reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam dziewczyny, sledziłam forum , widze ze juz sie dobrze znacie, chce dołaczyc do waszego grona staraczek po 30 stce, ja mam juz na karku 33 latka, o dzidzie staram sie od pól roczku i niestety nie udaje sie, dzis znow minusowy tescik :( u mnie juz ładnie pęcherzyki rosna po clostylbegyt, jednak wyniki meza nie są zbyt dobre, smutno mi bo wolałabym zajsc naturalnie, ostatnio lekarz staral sie mnie przekonac do in vitro,ja jednak nadal licze na jakis cudzik , jest mi ciezko, z kazdym miesiącem mam mniej nadzieji
 
reklama
Vonko kochana Ty tutaj pisałaś, a my już przeważnie na zamkniętym. Wiem, ze się martwisz, że Kubuś nie chce piersi, może próbuj jeszcze i odciągaj, może akurat... a jak nie to niech odciągane pije ile się da, tak czy inaczej będzie dobrze:tak: i jakby co na butelkowym mleczku też ładnie dzieciaczki rosną!
A co próbowałaś Kubusiowi do picia dawać?
Buźkę pewnie trzeba smarować, jak sucha, najlepiej niech lekarz doradzi czym, nam przepisała robioną maść.
Elfa75 serdecznie życze powodzenia! Tu wiele z nas długo czekało i się doczekało! A pół roku starań to wcale nie dużo, trzymaj się i działajcie spokojnie!:-)
 
Dzieki Najka , staramy sie ;) ale niestety spokojna to za bardzo nie jestem, masz racje, pół roku to nie aż tak dlugo...ale brak mi cierpliwości, gdymym tylko umiała zyć i nie myślec o robieniu dzieci moze byłoby ok..ale nie umie, nakrecam sie za każdym razem przed @
 
Elfa75 witaj :-) Doskonale Cię rozumiem..A gdzie się leczycie? W jakiejś specjalistycznej klinice? Przy słabych wynikach nasienia, a Twoich dobrych może warto by spróbować inseminacji? Wspominał Wam o tym lekarz?
 
witaj narazie do zadnej specjalistycznej poradni nie zapisaliśmy sie, póki co polegam na moim ginekologu, ktory tez zajmuje sie problemami z zajściem, on z kolei zacheca mnie do in vitro - jesli chodzi o inseminacje odradza, z uwagi na zbyt mała skuteczność
narazie karmie mezulka witaminkami i licze na jakis cudzik
 
Vonko mam nadzieje ze juz teraz znajdziesz czas dla nas.... :tak:

Elfa witaj wsrod staraczek.... wg mnie pol roku to tez jeszcze nie jest dlugi okres staranek.... i ja chyba tez na razie decydowalabym sie ani na in vitro ani na inseminacje.... moze za chwilke zdarzy sie cud... zaciskam kciuki....
 
i mi niebawem 32 stuknie... Staramy sie juz 6 cykl po poronieniu. Narazie mam 24dc i powoli sie zastanawiam keidy testowac. Cykle miewalam 28-32 dniowe choc oststnio 38 sie trafilo...
Mam andzieje ze zostane tu cieplo przyjeta?
 
reklama
witaj narazie do zadnej specjalistycznej poradni nie zapisaliśmy sie, póki co polegam na moim ginekologu, ktory tez zajmuje sie problemami z zajściem, on z kolei zacheca mnie do in vitro - jesli chodzi o inseminacje odradza, z uwagi na zbyt mała skuteczność
narazie karmie mezulka witaminkami i licze na jakis cudzik

Po pół roku starań to faktycznie jeszcze za wcześnie na decyzję o in vitro. Ale jeżeli u Ciebie wszystko jest ok, cykle monitorowane, pęcherzyki rosną i pękają, jajowody drożne, a parametry nasienia słabe, to ja bym za czas jakiś pomyślała jednak o inseminacji. No chyba, że nasienie jest naprawdę bardzo słabe, to wtedy można myśleć o ICSI. Ale na pewno Twój lekarz wie, co robi :tak: Trzymam kciuki! :-)
Netula witaj :-) Ja bym poczekała z testowaniem przynajmniej do terminu @ :tak:
 
Do góry