reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Brzózka ma rację - jeszcze nic nie wiadomo!!! Uzbrajamy się w cierpliwość i czekamy na wieści od Ciebie Kasiu do poniedziałku. Oby pojawiła się nasza pierwsza trzydziestkowa fasolka :)))
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
a ja czekam na @ , jutro chyba przyjdzie bo mam wszystkie objawy , powiedziałam dziś mężowi że jak przed 40-tką urodzę 1 dziecko to będzie dobrze , dla mnie ciąża jest nie realnym wydarzeniem czymś co zdarza się w bajkach ale ja w tej bajce nigdy nie będę , rozumiecie o co mi chodzi ? już nawet myślę sobie że dobrze jest jak jest , mam tą wolność , nie muszę się jeszcze martwić skąd brać na pieluchy i odżywki
nawet nie powinnam już tu zaglądać
 
lumina bo ci lanie sprawie :wściekła/y: wszystkie chyba moglybysmy tak mowic skoro nam sie nie udaje! a jednak kazda zaciska zeby i probuje dalej...wiec ty tez!
i nigdzie mi sie stad nie wybieraj!!!
u mnie dzis kolejny spadek tempki wiec pozamiatane a podszas badania szyjki było ciutke krwi a przy kolejnym sluz lekko podbarwiony wiec jutro juz dupka nie biore, na bete tez nie ide...
lumina wiec moze razem nowy cykl zaczniemy!!!
a moze kochane moje kobietki skusicie sie na prowadzenie wykresu na skarbmamy.pl
 
kasia.natka szkoda. Ciesze sie jednak bardzo, ze nie tracisz glowy w tej sytuacji. Kolejny cykl i miesiac przed Toba, moze tym razem?
Bede trzymac kciuki!!
Ja teraz czekam, tez mam troszeczke tak jak Ty lumina, ze ciaza wydaje mi sie czyms co mi sie nie przytrafi. Ale nie doluje sie. Bedzie co bedzie i tak na to wplywu nie mam. A kazdy kolejny miesiac traktuje troche jak jajko niespodzianke ;)
Mysle ze trzeba miec nadzieje, ale nie trzeba sie nakrecac. Trzeba wyluzowac i zajac sie czym innym. Bo takie czekanie, czekanie i myslenie tylko o tym mam wrazenie tylko pogarsza sprawę.
 
oj Brzózko ja tez staram sie nie myslec i nie nakrecac ale czasem samo tak wychodzi
mam taki metlik w glowie ze masakra bo teraz wymyslilam ze gdyby nie to ze w tym m-cu zaczelam mierzyc tempke i obserwowac siebie to nadal bym czekala tak jak mi gin kazal do konca m-ca zeby bete zrobic no i teraz juz nie wiem...moze rzeczywiscie jeszcze wytrzymam, dzis i jutro dupek a w srode beta i wszytko jasne w100%
 
zmierzyłam dziś temp. 37 więc dziś nie będzie @ jeszcze , w dodatku tak mi hormony szaleją że chyba się wykończę , mam takie zmiany nastroju :crazy: jutro powinnam mieć @ jak nie to zwątpię i polecę po test
w zasadzie ja nie prowadzę wykresu bo wiem kiedy mam owulację i wiem kiedy @ dostanę , wszystko jak w zegarku tylko chłop ma leniwe plemniczki :no:ale leczy się to jest szansa :baffled:

dzięki kasia.natka
 
Kasiu czyli jeszcze jest szansa! zle zrozumialam i myslalam ze napisalas ze nie wyszlo. W takim razie sciskam Cie mocno bo wiem co to za stres. Jestem z Toba myslami. :tak:
 
Lumina ja tez nie prowadze wykresu. Tez mam raczej regularnie. Ostatnio przed @ myslalam ze zaszlam, bo mialam takie zmiany nastroju i jakies dziwne objawy. Okazalo sie, ze chyba sie nakrecilam, bo nici, @ przyszla. Teraz czekam, tez z pewna nadzieja ale juz nie mysle o tym tak jak w tamtym mies. Wyluzowalam troche. Choc nie jest to latwe.
 
Ja też czekam... W ciągu najbliższych dni będę wiedziała. Bardzo bym chciała, żeby się udało - jak wszystkie dziewczyny tutaj. Ale czasem sił brakuje. Szczególnie, jak na teście po raz kolejny pojawia się jedna kreska.:-(
 
reklama
kochane trzymam i sciskam kciuki za was z calej sily!!! jednym pewnie uda sie szybciej, innym troche pozniej ale w koncu wszystkie zobaczymy II :tak: jestem tego pewna!!!
Akka informuj na bierzaco :-) zebym sie nie musiala denerwowac ;-)
Brzózka twoja interpretacja byla wlasciwa bo ja tak napisalam :rofl2: tylko ze ja tak sie jeszcze nakrecam ale dzis juz odpuscilam i dupka nie wzielam wiec tylko czekam bo juz sluz przy szyjce z krwia
lumina ty tez koniecznie pisz co sie tam dzieje u ciebie! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& a moze...;-)
 
Do góry