reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
lumina już trzymam kciuki za następny cykl &&& i przytulam..
Brzózka właściwie mogłabym napisać : jw ale kciuki dotyczą tego cyklu , byłoby super, nie ? Byczki są takie wspaniałe :-D :-D Moja córka jest spod znaku Strzelca, z grudnia, oprócz tego , że jest też wspaniała to jeszcze jest lekko roztrzepana, kocha cały świat, ludzi i zwierzaki i przyrodę - ogólnie też polecam, choć może niekoniecznie bo "produkuje się" strzelca jakoś w kwietniu dopiero ;-)
Ja jestem w środku starań i tak się zastanawiam co ja właściwie robię za biurkiem :-p
Miłego dnia Dziewczynki
 
Witajcie Dziewczynki!
W tym wątku jestem po raz pierwszy...jak sama nazwa mówi jestem po 30, dokładniej mam 34 lata. Staramy się od stycznia...wszystko to o czym pisałyście dzieje się również ze mną - dookoła same ciężarne kobiety, maluteńkie dzieciaczki, nawet jak wejdę do jakiejś księgarni to książki w zakresie ciąży widzę...tak już chyba jest :-)
Cykle moje są dość regularne (26-32 dni). Pewnie jak większość z Was, co miesiąc mam "książkowe" objawy ciąży :confused2:Przed każdą planowaną @ mam nadzieję, że nie przyjdzie...ehhh
Ostatnia @ spóźniała mi się najpierw jeden dzień, drugi (nie wytrzymałam i zrobiłam test - i zobaczyłam I kreskę), na trzeci dzień też nie @ przyszła - próbowałam uspakajać nerwy, zaczęłam planować powtórne testowanie w piątek (dziś) i wiecie co? No przyszła wczoraj @ jedna!!! Drugi dzień uzupełniam już informacje o cyklu...zastanawiam się nad sensem...
W środę idę do endokrynologa...Trzymajcie kciuki abym nie zwariowała w tym cyklu:-(
 
Witaj Ani@k !:-):-) Z nami na pewno będzie Ci raźniej :-) Tu jest tyle dobrych fluidów, że myślę, że niedługo wszystkie będziemy mieć brzuchole pod nos, Wiem co to znaczy I kreska i nienawidzę tego ale wiesz co... Jak mam megadoła to wchodzę sobie na jakieś podforum tutaj i patrzę : pisze laska, że stara się już 2 lata i nic... a potem patrzę w jej najświeższe posty a ona właśnie urodziła albo za chwilę będzie Mamą :-) Ja jestem w 3 cyklu starań i narazie mam dużo optymizmu, trochę Ci pożyczę :tak:
 
Czesc babeczki :)

Witaj Ani@k :)

uffff ale dzis pogoda dała czadu, ledwo się wlokłam! nie znosze upałów, już wole deszczowe lato (nie linczujcie mnie za te herezje :-D )

pozdowionka dla wszystkich :-D i owocnego weekendu zycze :-D;-)
 
witajcie kochane :-) trochę mnie ostatnio nie było ale jakoś czasu mi brakuje
lumina tulę mocno i do boju!!! trzymam &&&
Brzózka a ty jak tam?
witaj Ani@k i rozgość się :-) już trzymam kciuki za twoje II &&&
 
Hej Kasiu :)
Ja rownież miałam czasowo zapchany weekend.
Na razie mam 1 dzien na plus..
29dc a zwykle mam cykle 26-27dniowe.
No ale bardzo sie staram nie nakrecac ;-)
Choc oczywiscie rozmyslam juz sobie jakby to fajnie bylo.
No i sama nie wiem czy jak do jutra @ nie przyjdzie to testowac czy nie z rana.
Boje sie tej jednej kreski jak jakiegos diabla :-D
 
reklama
Do góry