reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam.
U mnie troche sie uspokoiło, przestałam się smarkać. Na ostatniej wizycie (30.05) dowiedziałam sie że Dzidzia wazy 187 gram:happy: a za 3 tygodnie kolejna wizyta połówkowa i kolejne usg prenatalne. Pan doktor mówił, że wtedy będzie duża szansa na poznanie płci, bo póki co nie jest pewien i nie chce nas wprowadzac w błąd.
Mąż nieustajaco "obstawia" dziewczynkę:laugh2:, a mnie jest zupełnie obojętne:laugh2::laugh2:

O Vonko, ale już duża dzidzia, ale czas leci a coś mi się wydawało, że ty dopiero w pierwszym trymestrze a tu juz 17 tydzień - ciopek ze mnie :zawstydzona/y: pogłaskaj brzuchol :-)

Biorę się za obiad, dzisiaj młode ziemniaczki, mizeria i schaboszczak a na deser albo koktajl truskawkowy albo truskaweczki w jogurcie no i mam nadzieję zmieszczą się też lody :-p
 
reklama
Dzień dobry:happy:


Olus zdaje sobie sprawe... tylko mam juz dosc tego ciaglego wyciagania reki i przepraszania meza za to ze mnie "urazil"!!! A szkoda gadac.... te chlopy!!!!!!

Esch mamy podobne charaktery-już niejednokrotnie się o tym przekonałam;-); ja też najczęściej kapituluję mimo, że wcale nie czuję się winna i obiecuję , że to ostatni raz i tak w koło. My ostatnio często się sprzeczamy, ale usprawiedliwiam tą sytuację tym, że widujemy sie tylko w godz.21.30-6rano (tylko niedziela razem i to nie każda)+ stres związany z budową domu, zmęczenie dzieckiem (bo mimo, że najukochańszy, to jednak wypompowuje całą energię).
Esch. ja ciągle trzymam kciuki zaciśnięte i wierzę, że w końcu ogłosisz, że dzieciatko rozgościło się w Twoim brzuszku;-)

podczas punkcji zostało pobranych 9 komóreczek:happy: dzisiaj czeka je upojna noc z całą armią dzielnych chłopaków :-D a w środę transfer:happy:

Miliardy pozytywnych myśli w Twoją stronę i fluidki bojsikowe pojedyńcze;-)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*************************************************************
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*************************************************************
 
Witajcie :-)

Aleczku super że wszystko dobrze poszło i aż dziewięć jajeczek udało się pobrać :-)
terza mocno będę trzymać kciuki za solidne zagnieżdżenie się fasoleczek :tak::-)
~~~***###~~~~***###~~~****###~~~****~~~~****~~~~~****~~~~****
Ewuś od razu widać że zaczęłaś macierzyński :-) Cieszę się że teraz sobie wypoczniesz i przygotujesz sobie wszystko na powitanie niuni na tym świecie :-)
Vonko no spora już dzidziunia :-) Ja się namyślam czy nie pójdę na połówkowe USG do jakiegoś innego ginka. Mój ginek jest super ale niestety nie ma dobrego sprzętu:baffled: Nawet jeszcze nie słuchałam serduszka, tylko widziałam jak bije na ekranie.
Sensi a jak Wam się budowa domku posuwa?
Esch dziewczynki mają rację że z mężami tak to jest raz na + lub -. Ja też wieżę że fasolka zamieszka w Twoim brzuszku :tak::-)
Moniolku ferwor zakupków to rewelacyjna sprawa :-D Jak już przyjdzie czas na mnie to będę siać postrach w sklepach :-D
Antilko praca nie ucieknie, a o maleństwo trzeba dbać. Pracy to jeszcze będziesz miała dość ;-) Teraz zresztą też pracujesz - dla dzidziusia :-)

A moje maleństwo zaczyna sobie poczynać co raz śmielej :-) Kopie z każdym dniem mocniej. Mężuś zazdrosny że nie może poczuć, ale pewnie już niedługo będzie czuć jak przyłoży rękę do mojego brzuszka :tak::-)
 
Łaałłłł.... Sensi to niezłe tempo :tak::tak::tak::-) Super że tak szybko idzie budowa. My zakopaliśmy się w pozwoleniach. Musimy czekać i tyle :baffled: Szkoda że nie mam jakiejś specjalnej różdżki na tych urzędników ;-):-D
 
Witam:-)
Właśnie wróciłam z leniuchowania nad wodą. Pojechałam z mamą przed 9 było fajnie, bo pusto i można było zabrać pieska ze sobą. Doktor poleciła mi dostarczyć skórze trochę słonka, aby organizm mógł wyprodukować sobie witaminkę D.
Aluś ile fasolek włożą Ci do brzuszka?
Monik kiedy poczułaś pierwsze ruchy?
Sensi rzeczywiście budowa przebiega ekspresowo:tak:
Esch u nas też nie zawsze było kolorowo, ale teraz jest super:-)
Vonko u mnie w pracy też kocioł, ale boję się, że zupełnie się rozleniwię:-D
Moniolku ja też chcę przejść się do komisu, bo można czasem znaleźć ciekawe rzeczy w super cenie:tak:
Ewo no to odpoczywaj teraz, ile wlezie:-)O dacie przydatności fotelików nigdy nie słyszałam:szok:
 
Ewa wypoczywaj teraz na swoim wolnym!!!! Bo pozniej pewnie nie bedziesz miala czasu na wypoczynek.... A z fotelikami to nie wiedzialam ze jest cos takiego jak okres przydatnosci.... I no calkiem ladnie bedzie mialo Wasze malenstwo na imie:tak:

Moniolek wiem ze chetnie zaoferujesz swoje kciuki ale jakos chyba nie przydadza sie teraz... no chyba ze jestem wiatropylna :-( ;-(
Upomne sie o nie jak tylko cos sie naprawi....
No i ten szal zakupow.... :-D Chetnie bym Ci potowarzyszyla w takich zakupach!!!

Vonka to juz calkiem duza Twoja dzidzia!!! Gratuluje!!!

Sensi ale macie tempo na budowie!!! :szok:

Monik lada dzien i maz bedzie mogl poczuc kopniaki Waszego malego "pilkarzyka" :-)

Antila alez Ci zazdroszcze tego wypadu nad wode... a ja w tym skwarze musze siedziec w pracy :no:

A co do mojego meza.... hmmmm... nie wiem ale z roku na rok jest coraz gorzej. Mam wrazenie ze dla niego istnieje tylko ten p..... komputer, telewizor i komorka. A reszte ma gleboko w ....... Wiem - jestem teraz wsciekla na niego i nie przebieram w slowach ale mam dosc bycia sprzataczka, kucharka, praczka i nie wiem kim jeszcze. Zawzielam sie i nie gotuje, nie sprzatam, nie piore (poza swoimi rzeczami), na weekendy wybywam z domu....
Juz wiecej nie zanudzam Was. Przepraszam :-(
 
Witajcie:-)
czuję się jak na urlopie w tropikach:-D nie dość, że tak gorąco, to ja jeszcze sobie leniwie poleguję..;-):-D

Esch a może Twój mąż po prostu nie zdaje sobie sprawy, że Tobie pewne rzeczy się nie podobają, ja już odkryłam, że z facetami to trzeba konkretnie, jak im nie powiesz, to się nie domyślą za żadne skarby :baffled: Kochana nie sądzę, żeby specjalnie chciał Ci robić przykrość i na złość, może wystarczy go uświadomić :confused:
Antilko dr poda mi jutro 2 zarodki:happy: dzwoniłam dzisiaj, zapłodniło się 7 z 9, dr powiedziała że to bardzo ładnie:happy: więc mamy szczęśliwą 7 :happy: ale Ci zazdroszczę tego wypadu nad wodę, my dzisiaj z psinką na spacerze chodziliśmy z wywieszonymi językami..:-D
Monik o to sobie maluch poczyna;-):happy: a jak psinka??
Sensi widzę domek rośnie jak na drożdżach:tak: a jak w pracy? buziaczki dla Kubusia:-)
Vonko duży maluszek:happy: super, że lepiej się czujesz:-) no i ciekawe, kto tam w brzuszku mieszka..;-)
Moniś Ty na bezczynność nie narzekaj, tylko korzystaj póki jeszcze możesz;-) fajne takie zakupy :tak: ja muszę kupić dla mojej przyjaciółki,a w zasadzie dla jej bliźniaczek 2 parasolki do wózka, nie wiesz może jakie są najlepsze? bo ja nie mam zielonego pojęcia :baffled: a chciałabym kupić jakieś ładne i funkcjonalne:-)
Ewuś no nareszcie odpoczywasz! i bardzo dobrze:tak: ale widzę, że na brak zajęć nie narzekasz..;-):-D ładne imię:happy:
Anusia jak się czujecie w te upały? buziaczki:-)
Najeczko:confused:
Kajduś ależ Ci zazdroszczę tego morza..:tak:

Kochane jutro mam transfer o 13:30 :happy: a potem 14 dni czekania..:szok:

Buźka!:-)
 
Aluś Kochana, jestem z Tobą myślami bardzo ciepłymi! Jak to dobrze, ze już tak niedługo! Jakoś mniej więcej w tych dniach rok temu poczęła sie nasza Ewunia:-). Trzymaj się dzielnie! Uściski mocne!
Wszystkie 30steczki serdecznie pozdrawiam i na więcej nie mam siły...może jutro, może pojutrze...:-Dpostaram się...
 
reklama
Do góry