reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Pomyślałam, że zrobię suwaczek i może wtedy się uda :-) Spróbować nie zaszkodzi ;-)

 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny - bo to całe planowanie jest męczące i stresujące i przez to się nie udaje , wiadomo że jak coś trzeba leczyć to sie leczy bo zdrowia trzeba pilnować
ja odpuściłam bo mąż ma taką pracę jaką ma , rzadko się widujemy ale za to jak już się widzimy to noc poślubna :-)

mi ostatnio tarczyca dokucza :no:- chodzę taka zmulona , spać mi się chce cały dzień a tu nie długo trzeba iść do pracy i prowadzić regularne życie , może zacznę lepiej funkcjonować jak już będę miała tą pracę ?
normalnie czasami myślę że to przez tą tarczyce wszystko - że nie mogę zajść , mimo słabych plemników męża biorę na siebie te nie udane próby , jestem przed @ , cała opuchnięta i nadęta i mnie coś chce trafić :no: nawet w tym miesiącu nie miałam owulacji - tak wynika z obserwacji i nie wiem czy nie brać duphastonu na wywołanie @ bo coś się opóźnia , mam zapas tabletek w domu z poprzedniego razu

dziecka na razie nie będzie ale korzystam z życia , nie ma co się dołować - dziewczyny trzymajcie się i nie dajcie się wkręcić w takie życie którego celem tylko jest dziecko - przecież życie małżeńskie też jest darem i trzeba to pielęgnować - ja dopiero to doceniłam jak męża mam rzadko w domu .
jak słyszę takie opowieści o invitro i stymulacji jajeczkowania - rozumiem że jak już nie ma możliwości to robi się co konieczne ale ja póki lekarz dał nam nadzieje że się może udać naturalnie to wierzę w to że się uda , za rok , 2 czy 3 ...
 
czesc

bionda kurcze, yyyyy... :-D:-D:-D mam nadzieje ze Y ma dobrą kondycję, bo jak przeczytałam to zwizualizowałam sobie takiego wypompowanego, spoconego i zmachanego Włocha na łóżku, spoglądającego takimi błagającymi brązowymi ślepiami na Ciebie, wijącą się w jakiejś seksi bieliźnie:-D:-D:-D :-D hihihi

A ja czuje sie bllleeeeee :-( , walcze różnymi ludowymi sposobami z mdłościami.Męczą mnie cały dzień, chociaż pawiki to tak do 13-14 serwuje :-(, dobrze ze w pracy do wc mam niedaleko :-(
Dzisiaj jak zobaczylam kapuste kiszona w sklepie to MUSIAŁAM ją mieć! :-DPożarłam całą w drodze do domu. mmmmmmmm pycha :-D

lumina a tarczyce to leczysz, nie? i tak trzymaj z myśleniem o małżeństwie:-D dziecko kiedyś sie pojawi:tak:

Muma my tez przez 3 miesiące celowaliśmy w synka :-D , a w 4 cyklu już wszystko jedno było, co się trafi to będzie :-) chociaż fajnie jakby chłopak był:tak:
 
tak leczę , o ile 1/2 tabletki najmniejszej dawki to leczenie ale tak lekarz zalecił chociaż czasem wydaje mi się że to mała dawka
 
Cześć Dziewczynki :-) Ale piękna pogoda, podwójnie nie chce mi się pracować..
lumina ja też myślę, że to wielkie szczęście , że masz udany związek i że życie mamy jedno i powinniśmy być w nim szczęśliwi. Dlatego może jak poluzujesz troszkę to wtedy się uda. Wiem,że już długo się staracie ale może ktoś na górze dobrze wie kiedy jest Wasz czas i on dlatego jeszcze nie nadszedł ? Może jeszcze trochę macie szansę pobyć tylko dla siebie. Wierzę, że będzie dobrze i trzymam za Ciebie kciuki &&&
kok.o Twój promienny pościk poprawia humor z rana, bądź dzielna nie daj się nudnościom, przecież wiesz doskonale, że im bardziej jest Ci niedobrze to tym lepiej fasoleczka się rozwija :tak: Trzymam kciuki za syneczka &&& choć wiem sama jak fajnie mieć małą dziewuszkę.. :tak: następnym razem bardziej się na tym skupicie ;-)
Zabieram się do pracy, mam stos dokumentów na biurku,
Pozdrawiam ciepło :-)
 
Halo, jest tu ktoś ??? :-)
co tam u Was Kobietki ???
Ja testuję się owulacyjnie, paseczek nr 2 nabiera koloru, śluz jak się patrzy (drugi cykl z wiesiołkiem jestem) to jakoś dziś pewnie zaczniemy działać.
Od początku marzył mi się mały Byczek.. ja i M jestesmy też spod tego znaku, może czekał na mnie i dopiero teraz ?;-)
Czekam na Wasze newsy , pozdrawiam cieplutko:-)
 
Halo, jest tu ktoś ??? :-)
co tam u Was Kobietki ???
Ja testuję się owulacyjnie, paseczek nr 2 nabiera koloru, śluz jak się patrzy (drugi cykl z wiesiołkiem jestem) to jakoś dziś pewnie zaczniemy działać.
Od początku marzył mi się mały Byczek.. ja i M jestesmy też spod tego znaku, może czekał na mnie i dopiero teraz ?;-)
Czekam na Wasze newsy , pozdrawiam cieplutko:-)

to trzymam kciuki za udane staranka :) Ja tez jestem byczek :tak: i tez bym chciala malego byczka ;)
 
reklama
Do góry