reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

He he niezly zestaw chipsy i czekolada:-) Musisz miec dobra przemiane materii.
Ide na chwilke do drugiego pokoju, bo M z kocurem czegos chca;-)
 
reklama
............
...................hop!...... hop!..... ja jestem, wiem, wiem, za późno ....... tak dziś wyszło..... sorry....:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Suri, to czekamy na dominujący pęcherzyk!

Widzę, że nowe suwaczki pojawiły się: b. ładnie!

Dziś uważałam na to, co jem i nie podjadałam nic a nic. I netu prawie w ogóle nie włączałam. Wróciłam późno z pracy, zjadłam lekką kolację: chrupki chleb wasa z chudym twarogiem z pomidorem i moją ukochaną pietruszką. Popiłam kefirem. Dla mnie to rewolucja, bo od lat nabiał jem na śniadanie, a nie na kolację, co jest lepsze z uwagi na przemianę materii:nerd:. Ruchu za bardzo nie miałam, ale to też dojdzie...:sorry:

Rano nie pojechałam zrobić wyników, bo poczekam jednak na opinię gina (w piątek). Ciekawa jestem jego koncepcji. Na dniach zbadam sobie poziom przeciwciał Hbs i szybko się doszczepię. Nie mogę się już doczekać piątku......:zawstydzona/y: Do jutra!!

P.S. Szukałam w TESCO orzechów brazylijskich i nic. ??????
Wyszłam z siatką moreli suszonych na dobry początek:happy:
 
Cześć dziewczyny! Chwile mnie nie było, bo koniec roku szkolnego to u mnie urwanie głowy - wycieczki, oceny, papiery itp. No ale na szczęście jestem na finiszu.
A z ważnieszych rzeczy to jestem po 1 cyklu z Clo i owu monitorowanej. Był piekny pęcherzyk dominujący, 25,5mm, super endometrium itd. No ale na nieszczęście przyplątało mi się po wycieczkach zapalenie pęcherza i musiałam brać antybiotyk. W sam środek owu!
Teraz czekam na koniec cyklu i @, chociaz po cichu licze, że nie przyjdzie...
Mam nadzieje, że u Was lepsze nastroje? Pozdrawiam!
 
Dziś uważałam na to, co jem i nie podjadałam nic a nic. I netu prawie w ogóle nie włączałam. Wróciłam późno z pracy, zjadłam lekką kolację: chrupki chleb wasa z chudym twarogiem z pomidorem i moją ukochaną pietruszką. Popiłam kefirem. Dla mnie to rewolucja, bo od lat nabiał jem na śniadanie, a nie na kolację, co jest lepsze z uwagi na przemianę materii:nerd:. Ruchu za bardzo nie miałam, ale to też dojdzie...:sorry:

Brawo Alisa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluję, że pierwszy dzień za Tobą, oby tak dalej :tak:

A ja z racji tego, że nie wiem czy uda mi się dzisiaj wygrzebać z robotą do 20 piszę już teraz. Za 2 dni wyjeżdżamy na urlopik i czeka mnie masa przygotowań z tego tytułu. Dzisiaj jadę na zakupy, a znając życie spędzę w sklepach pół dnia :-(
Chciałam do kosmetyczki się umówić na regulację brwi i hennę, a ona mi na to, że termin jest dopiero na sobotę :eek: Normalnie szok przeżyłam. Doszłam więc do wniosku, że musze to zrobić sama i dzisiaj lub jutro będę robiła pierwsze próby. Ciekawe co mi z tego wyjdzie:-) Żeby tylko mnie później ludzie poznali :laugh2:
Jak będę miała chwilkę wieczorkiem to oczywiście wpadnę choć nie wiem czy dam radę. Życzę udanego wieczorku :happy:

Dagamit trzymam mocno kciuki-oby nie chciała przyjść
 
Nikola78
Ale Ci fajnie, że już wyjezdżasz na urlop! Ja nawet nie mam nic w planach...Oby pogoda Ci dopisała i...w ogóle atmosfera była "sprzyjająca" ;-)
A gdzie się wybierasz?
 
reklama
I znowu zadnej nie ma ? Co to forum umiera czy jak ?

Alisa - super ze pierwsze kroki poczynilas. Tak 3mac
Nicola - baw sie dobrze kochana na wakacjach
 
Do góry