczki:-D
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczynki
biggrin.gif
Jestem z wątku "kto po in vitro", ale sobie pomyślałam, że Wam również przyda się coś na rozweselenie.

Płynie stado plemników jajowodem.
Nagle jeden słabiutki, który płynie ostatni, krzyczy:
- Panowie, zdrada, jesteśmy w dupie - wracajmy!
Cale stado w tył zwrot, a ten płynąc dalej mruczy pod nosem:
- I tak właśnie rodzą się geniusze.


A to po prostu musicie zobaczyć hi hi hi http://www.joemonster.org/filmy/7883...lemnik_wygrywa


I jeszcze jeden:
- Dlaczego do zapłodnienia jednego jajeczka potrzeba aż milion plemników?
- A widział kto mężczyznę, który pyta o drogę?

A żeby Panowie się nie obrazili:
Jaka jest najinteligentniejsza komórka w ciele blondynki? - Plemnik.

Pozdrawiam cieplutko :laugh2:

Hahahahahaha....dzięki za poprawienie humoru....:)

Dziękuję za zaproszenie :-)
Mam nadzieję, że nie przeszkadza, że mam tylko psa ;-) Za to straszna z niej (to sunia) rozrabiara. Wystarczy za całe stado owieczek, królików i kogucików.
Będę do Was zaglądać.

Ja też tylko mam psa...i to małego...kachanego, głośnego i ma chyba ADHD....:-D
Witajcie Dziewczęta :-)
kosik - dzięki za porcję humoru, najbardziej podoba mi się ten sprytny plemnik na filmiku ;-) Trzeba się orientować o co chodzi kobiecie, czyż nie ?:-)
kok.o - przyznam, że nie wiedziałam,że królikom trzeba obcinać zębole, masakra, dobrze, że u ludzi tak nie ma :-)
Ja wczoraj trochę przykimałam na serialach ale za to później ze zdwojoną siłą i ochotą rozpoczęliśmy comiesięczne starania, co ma być to będzie, a nuż jakiś cud tuż przed Świętami :tak:
Teraz się waham czy codziennie czy za dwa dni dopiero, przy tej lichej armii... tzn wiecie ona jest sprawna tylko nieliczna, jak myślicie ?? M uważa że codziennie :tak:;-)
Miłego dnia życzę wszystkim :-)

Na początku roku, kiedy udało mi się zajść, przytulaliśmy się codziennie 3 dni przed owu...ale nie wiem, jak jest lepiej...

Miłego dnia wszystkim....
 
Hopee - dzięki za info :-)
kok.o - jak będziesz miała chwilkę to napisz coś o tym szynszylu, czy dużo przy nim roboty i czy musi biegać swobodnie czy też może świetnie czuje się wyłacznie w klatce lub pod nadzorem , córka mnie prosi o coś w domu , bo nasz psiur to na zewnątrz i w garażu mieszka :-)
 
Tasza,
czy tez masz problemy z sianem w tym roku?? jakas masakra u nas jest.
Co masz wogole za zwierzaki?
ja mam 18 owiec, glownie wrzosówki, ale tez 2 owce gorskie, 2 kozy i reszta to juz psy i koty;)

Z sianem problemu nie mamy, jedyna korzyść z suszy, to że udało się piękne zebrać, jak nigdy. Co prawda było tylko 1,5 pokosu w tym roku, no ale cóż...

A ze zwierzaków mam krówki mięśniaki i owunki, stały obok czarnogłówki a kryję je suffolkiem - przez zimę muszę znaleźć im nowego chłopa bo ten już się zużył:-)

A przy tej @ wrednej cycki mnie bolą, nie wiem o co kaman, grr...

Kosik dobre to stado plemników
 
reklama
córka mnie prosi o coś w domu , bo nasz psiur to na zewnątrz i w garażu mieszka :-)

Ja miałam fazę na szczurki, strasznie przesympatyczne i zupełni niepodobne do dzikich, potrafiły się przywiązać.

Ćwicz z M. ile wlezie, a nuż wyjdzie z wprawy i co??:-)
 
Do góry