reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Motylku - super, ze udało się USG. ja nie mogę się doczekać jutra :-)
Pamiętaj, ze te wymiary są wszystkie umowne, więc może nic mu nie brakuje :-) A poza tym przyjdzie czas, że nabierze ciałka :-)
Pokaż nam tu buzialka swojego maluszka!! koniecznie!


Esch - nie no, leżeć raczej nie zamierzam :-) Zrezygnowałam z ćwiczeń i to już dla mnie jest dużo. Myślę, ze jeszcze uda się nam spotkać :-)

Dzisiaj byłam na chrzcinach siostrzenicy - była bardzo grzeczna i spokojna :-) No i wszystko poszło gładko! :-)Oczywiście brzucho mi się zaczęło spinać jeszcze przed ceremonią ale dałam radę jako fotograf.. no i potem na przyjęciu. W końcu chrzciny są raz w zyciu :-) A moja mała teraz straszliwie się rozpycha i wariuje - odreagowuje wrażenia z całego dnia!:-D

Agi zapewne już ma za sobą poród i mam nadzieję, ze niebawem nam tu poopowiada :)
 
reklama
Byłam dzisiaj na USG - malutka pozostaje dziewczynką :-) Waży 1922g i jest już ułożona główkowo :-) Pani doktor powiedziała, że teraz zacznie przybierać na wadze!
Poza tym wszystko wygląda, że jest w porządeczku. Jupii..
 
Najgorsze to czekanie... ja wczoraj miałam na 16:20 i tak mi się czas dłużył, ze myślałam, ze padne... ale tydzień szybko minie!!
Pokażę Wam buziaka mojej małej - tak teraz wygląda :-) Wszyscy mówią że cała mama, chociaż ja na innych ujęciach widziałam, że ma np bródkę po tatusiu hehe . Pyzunia mała moja!! nie mogę przestać się zachwycać :-)

Zobacz załącznik 262245
 
no fajniutka :) Mój Tomuś leżał w piątek nadal w poprzek mam nadzieję, że się obróci jeszcze a jak nie to będę mieć cc i wszelkie bóle i parcia z głowy :)
Poza tym wiedziałam, że jest ułożony w poprzek ale myślałam, że odwrotnie niż w rzeczywistości i cały czas głaskałam go po dupce myśląc że to główka ;)))
 
Hej Dziewczyny!!!!!
Z radościa zawiadamiam, że 5 lipca przyszła na świat nasza Kochana córeczka Pola...Poród siłami natury trwał 34 godziny:szok:, ale uwierzcie mi jest warto....Mała jest cudowna....to bardzo grzeczne i uśmiechnięte dziecko....chyba ciągle śni sie jej coś miłego.....Wszyscy dookoła zgodnie twierdzą, że mała to istny tatuś, jak na nią patrze to jakbym widziała Pawła.....
Polcia urodziła się malutka...Ważyła 2500 kg i ma 50cm...ale chyba zaraz szybko nadrobi z wagą bo niezły z niej głodomorek....
Dziewczyny teraz trzymam za Was kciuki!!!!
A oto mój Skarbeczek!!!!
 
Agi wielkie GRATULACJE!!!!!
Ale te 34 godziny przerazaja mnie :szok::baffled: A opisalas gdzies swoj porod - bo chetnie rzeczytam....
 
Agi gratulacje z całego serca!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Śliczny aniołeczek:-):-):-):-)! A wagą to się nie martw ważne że wzrostowo duża! Pewnie już ci ruszyła "produkcja" pełną parą więc zaraz nadrobi!! :))))
 
Agi - GRATULACJE - Pola jest prześliczna!!! A ile ma włosków?!!:-D
Tylko te 34 h.... brrr... ważne, że już pewnie zapomniałaś i że było warto!!:-) ściskam Was dziewczyny!!
 
reklama
Do góry