reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

krzynka - jest z dnia na dzień lepiej więc jestem dobrej myśli!

motylku - ogromne gratulacje i życzenia dużo zdrówka i radości dla całej Waszej rodzinki!!!
ps. wklej jakieś zdjątko synka ....
 
reklama
Kochane dziękuję za życzenia. Tomuś słodki i grzeczniutki moje życie kręci się na razie wokół karmienia, karmienia i jeszcze raz karmienia ;)) ściskam Was i czekam na wieści o kolejnych obywatelach rp ;))
 
Ja pragnę tylko donieść, że Esch wczoraj (20.08) urodziła piękną córeczkę - Oleńkę. Waga 4060 i 56cm !! Poród z początku SN, zakończył się CC. Dziewczyny dochodzą do siebie :-)

no to teraz zostałam sama na placu boju... :-( Mam nadzieję, że niebawem dołączę do grona mamusiek hihi
 
Esch również gratulacjie ... :)
Krzynka czekamy na ciebie!

U mnie również było CC w 37 tygodniu lekarz stwierdził, że Tomuś przestał rosnąć więc wpakował mnie do szpitala. Po obserwacji i ciągłych usg zdecydował się na wcześniejsze rozwiązanie.
Tomek ważył. 2700 i miał 51 cm. Teraz waży 3100 i w tydzień przybrał 325g :) Czyli wszystko wróciło na dobre tory. Został w szpitalu przebadany jak ruski czołg. Wszystko w porządku więc teraz "walimy na masę" ;)
 
reklama
Do góry