reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam. Tak Was podczytuję i karmię sie nadzieją . Jak widac mam 33 wiosenki i staramy sie o pierwszą dzidzię. Pełna diagnostyka - i wyszła troszkę słabsza armia mojego szczęścia (walczymy róznymi preparatami o kazdego żołnierzyka) i może z tego powodu mimo 8 miesięcy starań fasolki brak.
Lumina ja np.unikam w sklepie działów z art. dziecięcymi bo wymiękam. Zastanawiam się oczywiście nad niesprawiedliwością jaka panuje w "przydziale" maluszków. Te które nie chcą bądź nie są gotowe zachodzą w ciążę a pary które pragną ...nie moga mieć dziecka.
No ale nie ma co sie roztkliwiać . Wierzę że i do mnie los się uśmiechnie .
 
reklama
Wiara podobno czyni cuda . jest w tym sporo prawdy tylko czasem na ten cud trzeba czekać bardzo długo
Na razie trochę udało mi się wyluzować - wziełam się za remonty domowe ale bardzo brakuje mi męża - widujemy sie tylko w weekendy więc o żadnym planowaniu nie ma mowy , w kalendarz nie patrze, nie licze który DC ale i tak doskonale wiem kiedy mam dni płodne bo moje ciało daje mi to b.dobrze do zrozumienia

IWASEK - tak masz rację -to jest niesprawiedliwość

krzynka77 - staramy się licząc- od kąd było leczenie prawidłowe - pół roku a wcześniej to tak na chybił trafił , przeważnie gdy miałam owulacje męża głowa bolała albo poźno wrócił z pracy , mieliśmy różne problemy rodzinne m.in. choroba w rodzinie/stresy i nie było czasu skupić sie na sobie
no ale było też sporo przeszkód m.in ja mam hashimoto i lekką niedoczynność tarczycy , była bakteria, mąż ma torbiele i wysoką prolaktynę czego skutkiem były słabe wyniki nasienia - nazbierało sie tego zbyt dużo
 
Ostatnia edycja:
iwasek, kasia ja za Wami tez się przywlokę na ten wątek
ja także jestem po 30 i czuję tykanie zegara, tak sobie czasem myślę, że jak uda mi się zaciązyć to szybko po urodzeniu będziemy musieli myśleć o drugim bobasku, a już teraz po sobie widzę, że jestem ciągle zmęczona i kondycja też już nie ta, eh trzeba było rodzić jak miałam 25 lat
 
ja z moim hashi to czuje się czasem jak baba po 40-tce, ciągle bym spała , nie wiem jak ja będę wstawać do dziecka ? jak zarwę noc tzn wstanę np o 5 rano to cały dzień sie snuje jak zombi , czasem myśle że dziecko będzie miało kiepską matkę i dobrze że go jeszcze nie ma ,
może z czasem będzie poprawa bo tabletki na niedoczynność biorę dopiero 3 miesiące na razie trochę zahamowało się moje przybieranie na wadze , czasem czuje sie lepiej a czasem gorzej - dziś to jak wrak człowieka
 
kurcze ja też miałam problmey z tarczycą, miałam ukrytą nadczynność tarczycy, ale ostatnio jak gin robił mi badania to TSH podobno w normie
a spanie, ehh jak nie śpię 8-10h na dobę to zasypiam na siedząco, leniwa jakaś jestem, ale zwalam to wszystko na przesilenie wiosenne, dziewczyny w pracy też tak mają :-D
 
reklama
Witajcie dziewuszki!!
Kochane, ja tez naleze do mega spiochów i tez chodizlam ciągle mega zmęczona!! Kochane, dziecko nie da wam pospać-to prawda, ale... wierzcie mi czy nie, matka jest juz tak "zaprogramowana", ze daje rade!!:-D Początki byly trudne, ale jakos organizm sie przystosowal! Teraz, jak juz wrocilam do pracy to duzo lepiej egzystuje, mimo ze wstaje o 6 rano (wczesniej przed 7 nie ruszalam tylka, chyba, ze mus.... oczywiscie mowie odniu pracujacym, bo w weekend to spanko do 10-11 bylo)....nie wiem jak to dziala, ale jakos to sprytna matka natura zorganizowala:-)

aaaa, zapomnialam...
Agi - twoja malutka jest kruszynką straszną. Moja z kolei jest duża. Jak miala 6 mcy z hakiem wazyla 8200 :-D teraz nie mam pojecia ile wazy a majuz 7,5mca

Motylku- mojej sypnely sie 2 ząbki niedawno :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry