reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Aleczku, jak tam sytuacja? trzymamy dalej kciuki!
Najeczko, moze to faktycznie na tle alergicznym, oby sie szybko wyjasnilo, co to jest. sliczne zdjecie Ewuni!
vonko, to sie wybawilas na weselichu, super!
monik75, u ciebie juz polowinki... jak to szybko leci!!
sensi, pokaz nowa fryzurke!
moniolek, jak sie czuje tato?
anus, Antilko, majeczko - pozdrawiam
a mnie przez branie furaginy lapia potworne skurcze łydek, dzis nad ranem prawie sie poryczalam, maz mi odginal stopy co chwile a to poaskudztwo ciagle trzymalo!! biore aspargin, ale i tak kurcze sa... musze chyba wiecej soku pomidorowego pic i bananow podjadac. wczoraj byla u mnie moja rodzinka, dostalam jeszcze kolejna partie ciuszkow od kolezanki i stwierdzam, ze mam juz ich za duzo. maly chyb bedzie paradowal co chwile w czyms innym. w czwartek z kolei zamowilismy lozeczko, ale musimy czekac bo nie bylo szuflady i reszte zakupow z listy zrobimy pod koniec czerwca. dzis wyjezdzamy znow nad morze na ok. 1,5 tygodnia.
sciskam wszystkie i do napisania!
 
Dzień Dobry
Aluś kciuki cały czas mocno zaciśnięte:tak:
Kajda o rany aż tak bardzo dają Ci we znaki te skurcze:no:
Najeczko oby oczko szybko zostało wyleczone. Buziaki
Esch może uda się w tym tygodniu:confused:
Vonko to super, że bawiliście się dobrze:tak::-)
Monik Ty chyba jutro do lekarza:confused:
Ja tak lakonicznie, bo zaraz idę do lekarza.Trochę się boję, bo od paru dni coraz częściej czuję twardnienie brzucha:baffled:
 
Witajcie

Antilko nie martw się na pewno będzie dobrze. Dostaniesz jakieś lekarstwa i wszystko wróci do normy :tak: Ja wizytę mam jutro ale wieczorkiem, więc pewnie opiszę Wam co i jak dopiero w środę.
Kajduś miłego urlopiku nad morzem :-) Udanej pogody i cieplutkiego piaseczku na plaży :-)
Vonko fajnie że się wybawiłaś na tym weselu :happy:. Ale najważniejsze że już pawiki pomału odchodzą sobie ;-)
Najeczko okulista to dobry pomył. Dokładnie poogląda oczko i będzie wiadomo co się dzieje. Dieci czasami mają takie chwilowe alergie a potem to samo ustępuje. Mój chrześniak tak właśnie miał i przeszło mu to całkowicie :happy:
Esch.. a Ty się gdzieś wybierasz w tym roku na wakacje?
Aleczku myśl pozytywnie :-) Kciuki mocniutko zaciśnięte :tak:
 
Antila i jak po wizycie?? Masz lezec??

Monik w planach jest Egipt.... od 17.07....

A ja dzis dostalam sms'a od kolezanki ze wlasnie urodzila druga corke....
 
Dzięki za kciuki, wczoraj niestety wieczorem było pogorszenie, przewieźli go z wewnętrznego do sali R czy jak się to nazywa, bida cały podłączony pod aparaturę, obustronne zapalenie płuc, sine ręce, wygląda strasznie, lekarz określił stan poważny, moja mama ledwo się trzyma. Boże tak się modlę żeby w końcu coś zadziałało i zaczął wracac do zdrowia.

Dziewczyny przeczytałam, ale mi się wszystko zlewa trzymam kciuki za wizyty naszych mamuś

Kajduś udanego odpoczynku

Najeczko - nie martw się dobrze, że poszłaś do lekarza z Ewcią.

Oluś egoistycznie będzie - potrzebuję pozytywnych wibracji
 
Moniś Kochana jestem z Tobą!! trzymaj się dzielnie! A Twojemu Tacie życzę jak najszybszej poprawy zdrowia.
A z tymi wibracjami obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy..bardzo mocno Cię ściskam!!!

Kochane czytam, co u Was, ale wybaczcie mi..nie mam jakoś nastroju na dłuższe pisanie..

Buziaki dla Was! trzymajcie się zdrowo!
 
Wlasnie sie upijam z rozpaczy nad nasza druzyna. Moze gdyby gral sam Boruc lepiej by Polska na tym wyszla :-:)no::wściekła/y:

Moniolek strzymaj sie i wierze ze bedzie dobrze!!!!

Aleczku sciskam Cie mocno!!!
 
Witajcie.

Maniolku sciskam Cie mocno. Musi byc dobrze i będzie:tak:trzymaj się dzielnie.
Aleczku cały czas mysle o Tobie :tak:slę ciepłe mysli i dużo optymizmu.
Eschen, Antila jak tylko będę w pobliżu napewno sie odezwę:-)
Antilko nie martw sie wizytą:-) będzie dobrze :tak:
Kajdo zyczę fajnego odpoczynku i wspaniałej pogody nad morzem:laugh2:
Mam nadzieje ze te wstrętne skurcze szyko dadzą Ci spokój.
Najeczko i co powiedział okulista? Czy to alergia?
Monik trzymam kciuki za Twoja jutrzejsza wizyte, zeby Dzidzia sie nie wypięła:laugh2: tak jak u nie ostatnim razem.

Mam pytanie, jutro musze zrobic kilka badań, miedzy innymi test obciazenia cukrem - powiedzcie mi ile tej glukozy trzeba wypić? Na skierowaniu mam napisane 75g glukozy(takiej w proszku) ale nie mam pojecia ile to bedzie w płynie??? Czy to jest bardzo słodkie? Troche sie martwie czy to mnie nie zmuli.................:szok:

Pozdrawiam cały wątek.:-)
 
reklama
Do góry