reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

krzynka77 - to mnie pocieszyłaś że mi zostanie to podziwianie brzuchów :szok:, no to będę zboczona na punkcie brzuchów i tyle :-D
humor mi się poprawił po świętach , jednak mój chłop działa na mnie jak balsam , @ przyszła , następny cykl przede mną :tak:
 
reklama
sie macie dzieciaki:)))

natka
- dobrze gadasz. trza swoje odstac w kolejce. jeszcze nikt menu na zycie nie stworzyl - coby wybrac z karty co sie podoba i zaraz podadza.

krzynka to fetyszu brzuchow:)
 
witam poswiatecznie :)
krzynka i lolitka dziekuje za pochwale mojej postawy :-) sama bardzo staram sie tak wlasnie myslec i powtarzam to sobie chociaz i mnie dopadaja chwile zwatpienia :-(
no ale w koncu przeciez jesli przestne wierzyc ze sie uda to co mi pozostanie...
pozdrawiam cieplutko (wreszcie piekne sloneczko nam swieci)
i trzymam &&&
 
ja jestem , ale widzę że temat nic się do przodu nie posuwa , co najwyżej mogłabym moje smutki tu wypisywać ale szkoda klawiatury
 
Witam Dziewczynki:-)
Ja tak was podczytuje bo ostatnio nie udzielam się nigdzie bo mnie kryzys dopadł :zawstydzona/y:
dalej po poronieniu nie potrafie dojśc do siebie jeszcze do tego do pracy wróciłam i wszędzie kobiety w ciąży widze:szok: ehhh masakra a i znowu okres mam i to taki mocny że hej!
Kochane w tą paskudną pogode życze usmiechu i pogody ducha;-)
 
no tak pogoda raczej nie nastraja optymistycznie ale za to sprzyja przytulankom ;-)
u mnie nadal nie ma @ a powinna juz byc ale zrobilam wczoraj sikacza i jedna krecha :-( wiec czekam...
 
nie wiem na ile was to pocieszy - ale naprawde, cieszcie sie ze po prostu mozecie czekac na testowanie.... jak ja bym chciala tak czekac i sprawdzac w kazdym cyklu czy moze sie udalo? u nas bez plemniorow wogole wiec cudo sie nie stanie (i nie - Maryja nie jestem wiec nie ma co sie ludzic ze bedzie inaczej)

u mnie jedyna nadzieja 3 razy do roku - z ktorej tez sie ciesze, bo inni nawet tego nie maja....
 
lolitka ja to do konca nie wiem czy u mnie jest sens te testy robic czy tylko sie ludze. gin stwierdzil pco ale kazal jeszcze probowac trzy m-ce a potem przyjsc wiec zobaczymy...
trzymam &&& za nas wszystkie

no co to za straszna cisza!!!
wracac mi tu szybciutko i pisac!!!
my "PO 30-STCE" musimy sie trzymac razem i dawac przyklad ;-)
kobietki gdzie wy?

i znowu ja :-) ale mam super wiadomosc:
IWASEK dzis zobaczyla piekne II
w imeniu watku 30-latek GRATULACJE
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny j a doszłam do wniosku że nie ma się do czego śpieszyć , nie każdemu jest dane urodzić przed 30-tką i może to i lepiej bo jak sie zacznie rodzić koło 20 - tki to potem może się tych dzieci posypać aż nadto , mam takie przemyślenia ponieważ ostatnio poznałam taką rodzinę - szóstka dzieci a kobitka zaniedbana , czasem nie wie jak się nazywa nawet , wiadomo że jest ciężko takim rodzinom jeszcze w dzisiejszych czasach ,
dla niektórych po prostu lepiej jest urodzić po 30-tce i mieć to 1 czy 2 dzieci a w tym wieku ma się jakiś start lepszy , i te dzieci co będą to są wyczekiwane i naprawdę kochane , nie z przypadku , mają zapewnione lepsze warunki , także wszystko ma jakiś cel - nic się nie dzieje bez przyczyny , kobitki trzymajcie się - mam nadzieję że te słowa dodadzą wam pocieszenie- bo mi dały
 
Do góry