reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

MOTYLEK bardzo jestem ciekawa kiedy Twoj pisklak sie wykluje ;-), mnie jak powiedzieli na usg, ze 5-go to wiedzialam na pewno, ze nie, dlatego, ze pamietalam kiedy zaszlam w ciaze (okolo 20-go listopada) i mowie im, ze to chyba za wczesnie a oni, ze nie, bo zmierzyli dzidka i rozmiarem wskazuje, ze tyle i tyle. Ja im na to, ze przeciez nie wszystkie dzieci sa jednakowe, a oni uparcie, ze nie i koniec. A ja nadal uwazam, ze kazde jest inne, moj maly mial 4.470 kg i 59 cm jak sie urodzil i wszystkie ubranka, ktore wzielam dla niego byly za male hihihi.... No a teraz ma prawie 9 miesiecy, prawie 11 kg i 79 wzrostu czyli ubranka na 18 miesiecy. Dlatego wznosze modly, zeby juz sam zaczal chodzic, bo nie wyrabiam targac go wciaz, a przeciez nie porzuce samego ;-)

A z tymi wozkami to naprawde... ja szukalam od 4 miesiaca ciazy i co tydzien mi sie inny podobal..... :eek:
 
reklama
ja miałam krótkie cykle więc jest prawdopodobieństwo, że urodzę ten tydzień wcześniej chociaż mi to bez różnicy tydzień w tą czy w ta najważniejsze żeby Tomuś urodził się w terminie czyli po 38 tygodniu :)

Mojej koleżanki syn ważył 10 kg jak miał 6 miesięcy! Teraz ma 2,5 roku i jest smukłym chłopcem :) Mojego brata córki też były pulchne ale jak zaczęły chodzić jakoś to im się rozeszło :)

Dziewczyny macie już jakieś rzeczy dla maluszków mi gin powiedział, że mogę szaleć z zakupami po dniu matki ;) już nie mogę się doczekać a w środę zaczynamy szkołę rodzenia :)
 
Ja w zeszlym roku o tej porze to juz rozkladalam lozeczko :-D, wiem, fisnieta jestem ale juz tak nie moglam sie doczekac mojego syneczka.... A moj wcale nie jest gruby, wszyscy tak mysla jak im mowie ile wazy, ale naprawde nie. Zwykly taki, nozki i raczki ma jeszcze takie buleczkowate, mieciutkie, ale gruby sam w sobie to nie. Za to baaaaaaardzo dlugi, to pewnie po rodzinie mojego meza, ktory jest najnizszy (1.87) ;-), bo tam sami dwumetrowcy :eek:
A dzis po raz pierwszy wspial sie, podciagnal raczkami przy kanapie i sam stanal, a jaki zadowolony:-D
 
Ostatnia edycja:
Ja w zeszlym roku o tej porze to juz rozkladalam lozeczko :-D, wiem, fisnieta jestem ale juz tak nie moglam sie doczekac mojego syneczka.... A moj wcale nie jest gruby, wszyscy tak mysla jak im mowie ile wazy, ale naprawde nie. Zwykly taki, nozki i raczki ma jeszcze takie buleczkowate, mieciutkie, ale gruby sam w sobie to nie. Za to baaaaaaardzo dlugi, to pewnie po rodzinie mojego meza, ktory jest najnizszy (1.87) ;-), bo tam sami dwumetrowcy :eek:
A dzis po raz pierwszy wspial sie, podciagnal raczkami przy kanapie i sam stanal, a jaki zadowolony:-D
Będzie wysoki jak moja Wiki:tak: W sierpniu dopiero skończy 3 latka, a ona już ma 108 cm!! Jest wyższa od prawie wszystkich rówiesników:tak: I to jak u Ciebie po mężu, bo ma 190cm, i chociaż ja nie jestem niska (173 cm), to raczej przy nim na małą wyglądam.:eek:
motylek na kiedy masz termin, bo jak za 85 dni, to wychodzi jakos w sierpniu chyba. Ja urodzilam w sierpniu zeszlego roku, termin z okresu byl na 15-go, z usg na 5-go a cc mialam 21 ;-)
21 sierpnia moja Wikunia się urodziła:-D Tylko rok inny...
Motylku - no to gratuluję, że ten wybór cię ominie, to naprawdę ksozmar. Dobrze że moja siostra już ma jakies doświadczenie i pojęcie, bo sama nic bym nie wybrała... albo kupiła ten najładniejszy a niepraktyczny :-)
mnie nie stresuje wybór wózka. Wtedy z zakupu byłam zadowolona, więc teraz nie zamierzam świrować i kupić praktyczny, ale bez wymyślnych funkcji i bajerów, których się i tak nie używa.
 
Antylopka ale jaja!!!!! Tyle cech wspolnych, ja mam nawet wzrost do Ciebie podobny 1,72 :tak: i choc zawsze uchodzilam za osobe postawna to przy malzoneczku moim kochanym wygladam jak pchelka :-D. Ciekawe czy duzo jest tu dzieciatek z 21 -go sierpnia :confused:. O ktorej Ty urodzilas? Moj Abi opuscil mieszkanie w brzuszku o 16:31
 
Antylopka ale jaja!!!!! Tyle cech wspolnych, ja mam nawet wzrost do Ciebie podobny 1,72 :tak: i choc zawsze uchodzilam za osobe postawna to przy malzoneczku moim kochanym wygladam jak pchelka :-D. Ciekawe czy duzo jest tu dzieciatek z 21 -go sierpnia :confused:. O ktorej Ty urodzilas? Moj Abi opuscil mieszkanie w brzuszku o 16:31
ja wieczorem, o 20:13
 
Widzę, że mam imienniczkę ;)
Uważam, że dziecko po 30 -stce nie jest niczym złym. Kobieta jest dojrzalsza i odpowiedzialniejsza.
 
reklama
Do góry