reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dzień Dobry:-)
Czekam na śniadanko szpitalne, potem wizyta lekarska i potem może do domciu:-)
 
reklama
Witajcie :-)

Monik szkoda słów :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mojej mamie też zapodali tą wątpliwą przyjemnośc mimo, że przy kolonoskopii jest dopuszczalne znieczulenie, współczuję babci.

Antila trzymam kciuki żeby już dzisiaj Cię wypuścili

Vonko u nas mala długo się wypinała, odwracała w sumie nie do końca jestem pewna czy to na 100% dziewczynka

Eschen, każdy strajk ma swój koniec ;-)

Zetorek i ADHD na nogach od 6:30 ;-) mamy taką ksywę ja Zetorek bo podobno chrapię :zawstydzona/y: mała ADHD bo szaleje w brzuchu w nocy co odczuwa mój małż na swoich plecach :-D wyprasowałam ciuszki, pościel, ubrałam łóżeczko dla małej, nastawiłam pranie i teraz wcinam arbuza :-) później w planach odwiedziny specjalisty od ocieplania budynków - niestety w przedpokoju pojawiły się nam plamy wilgoci i musimy coś z tym zrobic. Muszę się rozglądnąc na allegro za jakims aparatem fotograficznym, do tej pory pożyczałam, ale jak będzie mała to przyda się własny.

Anuś przesadzsz z tą nauką :-p
 
Hej:-)
Antilko no to trzymam kciuki zeby było: "do domku":-D
Monik najblizsze usg wraz z badaniem penatalnym mamy w poniedziałek 23-go. Moze z okazji Dnia Ojca Maleństwo pokaże nam swoja płeć:tak:
Eschen widze ze "głodzisz" swojego męża, no ale skoro uważasz że zasłuzył. Mój co prawda nie zasłuzył ale tez jest w odstawce - wiadomo dlaczego. Czasem to az mi się smiac chce jak sie żali z tego powodu. Najlepszy tekstem jaki zapamietałam był przed jego wyjazdem do Egiptu: "....wiesz kochanie ja to nawet nie bede mógł tam wejsc do wody, bo jądra sięgaja mi juz do kolan i przez to "obciazenie" mogę sie utopic....":laugh2::laugh2: Także Kochana uważaj na swojego męza gdy będziecie nad wodą;-)
Co do jedzenia w Makadi....opisze Ci dokładnie później z pomocą tego, który tam był. Co prawda opowiadali mi ale minął miesiąc i nie chce czegos nawymyslać:-p Napisze Ci na Twojego emaila. Buźka.
Sensi kiedys pisałaś na temat nabiału....ale kurcze nie moge tego odgrzebać. Potrzebuje informacji. Wszędzie piszą że w ciąży powinno sie spozywac mleko tylko pasteryzowane. Czy to oznacza, że mleko zsiadłe OSM Krasnystaw(otrzymywane metodą termostatową - nie mam pojecia co to znaczy) - takie mleko odpada? Mam na nie ochotę, patrze na butelke i nie wiem czy mogę? :zawstydzona/y:Pomóż proszę:-)


U mnie robi sie troche nerwowo, zaczynam zbyt intensywnie myslec o poniedziałkowej wizycie:baffled: Na dokładke od kilku dni mam poranną......biegunkę:confused: Całe zycie zaparcia a tu taka zmiana. O co chodzi???
Maleństwo w brzuszku dokazuje ale głównie w nocy -budze sie średnio co godzina. W ciągu dnia chyba odsypia.


Miłego dnia Kobitki, pracujące już niebawem na zasłuzony weekend:-D
 
dzień dobry


Vonko moja droga-służę pomocą:tak: metoda termostatowa polega na zaszczepieniu (czyli dodaniu) mleka pasteryzowanego kulturami bakterii i przelaniu od razu do opakowań, w których podlega działaniu temperatury sprzyjającej namnażaniu bakterii. Tak więc jedz na zdrowie:happy::happy::happy::happy: (a tak na marginesie mleko, które trafia do przetwórstwa jest od razu pasteryzowane;-))
 
Witajcie :-)
Moniolku dobre Zetorek i ADHD :-D:-D:-D Aparacik teraz to faktycznie bardzo Wam się przyda, my już kupiliśmy parę miesięcy temu :happy:
Vonko no to trzymam kciuki żeby maleństwo się ujawniło na badaniu :tak:
Sensi jak zawsze pełen profesjonalizm :-) Jak dobrze że Cię tu mamy :tak::-)

Jutro może uda mi się dostać na darmowe USG 3D. Trzymajcie kciuki proszę :blink:
 
Już w domku:-):-):-)
Zjadłam pyszny obiad, przygotowany przez mamę.Miałam już dość tego szpitalnego jedzenia:szok:
Mam brać magnez, No-Spę i leżeć 6 godzin w ciągu dnia.
Dzisiaj miałam znowu takie szybkie usg. Zapytałam, czy widać płeć. Doktor bardzo się starała coś dojrzeć,ale nie była pewna. Dzidziuś miał złączone nóżki:-)
Monik no to życzę Ci abyś dostała się na usg:tak:
Moniolku fajne ksywki:-D
Vonko nie denerwuj się, bo przecież zawsze jest wszystko dobrze:happy2:
 
Witajcie 30steczki przy weekendzie!:-)
U nas trochę zamieszania było, jednak trafilismy z Ewunią do okulisty. Powiedział, ze coś trochę bakteryjnego się przyplątało i dała inne kropelki z antybiotykiem. W czwartek późnym wieczorem Ewcia bardzo płakała i łapała się zas główkę za uchem. Ja w wielkim strachu, juz miałam różne wizje, ale noszenie pomogło i cyś i zasnęła. Gorączki nie miała. Nie uderzyła się na pewno.Następnego dnia rano dodzwoniłam się do swojej pediatry i uspokoiła mnie, a wczoraj byliśmy na wizycie. Do oczek ma kropelki jeszcze oczyszczające, okazało się, że w gardle jakieś krosteczki, które mogą boleć, dała wit. C, wapno, paracetamol w czopku. Bardzo dokladnie ją zbadała i nic niepokojącego. Tylko to gardło, no i są początki ząbkowania, sttrasznie się ślini i plauszki ciągle w buzi. Ale za główkę dalej się chwyta. Pediatra twierdzi, że całkiem możliwe, że to od gardła. Ale mi się to dziwne wydaje, może już prędzej to ząbkowanie?
Poza tym zaczęła przekręcać się na boczek i potrafi obrócić się o 180 stopni:-)
Przepraszam za ten szczegółowy opis, za bardzo się przejmuję, ale tak to chyba jest z mamami.:)
Antilko cieszę się, ze jesteś w domku, niech Ci się dobrze wypoczywa. A dzidzius jak złączone nóżki to może jednak dziewczynka?:-D
Monik udało się z usg?
Vonko będzie dobrze w poniedziałek!:tak:Na biegunkę podobno dobrze jeść gotowaną marchewkę:) Miałam parę razy w ciąży.
Aluś niecierpliwei czekam na dalsze wieści:-)
Sensi co nowego u Kubusia?
Moniolku jak dobrze, że u Twojego taty lepiej:)
Carioca jak Staś?
Esch Ewo Anusieńka 30stki Wszystkie pozdrowionka!
 
reklama
Bry, bry:-)
Ja znowu od 7 na nogach.Tylko nie wiem, co ze sobą zrobić, bo nie chcę obudzić M. Umyłabym naczynia,ale kuchnia blisko sypialni:baffled:
Dzisiaj przychodzi moja mama i będziemy robić gołąbki. Znaczy mama będzie robić a ja pomagać:-D
Wczoraj podjechaliśmy na pół godzinki do dużego sklepu dziecięcego. Jest blisko naszego domu a dowiedziałam się o nim dopiero od koleżanki z sali szpitalnej. I wiecie co...... Wygrzebałam z kosza przecenionych rzeczy komplet pościeli Drewex. Składa się z poszewki na kołderkę poszewki na podusię, ochraniacza i baldachimu. Kosztował zamiast 175 zł tylko 49:-):-):-)Muszę dokupić tylko wkład do poszewek.Zastanawiam się, czy nie pojechać tam po kolejny, bo było keszcze kilka, tylko już wzorki mniej mi się podobały.
Kupiłam również butelkę Tomme Tippee 260ml do której dołączone były dwa smoczki uspakajacze za pół ceny:-D Ogólnie stwierdzam, że fajny ten sklepik:tak:
Najeczko wcale się nie dziwię, że denerwujesz się, to przecież naturalne. Swoją drogą szybciutko te ząbki zaczynają rosnąć:-)Co do płci mojego malucha to strasznie marzy mi się córeczka. Jednak najważniejsze, abym donosiła ciążę i dzidziuś był zdrowy:tak:
Monik udało się załapać na darmowe Usg?
Vonko jaki masz już brzuszek. Panie w szpitalu śmiały się z mojego, że starannie ukrywam ciążę:-D
Miłej i słonecznej niedzieli Trzydziestki:happy:
 
Do góry