reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Esch witaj w klubie ja też jestem potwornym śpiochem. Gdzie śmigałaś na nartkach:confused:
Myślę, że zamiast sprzątać siedziałybyśmy i gadały:-D:-D
 
reklama
Witam Was moje Kochane!

Melduje się na posterunku!!!:tak: Troche skruszona i wyteskniona wracam do was, mam nadzieje na dobre... Nie było mnie i nie było ale to wina czasu, którego mi bardzo brakuje. Za tydzień mam koncowy egzamin teoretyczny więc siedzę i kuję.... Obiecałam sobie ze do egzminu wytrzymam i nie zagladne bo wiedziałam, że jak juz tu zajrzę to bedę musiala poczytac wszystkie posty coby niczego nie przeoczyć :-). No i nie wytrzymałam :-D
U mnie wszyściuchno w porząsiu! Żadnych rzygulek, mdłości, bólów brzucha...i wątroby.. Chwilami sie juz zastanawiałam czy nadal jestem w ciązy?:-D Wątpliwości moje rozwiała połozna na czwartkowej wizycie :tak:. Powiedziała ze to normale uczucie że tak sie poczułam bo brzucha prawie nie mam wszystkie dolegliwości ustąpiły a ruchów jeszcze nie czuję.. Ale posłuchałam serduszka i sie uspokoiłam ( jestem taka sobie troche panikara -zwłaszcza jeśli chodzi o dzidzie!) Teraz muszę uzbroić sie w cierpliwośc i poczekać kilka tygodni na pierwsze kopniaczki..:-)

Sciskam was mocno
Postaram sie tez wkleić nowe zdjecia mojego skarba..

Vonko SERDECZNE GRATULACJE!!!!!! Dbaj o siebie!!!
 
dzień dobry 30-dziestki:happy:

Majeczko zdawaj ten egzamin i szybciutko do nas wracaj. Musimy być przecież na bieżąco;-)





Kobitki ze zdjęciowego płynie do Was Kuba;-):-D
 
Się witam stęskniona :-)

Bez netu jak bez ręki, przyzwyczajenie silne. Zaraz popiszę co u nas, ale najpierw.

Majeczko, gdzie schowałaś dzidzię, ale jesteś szczuplutka na avatarku :szok: kończ naukę i opowiadaj nam na bieżąco co się dzieje
Sensi ani przez sekundę nie wątpiłam w Twój urok osobisty ;-), to kiedy zjeżdża ciężki sprzęt?

Anuś co u Was jak się macie? Kiedy przyjeżdżasz do rodziców?

Kajduś a Wy jak się czujecie? Wiesz kto siedzi w brzuszku? Kiedy wizyta?

Vonko, Monik bardzo mi się podobają Wasze suwaczki, uważajcie na siebie a od okien z daleka - co najwyżej możecie tylko podziwiać i dyrygować pracami.

Najeczko współczuję gonitwy i walki z kolkami. Mam nadzieję, że już bliżej niż dalej.

Oluś, Antila, Esench, Onna, Rotaneczka, Ewa-Krystyna, Leyna pozdrowienia

Już donoszę co słychać z placu boju. Jest nieźle - tzn. wszyscy żyją po przeprowadzce. Nadal czeka nas skręcanie mebli (wczoraj spędziliśmy nad stołem 4h a wg producenta powinno nam to zająć 1 godz.- nie wiem dla kogo była ta instrukcja). Są drobne ofiary - spadł nam jeden blat przez co jest obity troszkę na rogu :angry::angry::angry::angry::angry::angry: może macie jakieś "domowe" sposoby żeby zamaskować (kolor stołu venga, obił się do jasnego brązu) nie wiem może lekko zamalować? Mimo tego jest cudownie, zmęczeni jesteśmy strasznie, ale w znaczeniu pozytywnym, napawamy się dobrze wykonaną pracą. Mąż mówi do brzuszka że młodzież urodzi się od razu z mopem i wiadrem, bo ni jak mamę (czyt. mnie) nie można posadzić na 4 literach żebym nie sprzątała ;-). Poza tym okna dzięki mojej mamie błyszczą. Kilka fotek wstawię wiadomo gdzie.

 
moniolku ruszamy pewnie w kwietniu:rofl2: jeżeli pogoda na to pozwoli oczywiście.


A ja jestem dziś i przez najbliższy czas szefem (mój szef na urlopie) i próbuję ogarnąć nierobów:wściekła/y: chodzą zafukani, bo raptem wszyscy chcieliby mieć wolne przed świętami, a ja wolnego im nie dam, bo nie będę sama pracować-między soba nie potrafią sie dogadać, kto nie przyszedłby do pracy, więc moją decyzją pracują wszyscy:crazy:.
mam przynajmniej spokój swięty, bo nikt się do mnie nie odzywa (dobrze, że reagują na polecenia służbowe:-D:-D:-D)
 
Hej dziewczyny

Sensi- ale z Ciebie groźny szef- ale tak to już jest albo będą się słuchać albo będziesz sam wszystko robił- a Ty jesteś własciwą osobą na właściwym miejscu.:-)

Monia- super,ze już jesteście- zaraz zajrzę wiadomo gdzie- my przyjeżdżamy dopiero w sobotę..........ale za tydzień mam kolejny zjazd- moze wtedy będziesz miała chwilkę czasu:-)
Z tym blatem nie pomogę- nie wiem :-(

MAjeczko kciuki za egzamin i wpadaj częściej, zeby powymieniać spostrzeżenia - bo nasze dzidziusie to tego samego wieku są !!!:-D

Antila, Esench, Onna, Rotaneczka, Ewa-Krystyna, Leyna - pozdrawiam

Oluś - buziak :unsure:

A u nas w porządku - dziś byłam 5 godzin na zakupach-koszmar jakiś - ale spodnie kupione, buciki też i jeszcze pozwoliłam sobie na torebeczkę - bo stara juz się mocno zużyła :-) i teraz padam- nogi mnie bolą potwornie.
Idę poodpoczywać

aha a wczoraj zaliczyłam fryzjera!!!!!!!


 
Witajcie,

No juz po pracy... niestety len gigant dalej u mnie kroluje... :-:)zawstydzona/y:

Antila bylam w Kluszkowcach... warunki nawet byly dobre - szczegolnie tak do 12 bo pozniej to juz bylo blotko sniegowe... A pogaduchy w czasie sprzatania czemu nie :-D:-):-D:-)

Majeczka trzymam kciuki za pomyslne zdanie egzaminu!!!

Moniolek to na swieta juz bedziecie na nowych "smieciach";-) Obys tylko sie nie przemeczala przy calej tej przeprowadzce. A z tym stolem to chyba rzeczywiscie jak tylko jest lekko obity to chyba najlepiej zamalowac...

Sensi ales Ty grozna... oj chyba bym sie bala z Toba pracowac... :szok:

Anusieńka to zakupy przedswiarteczne zrobione :tak::-D... oj ja chyba bede tez musiala sie wybrac - tak troszke humor poprawic.... :-)
 
Hej hej....
I jestem .. Dzis przyszły tatus ma urodzinki więc dzień wolny od nauki..
Co do brzusia no to szczerze mówić nie jest potezny :-)Zdjecie jest zrobione w pierwszym dniu 16 tyg i szczerze mówiąc niewiele sie rózni od tego zrobionego w 12 :-):tak:

Anusieńko a jak ty się czujesz? Jak twoja dzidzia? masz juz brzuszek? Masz jakieś zdjątka z Usg?:-)

I dziękuje wam dziewczynki za trzymanie kciuków !!!
Pozrawiam cieplutko...
 
Hej:-)
Sensi w Twój urok osobisty chyba nikt nie wątpi:laugh2:, wiec normalne że i pan budowlaniec został zniewolony:rofl2: Super, a w zwiazku z dalszymi planami zamawiam dla Was odpowiednią pogode na kwiecień:tak::tak:
Antilko pierscionek świetny, od razu wpadł mi w oko ;-)
Eschen ##################################################################
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

pozdrawiam
 
reklama
Witam kobitki:happy:

Eschen Ty miałabys u mnie szczególne względy-byłabyś moim pupilem:laugh2::laugh2::laugh2:


Vonka znowu z nami:tak::tak: Musisz nam w końcu opowiedzieć o tym Cudzie-jaka była reakcja Męża-wiem jaka była sytuacja, więc jestem ciekawa. Pewnie czuje się teraz bardzo szcęśliwy i podbudowany.... Pisz jak najwięcej: jak się czujesz, jak zareagowali bliscy.

Anusieńko czekamy na fotki łepetynki;-)


Monik jak się czujesz


..........................................................

A ja mam dzisiaj umówioną wizytę u gina-cytologia. Już się boję wyniku, bo miałam przed ciążą nieciekawy (II/III). Najzwyczajniej w świecie przez 2 tygodnie będę trzęsła portkami, czy tam jakiś rak szyjki się przypadkiem nie zagnieździł:szok::-(
 
Do góry