reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
ALEK GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!! TAK BARDZO SIE CIESZĘ!!!!!!!!!!!!!ŻYCZĘ SPOKOJNEJ ZDROWEJ SZCZESLIWEJ CIĄŻY!!! zASŁUGUJESZ NA NAJSZCZĘŚLIWSZA CIĄZE NA SWIECIE!!


Moniołku zdrówka dla taty!!
Ewa 36 tydzień???:szok: kiedy to minęło????????????
 
Aluś gratuluję!!! Hura hura hura!Tak się strasznie cieszę!!! :rofl2::-D:rofl2: Uściski serdeczne!
 
ALUŚ gratulacje :)
WIdzę że ten rok obfity w kreseczki, juz niewiele nas tu zostało czekających...
Ja ciągle zmagam sie z remontem i stresu to przysparza tyle że nawet nie myślę o dzieciątku. Musze odpocząć, zacząć normalnie jeść i funkcjonować. Myślicie że dużo czasu to zajmie az organizm wróci do normy?
już od soboty wakacje, będzie jeszczed troche pracy ale to już inna bajka zupełnie..
 
Antilko trzymaj sie ciepło i wracaj szybko do domku. Pozdrawiam serdecznie:-)

Esch w tym samym hotelu Hurghada Dominia Makadi Bay miałam byc i ja. Wyjazd wykupilismy w lutym gdy jeszcze nic nie wiedzieliśmy o Dzidziolku :-p To miał byc taki wypad relaksacyjny ze znajomymi. Jak wiadomo ja zrezygnowałam ale męza namówiłam i był. Sam hotel to kompleks około 30 willi, pokoje nawet fajne do tego obszerny balkon (niestety prawie nie korzystał z niego poniewaz było za gorąco) Już w połowie maja temperatura sięgała 40 stopni w cieniu:confused: Niedaleko hotelu jest rafa, mozna przejsc na piechotkę. Mozna tez popłynąc jachcikiem dalej o ponurkować. Jest tanio. Koniecznie trzeba miec buciki do łazenia po wodzie (rafa bardzo kaleczy stopy). Jeśli przejdziecie plaża na teran innego hotelu to od razu Was zatrzymaja ochroniarze, wylegitymuja i pouczą że tak nie mozna:baffled: W samej Hurghadzie raczej nie ma nic ciekawego. Mąż i znajomi zrezygnowali z wypadu do Kairu ponieważ według relacji tych którzy byli, podróż jest bardzo uciązliwa. Natomiast bardzo podobało im sie safari kładami po pustyni. Jesli chcesz pare aktualnych fotek z hotelu i otoczenia podaj mi emaila.
Ewo wcale Ci się nie dziwie że wolisz po porodzie wrócic do siebie. Tobie i dziecku napewno będzie wygodniej. Tesciowa jak chce to przecież może Ci pomóc bez przeprowadzki. Kurcze jak ten czas leci, jeszcze troszke i Twoja Córeczka będzie sie do Ciebie usmiechać:-D:laugh2::happy:
Aguniu witaj! To szczęsliwy wątek;-)zostań z nami. Trzymam kciuki za szybkie zafasolkowanie.

Ja dzisiaj byłam w laboratorium, porobiłam to co kazali ale ta glukoza:baffled: o mało jej nie oddałam:szok: Ale spokojnie...paw był dopiero po powrocie do domu. Troche sie martwię bo winik przed obciązeniem (taki z glukometru)
wyszedł aż 127:szok:. Az sie boje pomyślec ile wyjdzie po obciążeniu.....Dziwne to dla mnie poniewaz nigdy, ale to nigdy nie miałam takiego cukru:confused:. Wynik z 5 maja był 87 a teraz 127! Musze poczekać do poniedziałku zobaczymy co na to pan doktor?


Miłego dnia wszystkim.
 
Olus, tak bardzo sie ciesze i gratuluje z calego serducha!!! wielki buzaik dla ciebie:)

specjalnie tu weszlam na chwilke i pozdrawiam znad morza, jest lekkie sloneczko, umiarkowanie cieplo, mamy ladny widok z balkoniku na sosny i mieszkamy dosc blisko morza, wiec slychac mewy:)
pozdrawiam mocno wszystkie!
 
reklama
Ja już po szpitalnym obiadku. Jak mnie tu dłużej potrzymają to chyba schudnę:-D
Kajda udanego wypoczynku:-)
Aluś czekamy na zdjęcie szczęśliwego teściku:-)
 
Do góry