reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie 30-stki!

My rośniemy zdrowo i szykujemy się do wyjścia Małej na świat.
Jeszcze zostały ostatnie zakupy i urządzanie mieszkanka ;)

Lena77 - Bardzo wielkie graaaaaatulacje II kreseczek!, trzymam kciuki, żeby maleństwo zdrowo rosło i żeby wszystko było w porządku, nie stresuj się, dużo odpoczywaj i bądź dobrej myśli - my dodatkowo pomożemy trzymając kciuki za Was!

Natasza - powodzonka w starankach, oby niedługo już zaowocowały!

Lolitka - trzymam kciuki a Ty nie trać nadziei - kiedyś się uda na pewno.

Krzynka - ja też nie myślałam o takim szybkim L4 z pracy ale jak już posmakowałam - to nie wróciłam do kieratu i nerwówki ..., znacznie lepiej było sobie odpoczywać w domku :-)

Agi78 - fajnie, że się odezwałaś, co nieco czytałama na forum czerwcówek ale jak przeczytałam teraz, że Ty 6 tygodni w Warszawie byłaś ... i ja nie wiedziałam!!! Nie wiem czy mi umknęło na forum czy dziewczyny nie pisały ... Jeśli tylko byś chciała - to bym Cię odwiedziła - pewnie smutno i samotnie Ci tu było ...
piszesz, że pewnie, znów tu trafisz - Kochana, koniecznie daj znać jeśli tak będzie i jeśli będziesz miała ochotę na spotkanie i odwiedziny - na pewno przyjdę!!! Na priva wyślę Ci mój nr tel.
I trzymaj się dzielnie!

alex.nikita - witaj, gratuluję zdrowego syneczka i życzę owocnej walki z przeciwnościami losu!
 
reklama
Hej Baboszki! :)
Oj faktycznie ten czas leci jak patrze na nasze suwaczki!!! :) nei am co ukrywać zbliża się godzina zero Wielkimi krokami :))))

Agi u mnie jest Tomuś :) Ty juz w 34 tygodniu wiec jak napisałaś jeszcze dwa tygodnie :) trzymam kciuki kochana wszystko będzie dobrze!!! :)))

Kpi u ciebie też już 34!!! super :)

Esch - dobrze żę już skończyły się Twoje wyjazdy teraz na zwolnienie i odpoczywaj! :)))
 
dawno mnie nie było:zawstydzona/y:
wpadłam dziś podczytać, a wy juz takie ciężarówki zaawansowane, że hoho:szok:
zaraz nam się tutaj dzidziusiowe tematy zaczną!! I bardzo dobrze:tak::-D
 
Witajcie,

Ja dzis wlasnie zaczelam III trymestr... ale ten czas zapiernicza :szok::szok::szok: I za 3 miesiace bedziemy juz w trojeczke :szok:

Alex mam nadzieje ze jednak szybciutko uda Ci sie znowu zafasolkowac!

Kpi a tak z ciekawosci pytam... masz juz kupiony bolid dla MAlej... bo ja jestem na etapie rozgladania sie i zbieram wszelkie info...

Motylek do zwolnienia zostalo mi jeszcze 13 dni:tak:

Antylopka Kochana nawet sie nie ogladniesz jak bedziesz na porodowce.... ten czas tak gna :tak:
 
Dziekuje babeczki :-) ja trzymam za Was kciuki, dokladnie rok temu bylam w Waszej sytuacji i juz nie moglam sie doczekac mojego syneczka. Termin byl na 5-go sierpnia ale Pimpek urodzil sie 21-go. Zobaczyc i przytulic swoje dzieciatko to najcudowniejsze uczucie :tak:
ESCH jesli moge sie wciac w kwestii bolidu to sama bardzo dlugo szukalam, probowalam i testowalam.... az wybralam LOOLA TRAVEL SYSTEM (producent Bebe Confort lub Maxi Cosi teraz) i jestem baaaaaaaaaardzo zadowolona - mam LOOLA UP BEBE CONFORT. Wygodny dla dzidzki, zwrotny, duzy koszyk na zakupy, latwo sie sklada i miesci sie do bagaznika nawet malego samochodu (mam polo) oraz nie jest bardzo ciezki. Foteliki Creatis Fix wchodzace w sklad przoduja w crush testach a gondolka ma specjalne zaczepy do pasow, dzieki ktorym mozna ja zamontowac na tylnym siedzeniu - dlatego moj maluch nie skorzystal zbyt duzo z fotelika, bo przez pol roku jezdzil w glebokiej gondolce wozkiem i samochodem. Naprawde swietny wozek, dodatkowa zaleta jest to, ze pokrowce bardzo latwo sciagaja sie do prania, poza tym mozna dokupic same pokrowce w innym kolorze i masz jakby nowy wozek ;-) a oryginalne i tak sa dwustronne, wiec z dodatkowymi to jakbys miala cztery nowe wozki....lol.... Aaaaa , i co wazne jeszcze : czesc spacerowkowa mozna zamontowac buzia do mamusi dla malenstwa a jak podrosnie to przodem do kierunku jazdy. I ma regulowana wysokosc raczek - 3 pozycje.
 
alex - witamy na forum!!Super optymistycznie nam tu powiało!! Gratuluję synusia i trzymam kciuki za bliźniaki!!
Esch - kochana, oby te 13 dni minęło szybciutko - zobaczysz, że na L4 zupełnie inna bajka!! Jejku, ja bym teraz na delegacji chyba się mocno wycierpiała - ta podróż pociągiem, to siedzenie z klientem o kawie i ciastkach (lub o suchym pysku), ta bieganina... masakra. Ja zawsze z delegacji wracałam z olbrzymim wzdęciem i bólem brzucha - teraz sobie zupełnie nie wyobrażam!! Ja zaczynam właśnie drugi meisiąc leniuchowania :-)
Jeśli chodzi o wózek to ja się zastanawiam nad Emu firmy Delti - jest bardzo lekki (11kg) i zwrotny. No i podoba mi się wizualnie. Jeden mankament to, że gondolka jest bardzo nisko i trzeba zakładać dodatkowe adaptery, jeśli chce się mieć na standardowej wysokości. Ale to jest do przejścia.
W nim też mozna spacerówkę montować przodem i tyłem do kierunku jazdy. No i cena jest atrakcyjna.
Kpi i Agi - tiktak tik tak... już coraz bliżej ten wielki dzień!! Trzymam za was kciukasy, kochane!!
 
reklama
Krzynka dzieki :-) musze sie troche podkurowac z tego wstretnego Hashimoto zeby moc zaciazyc znow, mam nadzieje wygrac wyscig z czasem zanim przekwitne :cool2:.
A wozka Emu nie znam, wiec nie mam zdania. Najwazniejsze, ze Tobie sie podoba, innym nie musi :-D Choc z tymi adapterami troche jest szarpania (moja kolezanka miala), chyba wygodniejsze sa te co maja juz uchwyty gotowe (tak jest w loola, mura chyba tez), naprawde szybko i latwo mozna wszystko zamontowac.

Esch sorry, ze odbiegne od tematu, ale tam juz pewnie nikt nie zaglada. Chodzi mi o aga77, wyslalam do niej wiadomosc ale nic nie odpowiada. Chcialabym jej pomoc i zapytalam co jej potrzebne ale milczy....

Robie probe suwaczka, mam nadzieje, ze tym razem sie uda :-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry