reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
My w środę idziemy na ważenie...Ostatnio 2 tygodnie temu mała ważyła 5300 (urodziła się z wagą 2500) i mierzyła 62cm (urodziła się 50cm)...

Czy wiecie może czy coś nowego u Lolitki????
 
No to melduję się i ja...
Milenka skończyła już 7 tyg, waży 5170, ciuszki nosi 62!! Jest kochana, ale mocno absorbująca ostatnio -szczególnie wieczoramiu daje się we znaki :-)

Super wasze pociechy, jedna śliczniejsza od drugiej!! :-) - ten czas leci jak szalony!!
 
aga

dzieki ze pytasz. a ja nadal w miejscu. na swiezo po znowu nieudanym ivf... ach lepiej juz nic nie mowic
fajowo ze wy sobie idziecie do przodu i sie cieszycie swoimi istotkami. gratuluje wam kochane
 
Lolitko - moze zabrzmi banalnie, ale trzymam kciuki za Ciebie!!. Ciągle wierzę, że się uda i mam nadzieję, że Ty również nadal się nie poddajesz. Podziwiam za wytrwałość!!

a co u reszty trzydziestek??
 
Lolitka - trzymam kciuki...Na pewno i Ty będziesz się cieszyć wkrótce taką słodką istotką >>>Wierzę w to i trzymam baaaardzo mocno kciuki za Ciebie
Polcia to słodziak...Gada jak najeta i smieszka z niej niesamowita....ale to typowa córeczka tatusia...Jak tylko widzi mojego P. po powrocie z pracy to banan na twarzy i cała aż chodzi z radości!!!!
Krzynka, motylku, esch - Ach Wasze skarbki rosną jak na drożdzach!!!!
A tu zdjęcia Poli (ale z mamusia....hehehe)
 

Załączniki

  • DSCF4369.jpg
    DSCF4369.jpg
    41,2 KB · Wyświetleń: 45
  • DSCF4367.jpg
    DSCF4367.jpg
    44,4 KB · Wyświetleń: 41
  • DSCF4414.jpg
    DSCF4414.jpg
    44,6 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnia edycja:
Agi - to u nas to samo, jak tata wraca to rozmowom i śmiechom nie ma końca ... aż miło popatrzeć:)

Lolitka - trzymaj się i mocno wierz, że się uda. ja myślę o Tobie cieplutko i trzymam kciuki za powodzenie

Krzynko, motylku, esch - szkrabki rosną szybciutko, a z Waszych postów bije radość! Bardzo się cieszę!
 
;-)Witam! Chciałabym się przedstawić. Mam 36 lat i prawie 2 letniego synka Franka. Fajnie, że istnieje takie miejsce dla mam takich jak ja! Pozdrawiam wszystkich!
 
reklama
Tomiczanka - witaj wśród nas!! Niestety mało czasu mam na siedzenie na forum (2 mczny szkrab mną rządzi!!) :-)
Pisz do nas co ci w serduchu gra :-)

A co u naszych staraczek?? zamilkły :-(
 
Do góry