reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

droga donia 1980 oczywiście że wciąż się staramy tylko czasem trzeba popracować :-( ale będę jutro na pewno wcześniej i mam nadzieję że będzie nas tu więcej
 
reklama
dzięki dziewczyny krzynka77, kasia.natka, donia1980

ja miałam tsh w normie 2.5 cos około ale ft 4 troche za wysokie chociaż ten norma a mimo tego źle sie czułam, ciągle tyłam od niczego , włosy zaczęły wypadać i gin się zlitował i dał euthyrox, ale podobno dla starających tsh ma być 1,5 najlepiej - teraz mam takie a mimo to czasem tarczyca daje popalić , ktoś mógł pomyśleć że jestem hipochondryk , maruda straszna , ogólnie dokucza mi samotność , pracę mam dorywczą i czasem nic nie robię parę dni , wtedy jest najgorzej bo głupie myśli
gdyby było dziecko życie ma inny sens wtedy - jest po co wstawać rano i jest dla kogo pracować, poza tym jak się widzi że młodsze mają 2-gie 3-cie dziecko ...normalna ludzka zadrość
 
Hej babki :-)
Dawno nie zagladalam a tu towarzystwa przybylo :-D Gratulacje dla mamusiek i zafasolkowanych :-)
Krzynko Milenka przesliczna :tak:
Lumina tak jak piszesz, dokucza Ci samotnosc oraz nuda i stad glupie mysli. Sprobuj zorganizowac sobie jakos czas, bo nic nie robienie jest fatalne w skutkach, dla figury a najgorzej siada na psyche. Na pocieszke i dla zapalenia swiatelka w tunelu dodam, ze mam pelnoobjawowe Hashimoto z niedoczynnoscia tarczycy i innymi przykrymi skutkami ubocznymi. Pomimo tego w wieku 37 lat urodzilam cudownego, zdrowego jak ryba synka a w tym roku, w sierpniu, miesiac po 39 urodzinach spodziewam sie drugiego chlopczyka. TSH idealnie utrzymuj miedzy 1 a 1,5, mysl pozytywnie, zyj aktywnie i wyluzuj, bo im bardziej sie spinasz, tym ciezej zajsc w ciaze. Trzymam kciuki baaaaaaaaaardzo mocno za Ciebie i cala reszte przyszlych mamusiek :-)
 
alex.nikita - dzięki ci za te słowa, tak naprawdę to ja o tym wiem że trzeba sobie ten czas jakoś organizować tylko lenistwo to jest moja zmora wiem że na wszystko przyjdzie czas- tylko muszę sobie to powtarzać bo zapominam
 
No to kochana Lumino , przepraszam za brutalnosc, ale zbieraj 4 litery, wez sie za siebie, nie zwalaj wszystkiego na tarczyce i bierz sie do roboty zamiast biadolic :-D Nie pozwol, zeby Ci zycie przeplywalo przez palce, bo to idzie bardzo szybciutko ;-)
 
reklama
hej dziewczyny, mnie tez lenistwo rozwala, mąz za granicą a ja jak wracam z pracy to zalegam na kanapie jak jakiś lemur i nic nie robię (oczywiście prócz jedzenia ;) ), nie wiem, może to wina 3 z przodu, ale nie poznaję siebie, do znajomych nie chce mi się wyjść ani nic robić
kopa w tyłek mi trzeba, wiosna przyszła więc może będzie lepiej
 
Do góry