reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

mysle podobnie, tzn. oboje z mezem bardzo chcemy miec dziecko, kochamy sie i chcemy obdarzyc miloscia nasze malenstwo ale to ze nie wychodzi jest stresujace wlasnie przez ta 3 z przodu :wściekła/y: niestety nie unikniemy tego ona tam jest i juz bez wzgledu na to na ile sie czujemy czy wygladamy
 
reklama
ja chce dziecka bo chce a 3 z przodu średnio na mnie działa , jedynie obce osoby na tą patrzą np. rodzina albo lekarz pogania
zazwyczaj czuję się młodo , czasem są gorsze dni i ciężko wstać z łóżka wtedy myślę - jak ja dam radę wstawać do dziecka w nocy jak nie prześpię - 9 - 10 godzin to wrak człowieka , na szczęście wiosna przyszła i samopoczucie lepsze
gdy miałam 25 lat to nie chciałam dziecka, gdy 20 to by była by dla mnie katastrofa a mam koleżankę co w 16 urodziła - tego nie popieram , do macierzyństwa trzeba dorosnąć
 
to prawda ze trzeba do tego dorosnac a dokladniej to dojrzeć ale wiem ze mozna byc dojrzalym majac dwadziescia-kilka lat, u mnie np. instynkt macierzynski daje o sobie znac juz od kilku lat ale z roznych wzgledow czekalam az do teraz
 
z moim ubezpieczeniem w Krus - będę się odwoływać jeszcze od decyzji o wykluczeniu , skoro można to będę walczyć do końca - normalnie takie mnie pozytywne nastawienie znowu opanowało :tak:
trzymać kciuki kto tu zajrzy
 
dzięki kasia.natka
jesli zostanę w krus to na wypadek ciąży mogę chodzić na zwolenienia lekarskie całą ciąże , mogę umarzać sobie składki i dostanę około 2000 z tytułu urodzenia dziecka a w zus - jesli nawet najmniejszy to będę musiała płacić co miesiąc i chyba nie przysługuje płatne chorobowe jak sie jest na najmniejszym zusie który i tak dla mnie jest za duży więc chce zostać w krus i prowadzić tą moją małą firmę która jest spełnieniem moich marzeń
no ale na razie to nie wiem czy jestem w ciąży , będę robić test za około tydzień lub 10 dni jak nie przyjdzie@
 
lumina to trzymam &&& za twoje pozostanie w krusie i jeszcze mocniej zeby @ nie przyszla!!! informuj koniecznie
lolitka hmm nie mialam tak wczesniej ale dzis mam 56 dc i nic wiec cos mi sie pop******lo ;-) na suwaku ustawilam najdluzszy jaki znalazlam bo juz mi sie znudzilo ciagle przestawianie go
a dzis moj 3. dzien z dupkiem a mam brac 7. i potem w ciagu kolejnych 7. ma przyjsc @ wiec zobaczymy
 
reklama
na razie badalam tylko tsh i prolaktyne no i mam pco a poza tym to od pazdziernika nie bipre anty (po wieeelu latach) i trzeci miesiac nie pale (po 15 latach) wiec mysle ze po prostu zbyt wiele atrakcji zafundowalam mojemu organizmowi w tak krotkim czasie no i sie zbuntowal :tak: jak teraz dostane @ po duphastonie to potem jeszcze dwa cykle bede go brala i jak sie nie uda zafasolkowac to bedziemy z ginem myslec nad leczeniem
 
Do góry