reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Sasanko - nie poddawaj się :-) przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie :-) Życzę ci takiej pięknej niespodzianki, jaką ja , Esch i Motylek miałyśmy w zeszłym roku na Boże Narodzenie :-D
A ile już się staracie?
 
Hej 30-tki-wątek nam spada!
Sasanko - jakkolwiek banalnie by to nie brzmiało - bądź dobrej myśli - cuda się naprawdę zdarzają:-) - sama w nie nie wierzyłam, ale po 4 latach starań, walki, rezygnacji i nadziei mam swój własny Maleńki CUD. Ty też będziesz miała swój:-) Nie poddawaj się!
 
Zdrowych, pogodnych i pełnych miłości Świąt!!!

Niech będą one obfitowały w same magiczne chwile!!!!
Polcia z mamusią!!!!
 

Załączniki

  • h.jpg
    h.jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 28
Witam:-)Czy jest tu mama która urodziła dziecko w wieku 37lat?Pragnę jeszcze dziecka (mam dwójkę dzieci),ale nie wiem czy nie jest już za póżno..:-(
 
Kochana jakie za pozno? Ja mam 33 i to bedzie moje pierwsze dzieciatko a chce za jakies 1.5 roku miec jeszcze jedno :)
Glowa do gory i mam nadzieje ze szybko uda Ci sie zajsc w upragniona ciaze :)
Pozdrowionka :):-D
 
reklama
Kochana jakie za pozno? Ja mam 33 i to bedzie moje pierwsze dzieciatko a chce za jakies 1.5 roku miec jeszcze jedno :)
Glowa do gory i mam nadzieje ze szybko uda Ci sie zajsc w upragniona ciaze :)
Pozdrowionka :):-D
Jeawa jestes jeszcze mloda:-Dmozesz rodzic:) jest 2gi problem ,otoz moj maz juz nie chce miec wiecej dzieci:wściekła/y:a jeszcze niedawno temu mial inne zdanie
 
Do góry