reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
a ja chce wam pogratulowac świadomego macierzyństwa (może nie do końca, że po 30, po prostu, że świadomego). Sama dobijam do dopiero 30 i mam 2-letnia córeczkę. Nie popieram odkładania urodzenia dziecka ponad kariere, ale POPIERAM kobiety, które świadomie układaja sobie zycie i to realizuja. Trzymajcie sie dzielnie mamuski:tak:
 
Smutno mi tylko czasem, jak pomyślę, że przyszła ciąża pewnie nie będzie już tak beztroska...

Myślę, że beztroska to jest jedynie u nieświadomych nastolatek, które wpadną i traktują to bardziej jak zabawę a nie odpowiedzialność. U nas może być jedynie świadoma i bardzo dojrzała. Ale czy to źle? Chyba nie ma się co smucić, bo może być to czas zupełnie innego życia - nastawnionego nie na siebie, ale na cud, który się wydarzy. A smucić się można tylko z tego powodu, że tak dlugo na ten cud trzeba czekać...
 
Wszystko racja, Dagamit, na pewno będzie świadoma, dojrzała i wyczekana. Jednak na każdym kroku będę drżeć, czy aby na pewno wszystko ok, tym bardziej, że wtedy dobrze się czułam i to był szok. I nie jestem pewna, czy to dobrze działa na ciążę.
 
Ja tu widze ze jakas konkretna posucha sie zrobila. No ja na diecie, ale zeby na masakryczna glodowke zejsc to juz przesada

Przywracam Was do pionu drogie Panie
 
Wlasnie, co racja to racja. Ja rozumiem, ze wakacje i tak dalej, z reszta sama tez w trakcie urlopu jestem, ale to mi nie przeszkadza w tym, zeby od czasu do czasu zajrzec na bb.
Alisa, Esch, pojawiac sie tu prosze. Dagamit, jak u Ciebie sie sprawa zakonczyla? Nie trzymaj nas w niepewnosci. Lolitka, cos mi sie zdaje, ze Ty bedziesz nastepna ciezarowka;-)
A reszta trzydziestek gdzie???
 
Cześć dziewczyny!
Wróciłam z 3-dniowego odpoczynku w Pieninach. Było super - ani raz nie siedziałam smutna czy załamana...Wprawdzie jechałam z @, bo przyszła w piątek, a my w sobote wyjeżdżaliśmy, ale nie była bardzo uciążliwa. Po duphastonie @ dostałam w 31 dc, a standardowo mam w 27-28 dc.
Wypoczęłam - aktywnie - za wszystkie czasy! W niedzielę zaczęłam 3 cykl z Clo. Nie mam wielkich nadziei, tak jak przed pierwszym. Wtedy myślałam, że za miesiąc na bank będe w ciąży! Skutecznie ostatnie miesiące wybiły mi z głowy takie napalanie się. Staram się nie myśleć.... Za tydzień mąż ma długi urlop i mam nadzieję, że znów się gdzieś wybierzemy i poszalejemy.
 
reklama
Jestem wku....na maksa
Dzisiaj lekarz wyslal wyniki do szpitala. Zadzwonilismy zeby sie umowic na wizyte sierpniowa zeby zaczac stymulacje, a te medy zamknely szpital do 15 sierpnia. Wiec umowic sie nie mozna, a co to oznacza ze stymulacji nie bedzie w sierpniu, bo przeciez nie zdaza w tydzien czasu od otwarcia z administracja i testami mojego


No zesz ku...jego mac. Mowili ze sierpien najpozniej, a teraz zamkneli wsio na 3 spusty i tyle. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry