reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Ja mialam z usg na 5-go, z okresu na 15-go a Pimpek urodzil sie 21-go przez cc, bo wcale sie nie wybieral na zewnatrz choc probowali go wywolac :blink:
 
reklama
Czyli będzie sporo sierpniowych dzieciaczków ... same LWY ;)))
Mojego brata córka też jest z sierpnia ... ta to ma charakterek ;)

Motylek 1135 - grabula ;) Pewnie, że dziecko po trzydziestce nie jest niczym złym, o ile się w miarę szybko uda ... ja już czułam presje czasu a na jednym nie chciała bym skończyć :) Zawsze zależało mi na tym aby wszytsko poukładać sobie przed macierzyństwem ... skończyć studia, ustabilizować pozycję zawodową, kupić mieszkanie aby moim dzieciom niczego nie zabrakło ... nie przewidziałam niestety tego, że ciąży się nie da zaplanować, długo czekaliśmy ale na szczęście się udało :)))) Życzę powodzenia i trzymam kciukasy!!!:-D
 
MOTYLEK08 Ja tez jestem Lwem (podobnie jak moj synek, dla ktorego nawet przez moment rozwazalam imie Leo i teraz w sumie troche zaluje, bo czesto jak przedstawiam dziecko, to slysze dziwne komentarze, ze co to za imie itp... ) :-), i bardzo sobie chwale :tak:
I podobnie jak Ty wszystko chcialam miec poukladane, studia itp.... potem pozyc jeszcze troche, podrozowac itd.... az sie ocknelam grubo po trzydziestce, ze juz chyba ostatni dzwonek, ale udalo sie i mam nadzieje, ze jeszcze raz sie uda, czego i Wam serdecznie zycze
P.S: TRZYMAJCIE KCIUKI BO SZUKAM NOWEGO MIESZKANIA, ZARAZ WYRUSZAM NA LOWY Z SYNKIEM OCZYWISCIE, GDYZ JESTESMY NIEROZLACZNI :-)
 
hejka

ale tu pusto :)

alex- witaj! mam nadzieje,ze znalazlas juz fajne mieszkanko :)

motylek- no wlasnie! nie da sie zaplanowac ciazy.. ech... zycie :)

ja jeszcze miesiac i zaczne staranka :D jupiiii!!!! juz sie doczekac nie moge..
badania wyszly mi dobrze, rozyczka, toxo tez.. i zastanawiam sie jeszcze nad usg.. niby lekarka mi powiedziala, ze jak nic sie nie dzieje, to nie musze robic badan.. ale.. moze lepiej je zrobic :)

pogoda u mnie piekna.. oby sie utrzymala na weekend :)

buziaki dla Was i 3mam kciuki za staranka wszystkich przyszlych Mam ;)
 
jeszcze nie znalazlam ale jutro ide tez ogladac, nie ma jeszcze pozaru, bo to konczy sie 5 lipca, wiec chyba damy rade. a tu pelnia lata, bylam dzis z maluchem caly dzien na zewnatrz i twarz mi zjaralo na maxa, a synkowi stopki, bo oczywiscie zdjal i wyrzucil skarpetki :-D milusinskiego weekendu zycze Wam dziewczynki :-)
 
Witam Was bardzo serdecznie, chcialam sie przywitac. Bardzo u Was tutaj milo na forum.
Ja tez jestem po 30stce i za jakies 1.5 miesiaca bede starac sie o pierwsze dziecko. Trzymam kciuki za wszystkie starajace ;-)
 
dzien dobry :)

Alex- no to faktycznie jeszcze troche czasu masz :) zycze powodzenia!

Jaewa- witamy :) za poltora miesiaca zaczynasz staranka? to mniej wiecej tak jak ja - z poczatkiem lipca :) oby sie od razu nam udalo! :D
 
reklama
dzien dobry :)

Alex- no to faktycznie jeszcze troche czasu masz :) zycze powodzenia!

Jaewa- witamy :) za poltora miesiaca zaczynasz staranka? to mniej wiecej tak jak ja - z poczatkiem lipca :) oby sie od razu nam udalo! :D

Mam nadzieje ze sie uda, chociaz troche sie boje ale powinno byc ok :)
Przestalam brac anty po baaaardzo dlugim czasie i boje sie jak moj organizm zareaguje na ich odstawienie.... zwykle masakra zazyna sie po 2 miesiacach w postaci czerwonych pryszczy na twarzy :(
 
Do góry