reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Jestem wlasnie po wizycie u ginka:Mala wazy 1700 g (czyli jest w srodeczku normy). Wszystkie wymiary sa miedzy 30t1d a 30t3d – czyli w jak najlepszym porzadku. Szyjka zamknieta, 3,5cm. Mala ulozona glowka w dol – i mam nadzieje ze tak juz zostanoie do konca. Lozysko – II stopien dojrzalosci.

Dorcia
REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dbaj teraz o Was bardzo i zycze spokojnych 8 miesiecy!!!

Krzynka ja tez nie mam nic do spakowania torby i jakos nie mam weny zeby sie za to zabrac. Czekam na sygnal kiedy bedziesz miala troszke wolnego :tak: Niestety jak Ty siedzisz na macierzynskim to tata dziecka nie moze brac opieki nad dzieckiem - chyba ze Ty bylabys w szpitalu... takie mamy durnowate przepisy. :(
 
Ostatnia edycja:
Dorcia - GRATULACJE!!!!:-):-):-) dbaj o wasz dwupak i miłej wizyty!! Koniecznie napisz nam co ci powiedzieli :-)
Esch - no niestety tak mi się coś wydawało z tą opieką, że albo jedno albo drugie z rodziców... no nic. A wiesz, tak sobie pomyślałam, że możnaby też saudades wyciągnąć na kawkę (mam wrażenie, że ona też z Krakowa jest :-)) Jak wrócę z wyjazdu integracyjnego to się umowimy :-)
 
Dorcia - gratulacje z całego serca jeszcze raz i zgodnie z poleceniem trzymam kciukasy ;)))

Esch - no twoja mała wymiarowa jak rzadko! :) ja miałam robione usg 2 razy w 30 tygodniu i za każdym razem wychodziło inaczej! ;) w miarę zgadzała się tylko waga - około 1,5 kg ;)

Ja tez jeszcze torby nie spakowałam, ale chyba zacznę skupować już te staniki do karmienia, koszulki do porodu itp. bo jak za długo chodzą to zaczyna mnie ciągnąć w podbrzuszu wiec już nie ma na co czekać :)

Wczoraj kupiłam w sklepie śliczne kolorowe pojemniki na ubranka - żółty, niebieski i pomarańczowy, ciuszki są takie malutkie że jak wrzucę je do szafy to będzie bałagan a tak to posegreguje sobie rozmiarami i będzie ok :)
 
Hej
Ja nadal dwupaczek, niestety....i narazie moja mała nie ma ochoty na wyjście....Wszystko szczelnie pozamykane....
Esch, Krzynka, Motylku - widzę że u Was też juz pewnie potężne brzuszki....Jak ten czas leci...A jeszcze tak niedawno wszystkie biadoliłyśmy jak bardzo chcemy mieć dzidziusia....Pozdrawiam Was mocno!!!!
Dorcia - gratuluję

Napiszę Wam jeszcze że Kpi23 (pewnie ją pamiętacie bo udzielała się również na tym wątku) urodziła w zeszłym tygodniu córeczkę Natalkę (a miała ten sam termin co ja!!!!)
 
No to mamy już pierwsza rozpakowaną! ;)

Agi - cierpliwości już jesteś prawie na mecie :)) ... ja jeszcze 8 tygodni! :)
Ale jak by co spokojnego i krótkiego porodu! :)

Oj brzuszek już pokaźny! Czy dużo się jeszcze powiększy w ostatnich dwóch miesiącach???
 
Mi rósł najwięcej tak w piątym szóstym miesiącu.....Teraz przez ostatni miesiąc urósł mi 1cm.....Czuje tylko że mała ma coraz mniej miejsca, bo każdy jej najmniejszy ruch czuje baaaaaardzo wyraźnie.....I u mnie zdania sa podzielone....Jedni mówią ale wielgachny brzuszek, drudzy że jak na 9 miesiąc to niezbyt duzy i badz tu mądry człowieku!!!!:-)
 
reklama
Do góry