reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witaj Eschenbach,

5 lat to dlugo ale strasznie sie ciesze bo widze ze warto bylo czekac :) Bardzo Ci zazdroszcze :) Moje gratulacje :) Co do sniegu to jest go w Australii troche :-D Wlasnie mamy jesnien a w gorach (Blue Mountains) jest snieg. Oczywiscie nie tyle co zima czyli za pare miesiecy ale zima ludzie tez tutaj jezdza na nartach:-) Generalnie zyje sie dobrze tylko jedzonko polskie drogie i latem upaly straszne ;-)
 
reklama
jaewa, zizi - witam również na forum i trzymam kciukasy :)
Magyy - za ciebie też trzymam cały czas :)

Apropos mieszkania my zdążyliśmy zmienić w zeszłe wakacje bardzo się cieszę, że już wykończenia, remonty mamy za sobą teraz już czekamy na Tomusia, z urządzeniem jego pokoiku ruszamy w sobotę :)
Dobrze, że pogoda już coraz ładniejsza ale te powodzie koszmar :(((
 
Esch - Myśmy w Lasku wolskim byli, więc była szansa sie spotkać :-). Nałaziłam się ale nogi mi nie spuchły , tylko lędźwia dawały o sobie pod koniec znać... Masakra wczoraj te kolejki do parkingu. Myśmy od razu zjechali na dół i wyszliśmy już lasem do góry, żeby nie tracić czasu.
Alex - no co za gość!! Ciekawe czy sie ktoś nabrał na to - z daleka śmierdzi!!
Jaewa - nie spotkałaś pająka - to super wieści :-) Jak mój jeszcze kiedyś wpadnie na pomysł wyjazdu do Australii, będę spokojniejsza hihi
Co do pogody to u nas dzisiaj znowu niezbyt ładna - dobrze, że wczoraj skorzystaliśmy na łonie natury. Dzisiaj znowu szaro-buro i wieje (jeszcze nie pada) ehh...
 
baby przeprowadzmy sie wszytkie razem do Australii :-), choc ja najbardziej kocham Nowa Zelandie, nigdy tam nie bylam ale naprawde czuje, ze to jest to. w zeszlym roku mialam w pracy adoratora z NZ, bardzo fajowy :tak: i dosc mocno atakowal, kontrakt mu sie skonczyl i juz chyba nie chcialo mu sie siedziec w UK, wiec postanowil, ze wraca. serdecznie zapraszal( ale tylko mnie, o mezu nie wspomnial :-D) a jak mu powiedzialam, ze jestem w ciazy to zwatpil....
moze chociaz na emeryturze bedac sie tam sprowadzimy i podejmiemy prace u Lion Mana przy pielegnacji malych lwiatek (sledze wiernie w tv)

:tak:a tak wogole wlasnie sobie pomyslalam, ze jakbyscie cos potrzebowaly dla dzidziusiow to dajcie znac, moge Wam tu kupic, bo jest 100 razy taniej niz w Polsce. i tak robie zakupy dla kolezanki, ktora ma miec dzidzie we wrzesniu. w Polsce bedac na Wielkanoc za glowe sie zlapalam zobaczywszy ceny ubranek dla maluchow, wiec smialo, nie wstydzcie sie jak cos
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Alex - dzieki za propozycję. Zawsze dobrze mieć taki kontakt!
Własnie nie wiem jak to jest. Koleżanka wróciła po paru latach mieszkania w USA i załamana na maxa, bo w Polsce życie jest niewyobrażalnie drogie. Mówi, że się tego nie spodziewała, ze tak cięzko im będzie tutaj!! Ona ma 2 dzieci i jest przerażona ile to wszystko kosztuje!! Skandal!!
Co do ciuszków, to akurat nic nei muszę kupować, bo mam tony ciuchów po siostrzenicy :-) Z resztą sporo innych rzeczy będę mieć w spadku. W sumie udało mi się, że siostra urodziła w styczniu :-)
 
a to szczesciara z Ciebie krzynko bo ta moja psiapsiola zalamana na maxa cenami dzieciecych rzeczy, wiec kupie jej tu, z przesylka taniej wyjdzie niz zakupy w PL. Zreszta ciuchy dla doroslych i zarcie tez, jednym slowem wszystko, tylko chaty piekielnie drogie. Ja mocno za kieszen sie lapie za kazdym pobytem w Polsce, wszystko jest o wiele drozsze niz tu a co dopiero w Stanach - tam juz zupelna taniocha. Tu tylko ceny mieszkan zabijaja, dlatego musimy w koncu sie okreslic gdzie dokladnie chcemy sie osiedlic i kupic swoj dom zamiast bez sensu nabijac komus kabze wynajmujac (dodam, ze rata kredytu bylaby prawdopodobnie nizsza niz to co placimy za wynajem):tak:
 
Jaewa to drogie polskie jedzenie to chyba wszedzie tak... kolezanka w stanach i szwagier w Kanadzie tez mowia ze polskie jedzenie strasznie drogie....

Krzynka mysmy stali ponad pol godziny do parkingu... bylismy tam kolo 15.30...
 
Esch - to myśmy mniej więcej w tym czasie już do domku wracali... ja szłam wzdłuż tego korka do parkingi i się dziwiłam, czemu ludzie w nim stoją... Nie widziałaś przypadkiem drepczącej poboczem ciężarówki w koszuli z kotem i kijami do nordic walkingu? :-)
 
krzynka- ja tez mam kije do nordic walking :D ale ze mnie straszny len ;)

a co te nasze 30-tki tak cicho dzisiaj siedza? :D
 
reklama
Krzynka kurcze.... szla jakas laska z kijami ale nie zauwazylam u niej brzucha a juz kompletnie nie kojarze w czym byla ubrana :baffled:
 
Do góry