reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam się.
faktycznie ostatnio nie pisałam...
ale mam doła i nie mam o czym pisać...

zaglądam tu codziennie, czytam, cieszę się że jesteście zdrowe i szczęśliwe :happy2:
ale sama mam problem...
nie mam drugiej @ po mojej stracie...
pierwszą dostałam po 32 dniach, a drugiej nie ma, dziś jest już 43 dc
wszystko mi się rozjechało i mam coraz większego dołka
nigdy nie miałam z tym problemu,@ zawsze przychodziła jak w zegarku...
badania cały czas zawieszone...
wszystko do kitu:baffled::baffled:

pozdrawiam
 
reklama
Lenko kochana!! Dołkom mówimy stanowcze NIE!!!
Wiem, ze jest ci cięzko, ze nie mozesz się doczekac, kiedy dowiesz się coś więcej, kiedy będziesz mogła zacząć się starać.. no i kiedy znów wszystko wróci do normy... Kochanie, ciąża a potem utrata maluszka zaburza system hormonalny i trochę czasu musi minąć aż wszystko do normy wróci... ale to pewnie bardzo dobrze wiesz... postaraj się nie denerwowac, odrzucić negatywne myśli - tak będzie prościej wrócić do normy!!
Więc po tym załamaniu odbij się od dna i wyskakuj szybko z dołka!!!!!!!!!:tak:
 
Lena


Krzynka dobzre gada. U mnie mija 3 cykl od IVF.. ten ostatni cykl byz rozpieprzony kompletnie. tez 40 dni mial....mam nadzieje ze sie juz uspokoi
 
Czesc dziewczyny
Jesli chodzi o mój okres to powienien sie pojawic na dniach , juz myslalam ze dzis rano dostałam bo miałam jakies dziwne plamnienie ciemno brunatne ze sluzem sorry za szczegoły ale teraz jest ok ,mam tez dziwne zawroty głowy i zgage poczekam jeszcze jutro jak nie dostane @ zrobie kolejny test we wtorek .
Krzynka zdrówka zycze a Tobie Lenka aby wszystko sie unormowało
pozdrwaiam was
 
Elzbietko postrama sie jutro cos napisac a jak najbardziej zgadzam sie na cytowanie moich wypowiedzi z nickiem (jezeli tylko cos odpowiedniego znajdziesz :tak::tak:)

Lena zycze Ci duzo sil!!!! A organizm musi wrocic do normy po stracie i u jednych to trwa krocej u innych dluzej. Wierze ze juz wkrotce wszystko sie unormuje i szybciutko zobaczysz znowu 2 kreseczki na tescie!!!
 
Fleur nie wiem jak to jest do konca z tymi metodami na przeziebienia ale ja juz niejednokrotnie slyszlam ze maliny sa wogole nie wskazane w ciazy poniewaz moga powodowac skurcze!!! A w pierwszym trymestrez wogole nie wolno prawie nic brac (rowniez ginek nie pozwolil mi apapu i no-spy brac!)
wywar z liści malin jest "niebezpieczny" dla ciężarnej, same maliny dzialaja p/zapalnie:tak:

Hej.
Dziewczyny podpowiedzcie mi.
Jestem w 10 tyg.ciąży i przyjmuję 1 X dziennie Falvit Mama, czy to wystarczy, bo nie wiem czy powinnam coś jeszcze łykać??? A nie chcę przesadzić! Wizytę u gin. mam dopiero za 2 tygodnie więc nie mam kogo się poradzić.
Pozdrowienia z Łodzi.
nie musisz brac nic więcej, a po wizycie u lekarza i wynikach krwi i moczu okaże się czy w ogóle musisz brac witaminy, czy wystarczy sam kwas foliowy.
Witam się.
faktycznie ostatnio nie pisałam...
ale mam doła i nie mam o czym pisać...

zaglądam tu codziennie, czytam, cieszę się że jesteście zdrowe i szczęśliwe :happy2:
ale sama mam problem...
nie mam drugiej @ po mojej stracie...
pierwszą dostałam po 32 dniach, a drugiej nie ma, dziś jest już 43 dc
wszystko mi się rozjechało i mam coraz większego dołka
nigdy nie miałam z tym problemu,@ zawsze przychodziła jak w zegarku...
badania cały czas zawieszone...
wszystko do kitu:baffled::baffled:

pozdrawiam
Kochana, nie poddawaj się. Może warto teraz zainwestowac w siebie, w relaks i wewnetrzny spokój. takie 3-miesięczne wakacje od problemów dobrze by zrobiły - każdy potrzebuje wytchnienia :zawstydzona/y:i stanąc " z boku" autostrady życia, bo wszystko pędzi.... Wiem, że to sie łatwo mówi, ale wiem też, że taki urlop od problemów i celów, które czasem inne wazne rzeczy spychaja na margines, dobrze zrobi.
Powodzenia na wypoczynku, cieszcie sie soba w kinie, Lublinie....:-D

Czesc dziewczyny
Jesli chodzi o mój okres to powienien sie pojawic na dniach , juz myslalam ze dzis rano dostałam bo miałam jakies dziwne plamnienie ciemno brunatne ze sluzem sorry za szczegoły ale teraz jest ok ,mam tez dziwne zawroty głowy i zgage poczekam jeszcze jutro jak nie dostane @ zrobie kolejny test we wtorek .
Krzynka zdrówka zycze a Tobie Lenka aby wszystko sie unormowało
pozdrwaiam was
wiesz co, to mozna dwojako odczytać. Zawroty głowy, zgaga... mało @ objawy:tak:

A mi dziś nie odpaliło autko i musiałam do pracy przyjechać autobusem, mróz mi buzkje przemalował srogo:baffled: Mąż musi dzis spróbowac odpalic na kable, bo jutro jeszcze na chwilę do pracy rano, a potem wolne!!:-D
 
bombusia - wszystko o usg napiszę wieczorkiem jak będę po badaniu. jeszcze zdecydowaliśmy się na testy z krwi.
Jeśli ten falvit mama co bierzesz zawiera kwas foliowy to już nie musisz go brać a jeśli nie zawiera to jak najbardziej powinnaś.

esch ... no-spa jak najbardziej w ciąży ja biorę 3x1 i to forte dla potwierdzenia możesz poczytać ulotkę ;)
o tych malinach to też słyszałam ale może faktycznie to mity tak jak z innymi zabobonami, których już się tyle nasłuchałam, że głowa boli ;)

fleur przepraszam jeśli coś pomieszałam ... czy tobie spóźnia się @ a masz plamienia? z testami to różnie bywa i lepiej zrobić bete od razu - ja zrobiłam w 27dc - też miałam plamienia i zaszłam w ciąże. Cały czas biorę progesteron bo plamienia to może być sygnał o małej jego ilości a jak wiadomo progesteron odpowiada za podtrzymacie ciąży.
 
Ostatnia edycja:
reklama
esch ... no-spa jak najbardziej w ciąży ja biorę 3x1 i to forte dla potwierdzenia możesz poczytać ulotkę ;)
o tych malinach to też słyszałam ale może faktycznie to mity tak jak z innymi zabobonami, których już się tyle nasłuchałam, że głowa boli ;)
no-spy to nie mialam potrzeby w ciąży (zresztą nigdy nie brałam, bo ja ogólnie leków raczej niebiorę, a jak już trzeba to od razu ketonal z grubej rury, hehe;-)), ale coś mi świta, że w ciązy to zwykły paracetamol jest dozwolony i no-spa od drugiego trymestru (na pewna zakazana aspityna!!)
mimo wszystko bym wolała poradzić sobie bez takich leków.
 
Do góry