reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie Dziewczynki!
Witaj Muma ! Super, że dołączyłaś do nas, nie ma nic cenniejszego niż takie forum dla staraczek. Mnie też strasznie niecierpliwi czekanie najpierw na owu a potem na dzień spodziewanej miesiączki. Próbujemy dopiero od kwietnia i niby jeszcze nie myślę, że mam problemy z zajściem, narazie tłumaczę sobie, że nie możemy wcelować w odpowiedni dzień. Badania będę robić we wrześniu jak pojadę do Polski. Narazie zaczynamy urlop od 5.08 i byłoby świetnie dowiedzieć się 10.08 że urlopujemy z fasolką.

Trzymam za was kciuki Dziewczynki, oby ta ZMORA w tym cyklu nas nie dopadła!
 
reklama
witaj Muma :-) fajnie że postanowiłaś do nas dołączyć - razem raźniej :tak: no i oczywiście już zaciskam kciuki &&& za twoje II
bionda mam nadzieję, że urlopowo czasem się odezwiesz!!!
 
cześć Muma :-)
hihihi Ty tez podglądaczką forum jestes ;-)
bionda - kciuki oczywiście trzymam mooooooocno! :tak:
ale na urlopie (niezależnie od wyniku testu) proponuje nie zaglądać na żadne dzieciowo-staraczkowe fora i w ogole nie mysleć, że dzieci biorą się z seksu :-D , tylko wykorzystywać niecnie swojego Y, zamęczać! :-D hihi
kasia.natka - Ty też! :-)
no!

heh a mnie sie zbliża @, już czuje tradycyjne zapowiedzi najazdu :-(
 
Dzięki za miłe przyjęcie :)
bionda - też bym chciala urlop pod koniec sierpnia spędzić już z dwoma kreskami :) chociaż te badania idealne i moj cykl regularny i owulacja (testy robię) to jakoś myślę, że już przespałam ten czas, czytalam gdzies , że w moim wieku szanse są już 30 % jeśli inne warunki sprzyjają ..
A pani doktor to najpierw spytała czy mam nowego męża, jak się dowiedziała, że to jeden i ten sam od 13 lat to minę miała jakbym jakaś nienormalna była ;)
kok.o-tak tak, czas się ujawnić, może tak będzie mi raźniej bo juz nie chcę M zamęczać moimi odczuciami , w pierwszym cyklu starań byłam PEWNA że to już :) teraz już mniej ale też w sumie objawy pasują do zafasolkowania. Tak to już jest z psychiką co zrobic :)
POzdrawiam Was Wszystkie :)
 
heh Muma, no znam to uczucie, jak mówisz facetowi o swojej fizjologii właściwie, ze np.to kłócie to owulacja itd a on robi mine z serii :baffled:
hihi mój sie stara zrozumieć, wsparcie mam wielkie w nim, no ale jednak to nie baba, i pewnych rzeczy nie jest w stanie sobie wyobrazić czy zrozumieć :)
 
Dziewczyny powodzenia!!!! Mam nadzieje ze wszytkie juz niedlugo beda z takim wilekim brzucholem jak moj :)

Tak sobie poczytuje, bo tez zaczelam starac sie o dziecko po 30. Z tym ze zdecydowalismy sie starac, nie starajac - czylo zalozenie bylo takie ze nie zabezpieczamy sie, kochamy kiedy mamy na to ochote. Nie chcialam sie stresowac odliczaniem, planowaniem itd. No i udalo sie szybciutko... nie wiem czy dlatego ze sie "nie staralismy" czy poprostu zachodzimy w ciaze z taka latwoscia. Wiec zycze wam duzo optymizmu, spontanu (obok planowania) i wiary ze bedzie dobrze :-)
 
cytrynko - Nie dziękujemy i Gratulacje i kciuki trzymamy :-) (ooo nauczylam sie emotikony wstawiac )
kok.o -Tak dokładnie jest, hihihi, brzuch mnie kłuje to owulacja na bank a po "akcji" to już zapewne implantacja :tak:
I jeszcze ta witaminka C, którą mu podaję i inne tableteczki, tak mimochodem Salfazin, Folik.
A szyjka macicy, słuchajcie, jaka właściwie jest w baaardzo wczesnej ciąży ? Bo mam właśnie dziwnie rozpulchnioną jak na 20 d.c - ale nie żebym się nakręcała - jest po prostu taka jak przy owulacji.
Jednym słowem - niby człowiek pracuje i nie myśli ale w głowie 1 temat , pozdrówka :-D
 
cytrynko -dzieki :)) i gratuluje :-)
Muma czy salfazin jest na poprawę sprawności bojowej armii? a folik po co mu podajesz?
co do szyjki to nie wiem... sama nie badam sobie wiec nie wiem jaka jest kiedy ;)
W ogole o staram sie nie wypatrywać jakichkolwiek objawów po owu, bo to jest tak, że pewnie wszystkie wypatrzyłabym i zrobiłabym sobie tylko nadzieje. Dopiero jakos tydzien przed @ zaczynam myśleć, choć staram sie wyprzeć to z głowy, ze to może już?
Strasznie trudno te myśli stłamsić, zawsze gdzieś z tyłu głowy, w tle się czają. Naczytałam się że pierwsze objawy ciąży są takie jak @ i teraz jak mam zapowiedzi zalewu, to znów musze te myśli o ciąży zagłuszać. Noszszsz ... zwariować można...
 
kok.o - kwas foliowy ma wpływ na każdą komórkę, plemnik to też komórka.
Niedobór kwasu foliowego u faceta może spowodować zmniejszoną produkcję plemników, a nadmiar jest wydalany z moczem :-)
Salfazin poleciła nam pani dr , popatrz, samo dobro - na pewno mu nie zaszkodzi a kto wie może żołnierzyki będą mieć więcej siły :tak:
SALFAZIN 100 TABLETEK - Apteka internetowa - Domzdrowia.pl
A ja tez nie szukam objawów przez cały czas ale sama wiesz.. Mierzę też temp. i choć dopiero trzeci cykl mierzę to widać było miesiąc temu jak na dłoni jak okropnie spadła przed @.. teraz to aż się boję patrzeć na ten termometr.
 
reklama
Muma dzięki z info :) o salfazinie słyszałam ale o k.foliowym dla faceta-nie :) zawsze czegoś nowego człowiek sie dowiaduje :)

Ja nie mierze temp. Ale mam pytanko- czy dzisiaj (26 dc) jest jakis sens startowac z mierzeniem (cykle mam 28-30 dni)?
Zmierzyłam sobie po południu temp (37.1 , pod językiem ;-)) Czy mierzenie 27, 28 dc. ma sens jeśli nie znam rozkładu temp. w całym cyklu? Jeśli 28 dc bedzie mniej, to znaczy ze @ bedzie.
 
Do góry