reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Ja już w domku. Byłam cały dzień na działce, co prawda woda była tylko w dmuchanym basenie, ale to zawsze coś:-)Po powrocie tak się najadłam, że teraz nie mogę się ruszyć:rofl2:Miałam pyszną zupę z młodych ziemniaczków, marchewki kalarepki i koperku:-p
Esch dawano się nie odzywałaś, co porabiasz:confused:
Monik jak Korcia?

Zapomniałam napisać, że od wczoraj mamy już nowe auto. Jest super, chociaż wolałam inny kolor.Postaram się jutro wkleić fotki.
Miłego wieczoru:-)
 
reklama
Witajcie wieczorkiem :happy:

Faktycznie dzisiaj było bardzo cieplutko. Ale ja lubię taką pogodę :tak: Moje dzieciątko co raz śmielej daje znać o sobie czym przyprawia mi uśmiech na twarzy :-)

Antilko mały basenik ale zawsze coś ;-) Teraz można pyszne dańka kombinować z młodych jarzynek :happy: Moja Korka jakoś się trzyma. Na razie bardzo cierpi przez spuchniętą łapkę. Nie wiadomo z czego to:nerd: Dzisiaj miała troszkę gorszy dzień i nie wiadomo czy przez płuca czy przez łapkę. Jakoś nabrałam nadziei że może wyzdrowieje.
Anusienko bardzo podobne menu mam :-) Mam nadzieję że i wyniki krwi też będę miała dobre. Mężuś się tylko dziwnie na mnie patrzy bo oczywiście wolałby mięsko, a ja ciągle tylko jak króliczek ;-)
Esch.. no właśnie, gdzie się podziewasz :confused:
Onna chyba faktycznie lepiej idź jeszcze do innego ginka. Dzidzia już pewnie czeka na pozwolenie pojawienia się pod swoim serduszkiem :happy:

Miłego wieczorku :happy:
 
Witam :-) i wszystkiego najlepszego!

Anuś ja na razie bez truskawek, ale pochłaniam winogrona, grapefrutit też odpada pozostałe bardzo zbliżone + moja nieustająca od jakiś 6 miesięcy miłośc do krupnioków (vel kaszanek) boczkiem też nie pogardzę :-p

Antilo gratulacje z okazji nowego samochodu

Monik u Ciebie pierwsze przelewanie, super :-)

Dzisiaj przynajmniej było trochę wietrznie
 
Czesc

Ja wlasnie wrocilam z rajdu i wrzucam fotki na strone....

Dziekuje za pamie... caly czas z ukrycia podczytywalam ale jakos tak ostatnio BB to chyba niezbyt odpowiednie miejsce dla mnie....:-(
 
Witajcie Kochane, ja ma dzisiaj punkcję i zaraz jadę..strasznie się denerwuję, dam znać jak już będzie ,,po'', uściski!
 
Oluś jasne, że będzie dobrze:tak::-)Trzymam mocno kciuki:happy:
Ja też niedługo mam wizytę. Mam nadzieję, że pani dr nie wypadnie znowu coś w ostatniej chwili:baffled:
 
reklama
Oluś i jak tam:confused:
U mnie nic nie wyszło z planów powrotu do pracy.Macica " stawia się" i muszę znowu z odpoczywać:baffled:Mam wykonać kilka badań w tym poziom magnezu. No nic siedzę nadal w domu i czekam dwa tygodnie, jak się sytuacja rozwinie. Na pocieszenie kupiłam sobie dwie bluzeczki ciążowe:-)
A i jeszcze jedno wczoraj dowiedzieliśmy się, że siostra M będzie miała 3 dziecko:rofl2:. Ma już dwójkę w wieku 5 i 7a ta ciąża to była niespodzianka. Siostra M ma 40 lat. Bidula trochę jest przestraszona i martwi się, że nie da nam obiecanych ubranek i łóżeczka. Ja się cieszę tylko szkoda, że mama M będzie miała dwoje maleńkich wnuków w prawie jednym czasie
 
Do góry