reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

witajcie kochane :-)
wredna @ przylazla (tak jak sie spodziewalam)
lumina razem zaczynamy nowy cykl!!! bedziemy sie wspierac i myslec pozytywnie :tak: chyba ze zdecydujesz sie odczekac troche...
Gosia39 gratuluje i zycze spokojnego donoszenia i lekkiego porodu ;-)
Akka ja tez sie zastanawiam czy nie zrobic badan ale zobaczymy co gin powie no i moze nie w tym tylko w kolejnym cyklu bo mam grafik w pracy taki sobie bo od 24. ide na urlop!!!
 
reklama
Ja na razie niepowodzenia mogłam zwalać na torbiel endometrialną, którą miałam na jednym jajniku. Na początku kwietnia miałam zabieg i już po niej. Podobno żadnych zrostów, ani innych ognisk endometriozy nie było i USG w maju pokazało, że wszystko się ładnie wygoiło po operacji, więc dostałam przykaz, żeby się spieszyć. Dlatego na razie jeszcze nie panikuję, chociaż czasem czuję się już zniecierpliwiona. W ciągu najbliższego tygodnia coś się powinno okazać - albo w jedną, albo w drugą stronę.
 
Nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj teściora.:-) I UDAŁO SIĘ!!!:-D
Rybcia ma dopiero dwa tygodnie, a już ją widać. Słaba druga kreseczka, ale jest. Za dwa dni jeszcze powtórzę dla pewności i mam nadzieję, że nadal będzie. Trzymajcie kciuki, żeby było w porządku. Najwyraźniej kciuki forumowe pomagają.:tak:
Chodzę z wielkim bananem na twarzy. :-D
 
witajcie kochane :-)
wredna @ przylazla (tak jak sie spodziewalam)
lumina razem zaczynamy nowy cykl!!! bedziemy sie wspierac i myslec pozytywnie :tak: chyba ze zdecydujesz sie odczekac troche...
Gosia39 gratuluje i zycze spokojnego donoszenia i lekkiego porodu ;-)
Akka ja tez sie zastanawiam czy nie zrobic badan ale zobaczymy co gin powie no i moze nie w tym tylko w kolejnym cyklu bo mam grafik w pracy taki sobie bo od 24. ide na urlop!!!


dzięki , ja nie odpuszczam ale za wiele nie mogę bo mąż jest często w pracy więc jest na chybił trafił a jak z jego wynikami to nie wiem bo nie ma czasu robić teraz nowych badań, raczej jestem nastawiona że zajmie nam sporo czasu jeszcze zanim będziemy rodzicami no i ta sytuacja w domu zrobiła się nie do zniesienia , nie chce o tym pisać ale mieszkamy w domu z teściem więc możecie się domyślić tylko jak jest , czasem to mi się nic nie chce, nawet nie wiem czy mam jeszcze siły na to małżeństwo , nie chce tu wnosić smutnej atmosfery bo radosne wieści na forum ale dziś mi smutno ...
 
dzięki , ja nie odpuszczam ale za wiele nie mogę bo mąż jest często w pracy więc jest na chybił trafił a jak z jego wynikami to nie wiem bo nie ma czasu robić teraz nowych badań, raczej jestem nastawiona że zajmie nam sporo czasu jeszcze zanim będziemy rodzicami no i ta sytuacja w domu zrobiła się nie do zniesienia , nie chce o tym pisać ale mieszkamy w domu z teściem więc możecie się domyślić tylko jak jest , czasem to mi się nic nie chce, nawet nie wiem czy mam jeszcze siły na to małżeństwo , nie chce tu wnosić smutnej atmosfery bo radosne wieści na forum ale dziś mi smutno ...

Nie smutaj się.:-( Wszyscy wiemy jak to jest, jak się ma problemy i się jest, za przeproszeniem, w czarnej dupie. Ja niedawno byłam przywalona tragediami rodzinnymi i brakiem pracy, wydawało mi się, że nigdy już nie będzie lepiej. Ale chyba tak to jest, że jak już się jest na dnie, to później jakoś musi być lepiej. Nie przejmuj się, jak Ci źle, to pisz. Takiej radości nic nie jest w stanie przyćmić. A może trochę tego dobrego przejdzie na Ciebie? Czego Ci z całego serca życzę.
 
lumina forum jest tak samo na smutki jak na radosci wiec pisz kochana jak ci zle bo tu zawsze znajdziesz cieple slowo!!! a co do utrudnien w przytulankach to u mnie tez bywa roznie bo czesto sie mijamy ale moze to nawet lepiej dla ciebie-zdac sie na los i przytulac sie z mezem kiedy tylko mozecie i macie ochote, w koncu sprawiedliwosc tez ma zawiazane oczy :tak:
 
reklama
Do góry