reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Cześć Dziewczynki! Ja tu biedna czekam na Y aż wróci z Bolonii, a Wy pewnie wszystkie charce wyprawiacie
laugh.gif
. Niby dziś nic nie tracę bo zmora mnie jeszcze toczy ale już zbieram siły do boju.
Powiem Wam, że po całym dniu nieobecności to za Wami nadążyć nie możnać, ale jakoś się postaram.
kok.o, Muma bardzo mnie pocieszyłyście ż tym stosunkiem do dzieci OBCYCH , już myślałam, że tylko ja jestem taka nastawiona na anty . Cóż mam zrobić jak widzę obce dziecko i psa to zawsze zachwycam się psem :-).
Muma, bardzo się cieszę, że nadal ciepło się trzymasz i tempka cię grzeje. Zaraz po teście daj znak i koniecznie wklej fotkę teściku. Oby tak dalej, im więcej fasolek bedzie to zaczną przyciągać następne. Potem małe przedszkole otworzymy.
Coś w tych Włochach jest, że dziewczyny się tak zako****ą. Ja już bym mojego nie zamieniła na nikogo innego na świecie. A twoja ciocia to dla mnie znak, że nam też się uda!
Też mi się marzy chłopczyk - taki mały rozrabiaka :-) .
kok.o, wbrew pozorom jak jadę do Polski to pracuje jeszcze mocniej niż we Włoszech. Włochy - komp i telefon Polska jazda po klientach w całej Polsce. Jak zafasolkuję to osiądę we Włoszech i mam nadzieję pracować do rozwiązania.
Wytrzymała jesteś z pochwaleniem się o dzidzi. Ja bym chyba nie wytrzymała, choć sama mówię, że powiem jak fasolka będzie miała 3 miesiące i się zadomowi na dobre. Y mi powiedział, że będzie w pracy krzyczał przez centralę żeby go wszyscy usłyszeli. Trochę się boję bo pracuję w tej samej firmie
shocked.gif
. Trzymaj się cieplutko i wypoczywaj, jedz dużo ciecierzycy ponoć ma bardzo dużo witamin i wszystkiego co najlepsze dla dzidziusia.
kasia.natka, chyba wszystkie dobrze rozumiemy ten Twój maraton, daj znać jak najszybciej które miejsce masz na podium. Ja dopiero zbieram siły do zawodów
laugh.gif
.
lolitka200, przyjmij też moje gratulacje dla siebie i męża!!!
Ja właśnie celowałam po owu, zdawałao mi się , że jeden dzień po a że dostałam okres dzień cześniej to chyba dwa dni się spóźniłam. I wielka d..a. Wkrótce zaczynam piąte starania.
lumina, 20 dzień to chyba za późno na owu przy 27-28 dniowych. Po ostatniej nieudanej walce przestaję liczyć dni płodne, będę teraz męczyć Y co drugi dień aż mi nie padnie
laugh.gif
. Na objawy typu mokro już nie patrzę, idę na całość!

Dziewczyny, widziałyście mój suwaczek ? :-) :-):-) . Nie wiem jak ja go wstawiłam, że zostało mi 11 miesięcy do ZMORY. A może to jakiś znak?????

Buziaczki, miłych snów wam życzę.
 
reklama
Witajcie Dziewczynki :-) No więc ja dziś rano zrobiłam sobie test.... i .... d....
Ale pocieszam się, że dziś już 30ty dzień, a mnie się zawsze cykl kończył na 28ym, temp. nie spada, a wczoraj w pracy było mi tak niedobrze po śniadaniu ...
Jakoś czuję, że coś może z tego być, testem się nie przejmuję, zrobię kolejny może w niedzielę, jak mnie nie dopadnie @. Pamiętam ,że 10 lat temu też mi dopiero kolejny test wyszedł, więc może tak już ze mną jest.
lumina - też mam takie cykle i owu 14-16 dzień, 20ty to chyba trochę późno..
bionda - cieszę się, że Ci humorek dopisuje, ja myślę, że przy pierwszym dziecku to pewnie , że idź na całość i co będzie to będzie :-) Teraz w sierpniu gwiazdy spadają to możesz sobie zamówić ślicznego syneczka :tak: Co do Twojego suwaczka to po prostu mnie rozwalił, pomyślałam dokładnie to samo 9 mcy , potem chwilę pokarmi i wróci @ :tak: U nas pogoda się poprawia i za chwilę długi weekend się zaczyna, mam nadzieję, że sobie odpocznę i że będzie to weekend pełen nadziei :-) Wczoraj wieczorem już naszykowałam te malusie buciczki ale niestety muszą jeszcze trochę posiedzieć w komodzie :) Miłego dnia !! :-)
 
Ostatnia edycja:
no pięknie się tu nabijacie ze mnie :-D kochane moje rzeczywiście trochę mnie ten maraton wykończył ale za to zdecydowanie I miejsce na podium należy do mnie :cool2:
dzisiaj od rana kiepsko się czułam i myślę, że to efekt nadchodzącej @ (spodziewam się w poniedziałek) ale teraz juz jest lepiej :tak:
taka jestem z was dumna kochane że tak się tu wszystko kręci! no i te fasolki!!! jeszcze raz gratuluje przyszłym mamusiom :-)

a i jeszcze małe wyjaśnienie - mój maraton niestety dotyczył pracy ;-)
 
Ostatnia edycja:
Muma, brak wieści to zazwyczaj dobre wieści. Najważniejsze, że zmora cię jeszcze nie dopadła a druga kreska się pojawi. Informuj nas na bieżąco i wypoczywaj. Trzymam kciuki z całych sił.
kasia.natka teraz czas zmienić dyscyplinę i wziąć się za bardziej przyjemny sport. Chętnie z Tobą porywalizyję ale mam nadzieję, że do mety dobiegniemy razem. Na mecie czeka teścik z II grubymi krechami!!!
kok.o jak się ma przyszła mamusia? pokazujesz już chumorki ciężarnej?
Ja jutro gotuję pyszną włoską zupkę z cieciorki, podobno też ułatwia zajście w ciążę i ma bardzo dużo kwasu foliowego.
W poniedziałek wywozimy dziewczynki i Y jest cały mój :-)!

Miłego długiego weekendu Dziewczynki!
 
Niestety Dziewczynki... Temp nie spadła !! ale @ przyszła wczoraj, w 31 dniu... I nie ma wątpliwości, że to @ a nie plamienie niestety...
Dziwne to ale myślę, że zablokowałam swoją psychiką spadek temperatury..
Wczoraj nie pisałam bo nie miałam siły.
Dziś już zbieram siłę na nowy cykl :-) Właśnie zamówiłam nowe testy owu i jeszcze z Herbapolu preparat z korzenia maki dla M, słyszałyście o tym ?

Pozdrawiam Was serdecznie.
 
heh Muma :-( a juz myślalam ze seria poleci...
ale bede Wam kibicować tak więc
wszystkie babeczki na linie startu i... gimnastykę artystyczną w parach uprawiać, uprawiać! :-D

a wiesiołek może stosujecie?

bionda ja nadal nie czuje się jak w ciąży, apetyt normalny, humor normalny, jedynie biust nieco większy, co z wielkim uśmiechem na twarzy potwierdził małż :-) heh ci faceci :-D
no ale byle tak dalej, mam nadzieje, ze nie dopadnie mnie pozniej zadna dolegliwosc...
jedynie co to biegania mi brakuje:-(, dopoki gin nie powie,ze moge hasać (w granicach rozsądku oczywiście) bez ryzyka to rowerek i nording walking mi zostaje, heh :-(
i rolki juz w kąt poszły... :-(
 
reklama
Wpadłám na chwileczké i oczom nie wierzę....
Lolitka - kochana, Boziu jak się cieszę....Napewno wszystko będzie dobrze!!!!! Ja w to wierzę....Trzymaj się dzielnie i nie stresuj się....Bardzo Ci gratuluję ...... Dzielna, wspaniała kobitka z Ciebie.....Jestem pełna podziwu i w pełni zasłużyłaś na takie szczęście.....Buziaki dla Ciebie.....Trzymam kciuki!!!!!
 
Do góry