reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

kok.o no jeśli chcesz mierzyć to kiedyś trzeba zacząć, ale u mnie to jest tak (a cykle mam 28-29 dni), ze juz 27go dnia spada przeważnie , a 28go jest bardzo niska (np.36,2) Normalnie tzn po owulacji mam 36,8-36,9. Wpisuje swoje pomiary do takiego dziennika na .: Naturalne Metody Planowania Rodziny :., zerknij może Ci sie przyda.
A swoją drogą, nie wiesz jaką masz normalnie temperaturę ale jesli dziś masz 37,1 to kto wie ...może nie spadnie :tak:
Generalnie najbardziej pożądane są pomiary " w środku" kupiłam sobie oddzielny termometr i mierzę rano zanim wstanę z łóżka, codziennie o tej samej godzinie, tylko w weekendy oczywiście dużo pozniej i wtedy już od razu temperatura jest wyższa :)
A ja dziś 21 dc, więc czekam spokojnie, a za Ciebie trzymam kciuki :-)
 
reklama
tempka jest najlepsza... bardzo miarodajna jesli chodzi o wyznaczanie owu...
polecam tez fertility stronke bo zwlaszcza dla poczatkujacych - tam automatycznie wyznacza ci owu na podstawie tempek i sluzu (choc sluz jest optymalny). mozna sie troche o swoim organizmie nauczyc
 
Cześć Dziewczynki!
Już myślałam, że przepadłam z kretesem, mam w domu na wakacjach 2 siostrzenice Y.
Małe włoszki juz mnie trochę wykańczają, ale jakoś przeżyję, nazazie wytrzymałam dwa tygodnie. Wczoraj jak prawie cały dzień stałam w kuchni bo wciąż były głodne to nawet mojej dzidzi mi się teraz odechciało. Dziś psychicznie czuję się lepiej więc mogę się do was odezwać...
lumina, jak nowe staranka? Mam nadzieję, że już jesteście razem bez delegacji.
brzózka, zaraz po okresie do boju i używaj ile wlezie. My jeszcze ostatni dzień pracy potem wywiozę dzieciaki i Y jest mój bo we wrześniu jadę na miesiąc do Polski. Do września biedaka wykończę :-D.
kok.o jak ci idzie? Razem się staramy od 4 cykli - mam nadzieję, że piatego bedziemy zafasolowane! Zresztą wszystkim Wam Dziewczynki życzę. Oby w sobotę @ się nie pojawiła, życzę ci z całego serca!!! Jak mam tu nie zagladać jak Wy tak ładnie się udzielacie, a ja nie moge się doczekać waszych postów. Niezły team tworzymy!
kasia.natka, urlopuj spokojnie my o Tobie pamiętamy. Tylko zaglądaj tu czasem i pisz co u Ciebie. Ja swojemu Y mówię że JAJO MNIE BOLI i facet w mig wie, że trzeba się brać do roboty. Ja zaczęłam odczuwać wszystkie ruchy i bóle w podbrzuszu i jajanikach od momętu kiedy zaczęłam się starać. Wcześnie nic nie czułam albo mnie to nie interesowało.
Muma, nawet nie mów że przespałaś swój czas! mam tu znajomą Włoszkę, która jest w drugiej ciąży i ma 39 lat, pierwszą miała w wieku 34. Jak jej powiedziałam, że myślę że jestem za stara i mi nic już nie wyjdzie to mało nie płakała ze śmiechu. Nim się oberzysz a fasolka o sobie da znać. Ja Y przestałam już zameczać i nawet nie chcę już z nim na ten temat gadać aby go nie stresować. Widzę że chłopak się stara i zaczyna znać mój cykl lepiej ode mnie. To mi wystarcza. Najważniejsze, że chce tak samo jak ja. Dziewczyny my mamy pół biedy, pomyslcie o tych, których faceci nie chcą słyszeć o dziecku. Włos się na głowie jeży.
Cytryna fajnie, że napisałaś do nas! Po pierwsze wielkie gratulacje i najlepsze życzenia dla fasolki aby rosła piękna i zdrowa! My podobnie jak ty przestaliśmy się zabezpieczać z myślą, że jak nam wyjdzie to będziemy bardzo szczęśliwi a jak nie to bierzemy to bez stresu. Niestety ja po pierwszym nieudanym cyklu zaczęłam się wkręcać i tak miesiąc za miesiącem kończę za chwilę 4 cykl. Mam nadzieję, że bez @ .
Dziewczynki pozdrawiam Was gorąco i trzymam kciuki! mam nadzieję, że 10.08 napiszę Wam że zmora nie nadeszła.
 
Czesc babeczki :-)
nie wytrzymałam i zrobiłam test :-D czy takie blade sie liczy? Znaczy ja tam widze bardzo bladą kreche... a Wy? może się niepotrzebnie nakręcam..

.............


(sorki za jakość zdjecia)
@ ma być jutro i zamiast sie cieszyc to mówie sobie: czekaj na @! nigdy nic nie wiadomo (te 50 % poronien :-().
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Dziewczyny :-)
kok.o - zdjęcie jest kiepskie ale ja widzę tam drugą kreskę, aaaaaaaaaaaa:tak::-) trzymam kciuki za to żeby za każdym kolejnym testem była wyraźniejsza !! &&&&&&&&&&&&&&&& Albo wiesz co, betę sobie zrób i będziesz wiedziała:-) Aż się boję gratulować , żeby nie zapeszyć ale w sumie na Twoim miejscu to już bym skakała pod sufit ze szczęścia !!!! :tak:
bionda - dziękuję za wsparcie :-) ja wiem, że teoretycznie to do 40tki niby się to zdarza, zwłaszcza, że to moje drugie ale wiesz jak jest... Z drugiej strony skoro czuję się jak 25tka ;) to kurczę może nie będzie tak źle. Acha - ja też mam termin 10.08 :-) to trzymać będę kciuki też za brak twojej @
Buziaki i miłego dnia :-)
 
dzieki :))
niestety nie mam w domu teraz nic niezepsutego do zrobienia lepszych zdjęc :((
ale ta kreska jest tak blada jak na tym zdjęciu;-) dlatego boje sie cieszyc , bo nigdy nic nie wiadomo. troche ze stoickim spokojem patrzyłam na ten test (sama siebie nie poznaje :-)), ale wiem, ze dopiero po kilku tygodniach mozna odetchnąć głębiej..
dzis wyjezdzam wiec drugi test zrobie w niedziele. jak będzie wyrazniejszy to powiem mojemu M.

acha, i pierwsza moja mysl po tym, jak dotarło do mnie ze to może być pozytyw to: "o kurde... i co myśmy najlepszego narobili?" :-D
 
hahahaha :-) no faktycznie, by się narobiło ;-)
to powiem Ci jeszcze - to opowieść z zamierzchłych czasów mojej pierwszej ciąży.
Przed wyjazdem służbowym , dzień przed terminem @ zatestowałam i NIC - więc było fajnie, trochę winka, ze 2 papierosy nawet .....ech....
Po kilku dniach po powrocie @ dalej nie było więc test i on wyglądał jak Twój :-)
Następnego dnia kolejny innej firmy i już mocniejszy , a potem z krwi i 100 % pewności :)
Więc jak zrobisz w niedzielę to już będziesz mogła się cieszyć na bank :-):-)
 
kok.o! Ja też widzę dwie kreski! Przeleciałam internet i wszędzie piszą, że druga kreska słaba OZNACZA CIĄŻĘ ! Najważniejsze że jest w tym okienku w którym powinna być. Nie wiem jaki test robiłaś ale słyszałam, że strumieniowe są bardziej czułe. Rub szybciutko następne testy i daj nam znać, nawet jak wyjedziesz! Ja już nie mogę się doczekać z gratulacjami. I tak już się cieszę!

Muma, trzymam kciuki za 10.08 ! Bedzie to dla nas pamietna data. Ja puki co nie mam żadnych objawów na okres. Bola mnie tylko trochę sutki. Mam dwa testy w szufladzie ale chyba poczekam do dziesiątego, podobno wyniki są już po 6 dniach od zapłodnienia.
 
reklama
Kok.o pozwole sie wtracic:-) To jest pozytywny wynik testu na pocztku ciazy. Normalne, ze kreska jest blada. Ja taka mialam w pierwszej ciazy i teraz tez mialam podobna. Mozesz sie zaczac cieszyc:-) Za 2 dni kreseczka juz bedzie troche ciemniejsza.
 
Do góry