reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam wszystkie staraczki.
Dla nowych i "starych" bywalczyń wszystkiego dobrego w nowym roku :)
Krzynka, esch co u was ...???
ja w poniedziałek miałam ostatni dzień macierzyńskiego rany jak ten czas leci!!!Tomuś super uśmiecha się krzyczy na całe mieszkanie jest cudny! Jak wasze pociechy??
Ściskam Motylek i Tomuś!
 
reklama
Witajcie...ja w tym roku konczę 30-stkę...i staram się o dzidzię..właśnie jestem po pierwszym clo, ale raczej tym razem nic z tego...czekam na @ i potem znowu do dzieła...
Jak na razie jestem pozytywnie nastawiona do działania...tylko mam kiepskie endo...czy któraś z Was wie, jak je poprawić?
 
Isa36 - witaj. Kochana nie jest za pozno!! Teraz kobiety po 40 rodzą swoje pierwsze dzieci a co dopiero taka mloda osoba jak Ty!! Porozmawiaj szczerze z mężem o jego obawach - moze boi się o Ciebie? Pojdzcie razem do gina i pogadajcie o wszelkich za i pzreciw!! Wierze, ze Wam się uda!!

Hopee - witamy również.
Ostatnio rzadko tu bywam, dlatego dopieor teraz. Mam nadzieję, ze jednak @ nie pojawi sie u Ciebie a jak nie teraz to już niebawem!! Życzę ci tego z całego serducha!! I oby pozytywne nastawienie nie mineło - to juz wiecej niż połowa sukcesu!!

Motylku -u nas wszystko w porządku. Milena rosnie jak na drożdzach, az sie wierzyć nie chce!! Wazy juz 7400 a ma niecałe 5 mcy :-) Mi macierzynksi konczy sie 30.01 :-( Kiedy wracasz do pracy?
 
cristalrose - Cyprioanek jest sliczniutki!! Gratulacje!!
Dzięki:-)
Pewnie mamuśki zajęte i nie ma czasu na pisanie, tylko gdzie staraczki??
U mnie to dopiero się rozwiązał (mam nadzieję;-) ) worek z dzieciaczkami i jak tylko będę mogła (bo niestety miałam cc) to staramy się o kolejną dzidzię, co pewnie nastąpi za ok 2 lata, czyli jak skończę 33;-) Żeby tylko następna dzidzia nie kazała na siebie czekać 4 kolejne lata starań, bo nie zdążę z trójką...
 
Tutaj na górze dobrze pisze że do 35 roku życia nie ma zagrożenia. A dzieci mieć dobrze wtedy gdy już ma się dobrą sytuację w domu i gotówkę.
 
No to czasem mozna sie nigdy nie doczekac na maluszka , bo taka sytuacja moze sie nie zmienic nigdy , ani dobra sytuacja w domu ani gotówka , ja jak bym czekała na taka sytuacje to w koncu bym przekwitła i dzidzi by nie było a tak własnie sie spodziewam a mam 39 lat
 
to ja też się dopiszę do wątku mam po 30-tce, co prawda jesteśmy w trakcie starań ale jestem dobrej myśli na ten rok ;)
pozdrawiam wszystkie trzydziestki
 
No to czasem mozna sie nigdy nie doczekac na maluszka , bo taka sytuacja moze sie nie zmienic nigdy , ani dobra sytuacja w domu ani gotówka , ja jak bym czekała na taka sytuacje to w koncu bym przekwitła i dzidzi by nie było a tak własnie sie spodziewam a mam 39 lat

Gratuluję!
Spojrzałam na Twoje suwaczki i się uśmiechnęłam...To musi być cudowne uczucie znów po tylu latach nosić taką małą iskierkę pod sercem....Wszystkiego dobrego....
 
reklama
Hello dziewczynki :-)

Bardzo dawno nie zagladalam, bo brak na wszystko czasu. Wpadlam zobaczyc co w trawie piszczy i prosze bardzo jaewa gratuluje fasolki, esch, motylek, krzynka i wszystkie mamuski super, ze juz macie swoje maluchy. Dopiero niedawno byly w brzuszkach a teraz juz takie wielkoludki :-D
Drugi powod mojej wizyty to dobra nowina: w sierpniu bede mamusia po raz drugi :tak:, wszystko super, dobrze sie czuje, od kilku dni czuje jak dzidzius puka i fika :-D
Nic sie wiekiem nie przejmujcie, ja urodzilam pierwsze dziecko jak mialam 37 lat, a drugie urodzi sie miesiac po moich 39-tych urodzinach. Piec moich przyjaciolek z lawy szkolnej rodzi w tym roku, marzec, kwiecien, maj, przelom czerwca i lipca no i ja w sierpniu. Nawet sie smialysmy, ze zalozymy KLUB STARYCH MLODYCH MATEK :tak:
Pozdrawiam, sciskam i trzymam kciuki baaaaaaaardzo mocno za wszystkie staraczki :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry