reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
ja mojego przycisnęłam przez weekend bo były dni płodne :-) ale to pierwszy miesiąc od dawna od kąd nie zapisuje w kalendarzu kiedy mi sie cykl nowy zaczyna tak że nawet jak bym poszła do gina to nie wiem kiedy okres był i bedę sobie czekać 2 tygodnie teraz czy będzie okres a jak nie to test :tak: ale bym już chciała być mamą no ale jak trzeba będzie to poczekam - tak mi jest o wiele lepiej - zdać się na los co ma być to będzie

a nawiasem to sporo bocianów w tym tygodniu widziałam
jutro idę załatwiać moje sprawy urzędowe - być albo nie być dla mojej firmy
 
no to lumina trzymam mocno &&& zeby weekend okazal sie nie tylko przyjemny ale i owocny!!! koniecznie informuj na bierzaco i powodzenia w urzedach
 
lumina, kasia ja też tu czasem zaglądam, choć z kasią to działamy też na staraniach po raz pierwszy

ja wczoraj usłyszałam tekst "a ty kiedy dziecko bo lata ci leca", nie wiedziałam czy mam gryźć czy kąsać, czy ludzie myślą, że my z wyrachowania dzieci nie mamy??? a przecież nie będę wszystkim powtarzać, że się staramy tu dupa :-(

lumina a jaką prowadzisz działalność jeżeli mogę spytać? my też z mężem jak wróci zza granicy chcemy wystąpić o te dotacje z UP
 
donia takie pytania ludzi to normalka, oni rzadko sie zastanawiaja zanim zapytaja i na dodatek mysla ze to fajnie ze okazuja zainteresowanie, nie ma sie co przejmowac trzeba mowic ze wszystko w swoim czasie czy cos w tym stylu
 
lolitka taki byl tekst w suwaczku kochana wiec taki jest :-) a na marginesie mysle ze dlugosc staran to pojecie wzgledne zwlaszcza jak sie juz na poczatku wie ze jest problem ;-) ale trzeba myslec pozytywnie
 
reklama
[B pisze:
donia 1980[/B];7070202]lumina, kasia ja też tu czasem zaglądam, choć z kasią to działamy też na staraniach po raz pierwszy

ja wczoraj usłyszałam tekst "a ty kiedy dziecko bo lata ci leca", nie wiedziałam czy mam gryźć czy kąsać, czy ludzie myślą, że my z wyrachowania dzieci nie mamy??? a przecież nie będę wszystkim powtarzać, że się staramy tu dupa :-(

lumina a jaką prowadzisz działalność jeżeli mogę spytać? my też z mężem jak wróci zza granicy chcemy wystąpić o te dotacje z UP


usługi kosmetyczne z dojazdem

co do brania dotacji to nie polecam - mają tak wszystko obrachowane że jak nie z tej strony to z tej cię capną , po odliczeniu zusów i podatków ta kwota co dają w UP jest nic nie warta , wszystko obstawione poręczeniami i jak by co nie wyszło trzeba zwracać , ja miałam znajomego w UP to jeszcze jako tako ten urząd nade mną nie wisi i poczekają zanim zapłacę ten Zus - bo niestety muszę zapłacić i z moją działalnością to tylko na czarno działać albo robić na Państwo czyli podatki wszystko zeżrą , jak sobie obliczyłam ile wydałam na materiały plus paliwo i opłaty to Zero wielkie jak w reklamie z Majewskim

mnie to ginekolog niestety wypomniał wiek - wskazał palcem na mojej karcie pacjenta "30" i że nie ma na co czekać , szybko stymulanty dla mnie i męża , mąż musi brać to co bierze bo to dla jego zdrowia , a ja leczę tarczycę i miałam hodować jajeczka po duphastonie - tylko 1 miesiąc wytrwałam bo niestety poszłam na zastrzyk były 3 piękne pęcherzyki na usg a mąż był w delegacji i kto mi miał to dziecko zrobić ? jak zajdę to będzie tzw. wpadka bo dni płodnych już nie liczę , i w sumie tak mi dobrze z tym
 
Do góry