reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dziewczyny!!!

Ja dziś obudziłam się z wielką wiarą w lepsze jutro...nie wiem czemu...Otworzyłam oczy i zorientowałam się że jest mi dobrze....Mój P. spał obok mnie...Popatrzyłam na niego i poczułam się szczęśliwa...Wierzę w to, że bedziemy mieć dzidzię...jeśli nie naturalnie to napewno innymi sposobami...Po prostu nie może być inaczej...Ja jestem uparta , jak sobie coś postanowię to wcześniej czy pozniej to osiągam...A narazie cieszę się życiem i pełna wiary i optymizmu zabieram się za obiad dla mojego Pana, który lada moment wróci z pracy....(mam nadzieję, że ten mój optymizm zagości w moje główce na długo)!!!! Pozdrawiam....:biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
reklama
Agi

To super wiadomosc. Oby Cie ten optymizm nigdy nie opuscil. Bo jak mowisz - czemu ma opuscic. Masz kochanego M u boku, cel postanowiony a przy wrodzonej upartosci mozna wiele !
 
witajcie
niedawno goscilam u was i pisalam o moich 12 letnich staraniach
moze ktoras pamieta ... i wlasnie jestem w 5 tyg ciazy z drugim dzieckiem oba byly za pierwszym razem zrobione:rofl2::happy:, wiec trzymam za was kciuki i jestem pewna ze kazda z was kiedys doczeka sie dzidziusia tak jak ja tez doczekalam tego momentu.
Jestem z wami calym sercem i zajrze znow co u was slychac :-D:-)
 
Motylek in vitro nie porbowalismy... na razie mamy wskazania do IUI... a nawet jezeli trzeba by bylo in vitro robic to na razie i tak nie mamy kasy na to :-( A adopcji na razie jakos psychicznie nie czuje :-(. Poza tym - oprocz tego ze chcemy miec dziecko to ja bardzo chce byc w ciazy, a adopcja tego nie daje.... do podjecia decyzji o adopcji jeszcze dluga droga przed nami....

Agi oby tylko tak dalej.... taki optymizm pomaga w starankach!!!! Zazdroszcze Ci :zawstydzona/y:

Mama Mikolaja gratuluje!!!!
 
Kochane!!!!

Obiad wyszedł mi chyba jak nigdy bo zaraz po nim było przytulanko z moim P. Dobrze działa na mnie ten mój optymizm
icon7.gif
icon7.gif
icon7.gif
...\

Mamo Mikołaja - moje Wielkie Gratulacje!!!!
 
Hej babki, ja słyszałam ze ceny in vitro wahają się w zależności od miasta. Koleżanka mówiła mi, że w gdańsku jest to koło 4,5 tys. a w wawie koło 10 tys. nie wiem ile w tym prawdy bo nie sprawdzałam osobiście ale może warto to wyśledzić.
 
Ensch życzę powodzenia przy IUI oraz dużo optymizmu i wiary w "powodzenie akcji" :-):-)
Kochane nie zapominajmy, że w życiu można robić kilka rzeczy równolegle i niech jeden cel nie przysłania nam drogi do innych naszych osiągnięć.

Idę coś wszamać a potem na basen :) no i trzymajmy kciuki za siatkarki może będzie brąz! :tak::tak::tak:
 
Motylek - Cena IVF jest w przedziale 10-12 tys PLN. Nie ma nigdzie tego zabiegu za 4.5tys.
Taka cena to za sama procedure - w najlepszym przypadku. Nie uwzglednia lekow, wizyt, badan przed IVF itd a to normalnie trzeba liczyc bo bez tego zabiegu zrobic nie mozna

Agi - jak humorek. Optymizmu ciag dalszy ?:-)

Esch - z adopcja Cie rozumiam. Tez na razie gotowa na to nie jestem. Wierze ze sie uda miec "swoje". Kiedy bedziecie przystepowac do IUI ?​
 
Sama jestem zdziwiona ale jest nawet lepiej niż wczoraj...Nawet mój P. zauwazył we mnie tą zmianę....
icon7.gif
....Zmykam na śniadanko bo mój P. już na mnie czeka...Ah mówię Wam Dziewczyny jak dobrze tak się czuć!!!! Chyba pomogło mi to rozryczenie w czwartek, całe napięcie ze mnie zeszło!!!!
icon7.gif
 
reklama
Motylek ja jestem z natury osoba ktora nie usiedzi dlugo na tylku... dosc duzo rzeczy robie oprocz pracy i jestem ciagle w biegu...to miedzy innymi dlatego zebym za duzo nie myslala tylko o jednym...
W Kraq cena camego IVF to od 6 do 8 tys...

Lolitka przed iui mam miec zrobiona jeszcze droznosc no i monitoring... nie wiem czy jeden czy wiecej cykli bedzie monitorowanych.... ale jak wszystko pojdzie ok to pewnie gdzies kolo grudnia... przed zrobieniem droznosci musze zrobic jeszcze wymazy z pochwy i szyjki - bo bez tego nie zrobia mi droznosci...
Jak pojde w poniedzialek sprobuje doktora popytac jakie ma dalsze plany - tym bardziej ze bede w tej przychodni gdzie mam pelna kartoteke....

Agi uzycz przepisu na taki optymizm?? Ja w ubieglym tygodniu wylam co najmniej przez 3 dni i nic :-(
 
Do góry