reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

ooo czesc lolitka200 :-) pogrzebałam troche w forum i chcialam Ci i i mężowi baaaardzo serdecznie pogratulować :-) , tyle przeszliście i baaardzo się cieszę, ze się Wam udało:-D

hihihi Muma, wyobraziłam sobie te 3 dni wytrwałych starań :-D:-D:-D, biedny facet :-D
trzymam kciuki za Twój stan podgorączkowy :-D :tak: oby się utrzymał :-)
 
reklama
lolitka200 - bo źle się wyraziłam, to skrót myślowy, działaliśmy od kreski na teście owu , czyli tak naprawdę chwilę przed i w trakcie:-)
Działam raczej świadomie ;-) kok.o dzięki :-) a jak Ty sie czujesz ?
pozdrawiam
 
lolitka200 I dla Ciebie Gratulacje przez duże G :-) doczytałam sobie...
A ja będę się cieszyc z dzieciaczka po prostu, bardziej M się nastawił, no bo córcia jest i dom i nawet drzewko sobie wkopał ;-)
 
dzieki dzieki choc ja cala w nerwach. beta rosnie ale jest troche niskawa i sie obawiam najgorszego. ale trzeba czekac - nic nie mozna zrobic
 
a mi się w tym ceklu wszystko przestawiło , nie było chyba owulacji wtedy co miała około 14 DC być , a dziś zaczęło być więcej śluzu i już nie wiem o co chodzi ? teraz mam 20 DC to chyba za późno na owulacje ?
 
reklama
Do góry