reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Ej Dziewczyny, co u Was taka cisza.....Zaraz spadniecie na drugą stronę....:-)
Ja melduję że.....nadal jestem w dwupaku.....I chyba jeszcze w takim stanie pobędę przez parę dni...(niestety)....
Miłego dnia Dziewczyny!!!
 
krzynka77-ja wiem ze 4 miesiace to nie duzo, ale wg znajomych z testami owulacyjnymi idzie szybko, wlasciwie to od kilku lat nie zabezpieczamy sie, zazwyczaj omijalismy dni plodne a teraz chcemy w nie trafic i nic....
 
Agi - no to się lenisz moja droga :-) Pewnie zadręczają cię znajomi pytaniami "czy to już?" "ile jeszcze?"... ehh, dlatego ja bym wolała się rozpakowac przed terminem :-) No ale, to nie ja będę wybierać hihi. Trzymam kciukasy i następny meldunek, mam nadzieję, będzie już po powrocie do domku :-)
Eviczko - wiem, że to trudne, ale najlepiej nie dać się zwariować :-) Obyś nie musiała długo czekać na efekt :-)
Lenko - hop,hooop?!
 
Motylku, no już bliżej niż dalej - stanowczo!!
U mnie wsjo ok, tylko już trochę ciężko i już bym chciała być w bezpiecznym terminie i się rozpakować szybciej... u mnie jeszcze niecałe 8 tygodni.
a resztę babeczek wcięło coś, hmmm...
 
Oj w te upały to faktycznie ciężko a brzusio rośnie i rośnie ;)
Jutro mam wizytę u gina może zrobi mi usg i zobaczę ile mój synek urósł przez miesiąc.
 
No i jestem od wczoraj uziemiona. Lekarz kazał się oszcędzać i nie chodizć na ćwiczenia, bo szyjka już się skrociła i rozpulchniła. No więc będę się teraz lenić,, przynajmniej pzrez miesiąc, bo potem to już mogę rodzić :-)
Idę na usg w poniedziałek, więc dowiem się jaka mała już jest duża no i czy nadal jest dziewczynką :-) Ostatnio widziałam ją w 23tc...

I jak Motylku u ciebie po badaniu??
 
Krzynka tryb lezacy Cie czeka przez najblizszy miesiac.... to dobrze ze udalo nam sie tak spotkac...

Motylku no wlasnie - jak tam po wizycie?

Agi rozumiem ze Twoje milczenie oznacza ze sie rozpakowalas...
 
reklama
Hej Kobitki :)
U nas wszystko w jak najlepszym porządku :)
W końcu udało się zrobić usg 4d i mam piękna buźkę mojego synka która wylądowała na tapecie w telefonie:-D:-D:-D
Waga 2100 może troszkę mógł by być grubszy ale wzrostowo jest ok :) następna wizyta za niecałe 3 tygodnie połączona z ktg i badaniami potrzebnymi przed porodem czyli posiew. wr miałam robione 2 tygodnie temu wiec już powtarzać nie będę.

krzynka - odpoczynek Ci się przyda w końcu jak tu pracować w takim upale! Daj znać jak usg :)

Esch - co u ciebie???
 
Do góry