reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Dzięki Dziewczyny za miłe przyjęcie :-)
Brzózka ja miałam ostatnio tak samo, tzn. @ spóźniała mi się już 3 dzień i test wykazał I :(
Ale 3mam kciuki aby @ Cię ominęła na całe 9 miesięcy :tak:

Ja z kolei mam jakiś dziwny, bolący, obfitszy cykl teraz...:eek:
 
Ani@k cykl masz obfitszy czy okres? jak okres to różnie bywa więc sie nie martw
Brzózka możesz tylko czekać, ewentualnie zrobić kolejny test lub bete - trzymam &&&
 
Brzózka - kolejny cykl kolejna szansa, mi też ostatnio się spóźnił i już miałam nadzieję ale niestety ...

a tak czuje się ostatnio samotna i ten brak dziecka mnie dobija , jak czuję upływający czas i to że wiele rzeczy już przeminęło i tyle nie wróci , a co będzie jak nie będzie tego dziecka - ta myśl mnie prześladuje , jak widzę wkoło szczęśliwe rodziny , kobiety z wózkami, dziećmi za rękę , uśmiechy , szczęście , brzuszki ciążowe , to wszystko mnie tak dobija , ten upływ czasu bezpowrotny ... 31 skończę w listopadzie, wiem że to nie dużo ale moje znajome niektóre mają już dzieci w gimnazjum , mają swoje domy a ja mieszkam u teścia , muszę znosić jego widzimisie bo to jego dom , mąż w delegacji , żadko przyjeżdża , za dużo tego się zwaliło - nie wiem czy kto kolwiek by funkcjonował dobrze psychicznie w mojej sytuacji , w dodatku musiałam zamknąć moją jednoosobową firmę bo nie wyrabiałam na Zus ...
 
lumina nie smuć się. Nie do końca mamy wpływ niestety na to co się stanie. Ja też czasem mam podobne obawy, mam 35 lat i obawiam się również czy nie jest za późno.
Jednak od tego nic nam nie będzie łatwiej.
Trzeba pamiętać, że ważne jest to co już mamy. Docenić to. Jest wiele osob, które mają dużo mniej szczęścia w życiu niż my.
Wiem, że to nie pomaga, ale jak człowiek o tym pomysli to czasem można nabrać dystansu.
Przydaje się w życiu sukces w tym czy tamtym. Jak odnosi się porażki to człowiek słabnie. Spróbuj znaleść coś miłego w swoim życiu. Coś, co daje Ci satysfakcję, siłę na codzienne wstawanie z łóżka. Napewno coś takiego masz :)
Przesyłam Ci pozytywne fluidki i razem zacznijmy kolejny cykl, może nawet jak nie zakończony sukcesem, to chociaż ciekawy i jeszcze taki letni :) Trzeba ładować akumulatorki przed naszą długą zimą.
Dobrej nocy i snów kolorowych.
 
Brzózka trzyma kciuki za nowy cykl, w końcu musi się udać
lumina posłuchaj Brzózki, ciesz się tym co masz - kochającym mężem choć może rzadko go masz to jak już jest to jest cudownie na pewno a poza tym naucz się cieszyć drobiazgami :tak: wiem że to się łatwo mówi ale tylko tak da się przetrwać, bo co jeśli się okaże że nie będzisz mamą...czy to znaczy że twoje życie bezwartościowe, bezsensowne...no nie! więc głowa do góry i pierś do przodu!!! WALCZ KOCHANA!!!
 
Kasiu a jak u Ciebie? pomagają te ziółka? czy czujesz jakieś zmiany?
na jakim etapie teraz jestes ? ;-)

kurde, to "zachodzenie" w ciąże jest jak hazard ;) wciąga!
 
Brzózka, kasia.natka - dzięki za słowa otuchy , bardzo dużo mi pomogłyście :tak:
widocznie tak musi byc ale pocieszam się że nie tylko ja musiałam zamknąc firme , moje 2 koleżanki też zamknęly swoje firmy bo niestety opłaty (skarbowe i zus) wykończyły je tak że nie jestem sama ze swoimi problemami no i one też maja problemy z zajściem , jak sobie pomyślę że że nie tylko ja tak mam to jakoś raźniej w życiu

a w tym miesiącu nie ma co liczyc na zajście bo mąż będzie za 2 tygodnie i nie ma siły nie trafimy w owulacje
 
reklama
Brzózka u mnie dziś 16 dc i wydaję mi się że jestem teraz w sześciu niższych tempkach przed czterema wyższymi :eek: no taką mam nadzieję a co do ziółek to bardzo wierzę że zadziałąją i owu będzie ale to się okażę na dniach
lumina zawsze możesz na nas liczyć :tak: cieszę się że już masz lepszy humor i nastawienie a skoro w tym m-cu nie ma szans na fasolkę to znaczy że będzie szalony seks z mężem bez dodatkowych oczekiwań - super
 
Do góry