reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Witajcie :-)

Aluś wielkie gratulacje !!! :-) Szczęśliwej ciąży i ślicznych dzieciątek.Tak bardzo się cieszę że Ci się udało :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

A ja się jeszcze pochwalę :-p
Wczoraj ginek wypatrzył płeć naszego maleństwa, no i...
Mamy DZIEWCZYNKĘ :-):-):-):-):-)
Niunia jest zdrowiutka i wszystko się dobrze rozwija. Wymiar główki odpowiada terminowi porodu. No ale z porodem to niestety będzie troszkę wcześniej i będzie w październiku. Obowiązkowo mam mieć cesarkę. Na pocieszenie ginek powiedział że właśnie w tym roku będzie wraz ze wspólnikami otwierać prywatną klinikę ginekologiczną i mnie tam zaprasza :-) (oczywiście wszystko pójdzie na fundusz) Bardzo się cieszę bo teraz mój ginek nie pracował w żadnym z naszych szpitali na stałe, tylko był wynajmowany do ciężkich przypadków. Dowiedziałam się że to super fachowiec w tej dziedzinie i co chwilę jeździ na szkolenia po całej europie. Czuję się spokojniej w takiej sytuacji :-)

Antilko obyś jak najkrócej była w tym szpitalu. Najważniejsze że dzidziuś jest zdrowy:tak: Może brzuszek Ci przestanie twardnieć jak dłużej pokarmisz go tym jedzeniem szpitalnym ;-):-D
Kajduś wypoczywajcie i wdychajcie to wspaniałe morskie powietrze powietrze :-)
Vonko mam nadzieje że ten cukier to takiego psikusa Ci zrobił i że szybciutko wróci do normy:tak:
Ewuś faktycznie szybciutko to wszystko zleciało :szok: Masz rację że po porodzie chcesz wrócić do swojego domku. Ale jak teściowa załatwiła sobie już wolne to pewnie zgodzi się przyjechać do Was i Wam pomagać :happy:
Esch... no na taką wyprawę to faktycznie lepiej nazbierać więcej pieniążków :tak: Oby Wam s ię wyprawa udała w każdym calu :-)

Pozdrowionka dla wszystkich trzydziesteczek :-)
 
ALUS wiedzialam!!!!!! GRATULUJE!!!!!! Ja od poczatku mowilam ze zostalam tu juz tylko ja i Onna!!!!!!!

Elzbietko, Vonko dzieki za info.... zobaczymy co w koncu wymysle z tym egiptem....

Antila a ile maja zamiar Cie tam trzymac?? Mam nadzieje ze szybko wyjdziesz do domku... A gdzie lezysz??

Monik gratuluje corci!!!!!
 
Dziewczynki jeszcze nie wiem, jak długo tu będę. Chciałabym w piątek do domku:happy:
Esch leżę w Narutowiczu.
 
Oluś jak ja się cieszę, bardzo mocno wierzylam i się spełniło, cudownie :-):-):-):-):-)

Monik gratuluję córuni

Antilo mam nadzieję, że długo CIę trzymac nie będą. Dużo zdrówka

Esch a jeszcze doszła Agula do Ciebie i Onnej w każdym razie już niedługo będą same mamusie lub przyszłe mamusie.

U taty nadal ciężki stan, ale jest o tyle lepiej, że nie gorączkuje, nadal podłączony pod tlen i EKG nie wiadomo kiedy płuca będą w stanie dotlenic cały organizm na razie bez aparatu uzyskuje 44% a z tlenem 77%. Lekarze muszą opanowac zapalenie płuc później zajmą się dalszym leczeniem, ale teraz wiem że musi byc dobrze, najgorsze już za nim. Kochane dziękuję za wsparcie bez Was to jak bez ręki :tak:

Dzisiaj byłam też u lekarza, mała waży 2690:szok: i od 22 lipca ląduje w szpitalu, 23 lipca cesarka czyli tydzień wcześniej. Muszę skończyc wyprawkę. Szyjka zamknięta :-) tak więc same dobre wiadomości :tak:

Anuś pytałaś o cesarkę - zdecydowałam się ze względu na strach o małą, może gdyby moja mama miała inne porody to wtedy rozważałabym poród SN, ale rozmawiałam z lekarzem i się zgodził na cesarkę.
 
Moniś zagladam tu średnio co pół godziny i wreszcie się odezwałaś. ( piszę pracę dziś cały dzień przy kompie).

Dobrze,ze z Tatą lepiej - cały czas jestem z Tobą myślami i pamiętam - zresztą wiesz.........

Ależ malusia ta moja Martusia :-) do 23 lipca urośnie i będzie taka słodka niewiele ponad 3kg :-) takie dzieciaczki są przeurocze. Byłam ostatnio na mojej porodówce i właśnie dziewczyna urodziła taką dziewuszkę niewiele ponad 3 kg i siedziała na korytarzu jak czekałam na gina ----no po prostu ---słodycz taka maleńka główka i twarzyczka i słodziutki uśmieszek --- spała!
Czyli data urodzin już znana - super.

no ja jednak narazie obstaję przy sn - ale wszystko się okaże w trakcie .......

buziaki ogromne !!!!!!!
 
reklama
Monik gratuluję córeczki - kolejna dziewczynka na wątku :-):-)

Antilko - skoro musisz leżeć to słuchaj się lekarzy i dbaj o siebie.

Kajda- miłego odpoczywania - ale masz fajnie

Esch, Onna - czekamy aż szybko do nas dołaczycie - rzeczywiscie

Ewa trzymam kciuki za szczęśliwy poród
 
Do góry