reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Ania


Wszystko jest wzgledne - zarowno te 5000jm, jak i 100 w borowkach. Moge Ci zagwarantowac ze kazde zrodlo podaje inna wartosc. I sie waha do 300jm:)

Kwasek 400, ale znowu - to jest uznana dawka w Europie. W Stanach kaza 600 :-D:-D I wez badz madrym
 
reklama
ja zaczelam od tygodnia brac 600. na pewno jak nie pomoze to nie zaszkodzi.
zaczynam stymulacje wkrotce wiec trza sie na dzidzie przygotowac
 
W moim przypadku o ciązy wiedziała garstka ludzi. Najbliższa rodzina /ale i tak w okrojonym składzie i jedna zaufana koleżanka/ Nie powiem, mnie też bolało "odkręcanie" po poronieniu. I pewnie jeszcze nie raz zaboli, jak dalsza rodzina lub znajomi przekalkulują nasz staż małżeński i wypalą z niefrasobliwym pytaniem o powiększenie rodziny. Tyle, że ja nie zamierzam się wstydzić tego co mnie spotkało i po szczerej odpowiedzi, to już - myślę - ucichną nachalne pytania, a my i tak osiągniemy wkrótce nasz upragniony cel.
O kolejnej ciązy pozwolę, aby zainteresowani sami się domyślili - niech mają zagadkę ;)

Widzę, że mamy podobne doświadczenia i podobną naukę na przyszłość z nich wyciągnęłyśmy. Gdybym ja wiedziała wtedy o tym, to co wiem teraz, nie latałabym i nie chwaliła się na lewo i prawo będąc ledwie w 2 mcu...Ale cóż...człowiek uczy się na błędach. I mam nadzieję, że już się to ani mnie ani Tobie nie zdarzy.
 
Dagamit, a powtarzalas test? Ja tez bralam wczesniej duphaston a @ i tak przychodzila w terminie co do dnia. W ostatnim przeszlam na luteine(tez progesteron tyle ze naturalny a nie syntetyczny) i nie przyszla:-) ale to juz z innego powodu.
Powtarzałam następnego dnia. I też nic. Więc odstawiłam dupka bo nie chcę przeciągać na darmo. @ dalej brak. Czytałam, że to może potrwać nawet do tygodnia! Cholerny duphaston...
 
reklama
Dagamit, po prostu żadna z nas nie dopuszczała do siebie takiego scenariusza wydarzeń. I dobrze, lepiej odganiać od siebie takie myśli, za to być czujnym.
Smutno mi tylko czasem, jak pomyślę, że przyszła ciąża pewnie nie będzie już tak beztroska...
 
Do góry