reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Hej bylam u ginka.Wszystko ok.Serca jeszcze nie slychac.Mam sie oszczedzac,ze wzgledu na poprzednia pozamaciczna i moj wiek(hhhe smiesznie brzmi poczulam sie jak stara baba normalnie,ktorej niewiadomo czemu zachcialo sie dziecka)Zapisał duphaston i wizyta za 3 tygodnie.Zero sexu.

Sorki za to zdanie wyzej:"Ma slychac"he he oczywiscie nie mialo go byc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
DJ Czarna - pewnie, że tak!! Kreseczka druga jest widoczna więc polecam dla pewności zrobić betę albo powtórzyć test sikany. Od tamtego czaus jak najbardziej powinno się już wyklarować i krecha powinna być mocniejsza!!
eviczko -witamy :-) i trzymamy kciuki. 4 cykle to jeszcze nie powód do zmartwienia!!

Dziewczynki, napiszcie coś wiecej o sobie.

Dorcia - gratulacje!!!! Który to tydzień??
 
Hej dziewczyny.....ja nadal 2w1.....Mówię Wam ale to oczekiwanie jest okropne...dni się dłużą jak cholera!!!!
W środę mam się stawić do szpitala i jeśli coś się bedzie działo to mnie zostawią....Trzymajcie kciuki!!!!
 
Agi - trzymamy trzymamy!! Będzie dobrze, ale wierzę, ze juz masz dość czekania. Mi już zaczęło to wszystko doskwierać, mimo, ze jeszcze 2 mce hihi
 
reklama
Do góry