reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Czołem Koleżanki!

Nikola, ale fajno, że urlopik zaczynasz! Wyobrażam sobie, ile masz jeszcze na głowie.... Ja niby zawsze zaczynam wcześniej pakowanie, ale i tak w ostatniej chwili miotam się i dorzucam do walizki!Dokąd się wybierasz, Złotko?

Dagamit, dawnooooo Cię tu nie było! Współczuję dolegliwości pęcherzowych:baffled: no i całego zamieszania z wystawianiem ocen, wywadiówkami itp...

Eschenbach, to sprawdzę orzeszki w Carrefourze...

Lolitka, jak tam Twoja dieta?
 
reklama
U mnie zgodnie z planem. Mniej kawy, zero %, mniej netu, zaczelam platki na sniadanie i kwas foliowy

Widze ze u Ciebie tez progres ?
 
To gites. Ja też się staram. Nie podjadam i mniejsze porcję zjadam. Ale przyznam, że np. teraz mam okropną chcicę na czekoladę....... ale zjem truskawki... trudno, tez słodkie.;-)

No , tak , ale widzisz, jak jest z tymi regułami. Dziewuszki się cieszą, że nie mają dużo do nadrabiania w czytaniu nas, a same mało piszą.....
 
Mala sugestia - jesli lubisz sezamki, kup sobie kilka i jak juz Cie najdzie na maksa ochota na slodkie, zjedz sezamki. Sa slodziutkie a jednoczesnie maja sezam ktory jest czescia nasza diety (jest zdrowy) wiec masz 2 w 1
 
reklama
Ja wyszłam rano z domu i wróciłam przed ponad godziną. Więc wybrałam dziś bardziej urozmaicone śniadanie: jajo na miękki i pieczywo wasa z szynką i pomidorem. I trzymało mnie dłużej niż takie mleko.
 
Do góry