reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
witam was serdecznie i przesylam sloneczko kaszubskie :)
ja od wczoraj wscieeeeekla chodze;) wiec pewnie lada chwila wredna @ mnie nawiedzi
 
Brzózka, ech.. ten czas leci, dopiero co Cię nawiedzała..
A może nie tym razem ? :-) Wyluzuj, odetchnij świeżym powietrzem, nie wywołuj wilka @ z lasu;-)
Pozdrawiam cieplutko.
 
Ja na dwa dni przed okresem płaczę z byle powodu...nie znoszę tego, bo wtedy wydaje mi się, zę jestem strasznie nieszcześliwa...a po dwóch dniach znowu wszystko widzę w jaśniejszych barwach...:tak:
 
Oj nie wiem...ja mam tylko napady nerwa...i to jest lepsze od uczucia, ze nic nie ma sensu - jak ja nienawidzę tej @....mogłaby nie przychodzić przez najbliższe 1,5 roku (ciążą i karmienie)...:p
 
czesc Babeczki;-)

Witaj Hopee , no faktycznie tragedia te 30-te urodziny!:-) Normalnie załamka hehe.. poczekaj, za 5 lat pogadamy :-D;-)

Muma hihi to ja mam tak samo przed @, wk...rw na maksa i lodówka sie nie zamyka.. normalnie sama sie dziwie ze tyle moge zjesc (i za chwile być glodna!):-D ale na szczescie 2-3 dni , wiec za duzo sie nie zdąży na boczkach odłożyć (i tak juz starczy tego co mam :-D;-))

A ja tylko w pracy moge sobie Was poczytac, w domu komp zdechł :-(
Wczoraj zwierzaka do weta zaniosłam, ząbki miał przycinane, pod narkozą, i potem do połnocy jak mocno nawalony chodził po klatce:-D Widok pocieszny, ale mi szkoda bidulka było, walczył ze snem dzielnie:-D

No dobra,koniec pracy, lece do domu pomieszkać, bo mnie M. wymelduje;-):-D
 
witajcie wieczorowo!!!
brzózka, Ty nic lepiej nie mów o @!!!! ani nawet nie myśl!!!! może Cię ominie:tak:Trzymam kciuki!!!!

muma, owocnych starań!!!!!!!! może 25-go nie będziesz już mogła wypić imieninowego toastu;-)

A mnie dziwnie podbrzusze boli, może nawet nie tyle brzuch, tylko tak w pachwinie bardziej, nie mam pojęcia co to za cholerstwo. Oby nic poważnego!!!!

A ja w odróżnieniu od Was i chyba większości kobiet nie mam żadnych humorów przed @, ani napadów na lodówke, no nic, kompletnie. Tylko takie fizyczne dolegliwości, typu ból piersi, czasem głowa, brzuch, ale zero nastrojów i fochów. Muszę powiedzieć mojemu M. żeby się cieszył, bo jakbym miała tak jak większość, to on by nie wytrzymał ze mną:-D
 
reklama
katiuszka dzieki!! ;) juz nie wspominam, choc nerwowa chodze dalej.
Ja mam tak jak Muma, ze chodze wsciekla na maxa ale jednoczesnie widze wszystko duzo mniej barwne niz zwykle.
W dodatku dzis ten nerw ....
poszlam do Polbanku zamknac konto, bo mialam tam kiedys, nic na nim nie mialam, tak samo jak w mBanku, jeszcze z czasow firmy męża. no i okazalo sie ze przez te dwa lata na polbanku nazbieralo sie 370zl!! do zaplacenia , bo co miesiac kilkanascie zlotych pobieali za niby obsluge tego durnego konta z ktorego wogole nie korzystalam...szlag mnie jasny trafil..
a mBank pobral mi okolo 60zl..w swietle tego polbanku to i tak malo.
wrr

kok.o
a co Ty za zwierzaczka obcinalas zebiszcza? krolik?

Tasza, wspolczuje @... ale obawiam sie ze do ciebie lada chwila dołączę, choc ciii...nic nie mowie :tak:
czy tez masz problemy z sianem w tym roku?? jakas masakra u nas jest.
Co masz wogole za zwierzaki?
ja mam 18 owiec, glownie wrzosówki, ale tez 2 owce gorskie, 2 kozy i reszta to juz psy i koty;)

Muma, dzieki za slowa otuchy!
 
Do góry