reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Esch WIELKIE GRATULACJE KOCHANA...DUŻO ZDRÓWKA DZIEWCZYNY!!!!
KRZYNKA - TERAZ TY...HEHEHEHE
MOTYLKU - POLCIA TEŻ BYŁA MALUTKA A TERAZ WAŻY 4700
O OTO MY
 
reklama
Agi78 piękne z Was kobitki, trudno stwierdzic , która ładniejsza:)
Esch czekamy na zdjęcia cudu, na który w koncu sie doczekałaś:)ile to było, pisałaś , 5 lat?
 
A to Nasz Skarbek - Olenka (na tym zdjeciu ma 2 dni):
20100822092.jpg
 
Esch WIELKIE GRATULACJE KOCHANA...DUŻO ZDRÓWKA DZIEWCZYNY!!!!
KRZYNKA - TERAZ TY...HEHEHEHE
MOTYLKU - POLCIA TEŻ BYŁA MALUTKA A TERAZ WAŻY 4700
O OTO MY

Hej Babki :)
Agi no jak zobaczyłam jak ślicznie wyglądasz to stwierdziłam, że czas się ogarnąć! ;)
Córcia piękna:-D:-D:-D Tomek tez ruszył z kopyta z wagą w tydzień przybiera troszkę ponad 300g teraz myślę, że waży z 3400 :) i też robi się pućkiem!
 
Agi78 piękne z Was kobitki, trudno stwierdzic , która ładniejsza:)
Esch czekamy na zdjęcia cudu, na który w koncu sie doczekałaś:)ile to było, pisałaś , 5 lat?

Hej Babki :)
Agi no jak zobaczyłam jak ślicznie wyglądasz to stwierdziłam, że czas się ogarnąć! ;)
Córcia piękna:-D:-D:-D Tomek tez ruszył z kopyta z wagą w tydzień przybiera troszkę ponad 300g teraz myślę, że waży z 3400 :) i też robi się pućkiem!

Dzięki Kochane.....

Pragne Was powiadomic ze Krzynka urodzila dzis w nocy coreczke!!!!!!

KRZYNKA WIELKIE GRATULACJE.....WITAJ NA ŚWIECIE DZIECINKO!!!!

Esch - piękna Oleńka....Jeszcze raz gratuluję!!!!
 
reklama
E=Krzynka również gratuluje :) W załączeniu Tomaszko :)

Krzynka czekamy na fotki :)
 

Załączniki

  • tomiś.jpg
    tomiś.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 50
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry