reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Tak,tak - ja juz najchętniej bym się rozpakowała, ale pan doktor wczoraj powiedział, ze napewno w najbliższym czasie mnie to nie czeka :-( No nic, Mała wyjdzie kiedy będzie gotowa, byleby mamusi nie kazała długo czekać... Ciąża nie powinna tyle trwać!!
 
dla pocieszenia powiem Tobie, że u mnie też to tak wyglądało ... że jeszcze na pewno nie ...
a tu wody odeszły i już!

fajnie mieć już malucha przy sobie ;)

trzymaj się i wysypiaj, bo później będziesz marzyć o każdej 15 minutowej drzemce ...
 
Kochane co sie dzieje ....znalazłam Was na sdrugiej stronie!!!!!!!!!
Krzynka, motylku, esch - nadal w dwupakach????Zaglądam ciągle i sprawdzam wieści....Trzymam kciukasy!!!
U nas wszystko w porządku...Macierzyństwo jest cudowne....a ostatnie 3 dni wogole boskie....Mała spokojna i taka kochana...Dużo spacerujemy, potem jedzonko, Polcia zasypia sama....i zaczyna coraz bardziej świadomie na wszystko reagować...Jej usmiech jest cudoowny....Uwielbiam jak patrzy na mnie słuchając jak jej opowiadam różne rzeczy....I nie wiadomo kiedy to minęło a juz w czwartek moja córeczka będzie miała miesiąc....Rośnie jak na drożdzach....Tydzień temy ważyła 3300 a jak wychodziła ze szpitala równiutko 3 tygodnie wcześniej ważyła 2400...lekarz przewiduje że w ciągu miesiąca przybierze na wadze ok 1200gram...Mój mały żarłoczek!!!!
 
No ja niestety dalej kulam sie w dwupaku i juz mnie z tegi powodu dolki lapia... ginek w pon oznajmil ze nie widac oznak porodu:-( Jestem szczelnie pozamykana, Malej widac nie spiesze sie z przemeldowaniem :-(
 
U mnie podobnie jak u Esch - niestety końcówka jest upierdliwa i mam dosc wszystkiego :-( ale juz niedługo!! A co z motylkiem??
 
Kpi - w najorszym wypadku po 3cim miesiacu pzrejdzie, ale trzymam kciuki zeby wcześniej sie skończyło!!! Takie kolki wykańczają fizycznie i psychicznie, współczuję :-(
 
Hej Kochane,
Melduję, że Tomuś jest już z nami :))))
Urodził się 03 sierpnia o 11.55 :)

co u was???
Krzynka widzę, że jeszcze tylko trzy tygodnie!, esch jak się czujesz?
Co nowego na forum? pozdrawiamy!!!
 
reklama
Do góry