reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie :-)

Vonko będzie dobrze, zobaczysz - krwawienia się zdarzają niestety dla nas to jest zawsze tragedia, staraj się myśleć pozytywnie

Anuś cudowne wiadomości :tak:

Monik nie wiem czy Ci gratulować mdłości :-p ale się cieszę, że wszystko jest w porządku

Antila, Esen Kraków mam niedaleko, ale niestety nie dołączę do Was - może następnym razem, poprosimy o fotostory

Onna będzie dobrze, powrót jest b. trudny, ale ja pamiętam, że wszyscy zachowali się bardzo taktownie - mam nadzieję, że u CIebie będzie tak samo

pozdrowienia dla wszystkich, nadal na walizkach w zasadzie na kartonach :-( na szczęście jutro już koniec. Nie będę miała dostępu do netu w domu aż "coś" nie wymyślimy, zostaje praca ale tam będę dopiero we wtorek - życzę miłego weekendu :-)
 
reklama
Moniś uważaj na siebie koniecznie!!!!!!!oszczędzaj sie przy tych walizkach.
ale Wam zazdroszczę - nowe mieszkanko- już nie mogę się doczekać pierwszych fotek.

No ale do czasu malowania pokoiku dzieciecego chyba dzidziuś zdecyduje się ujawnić :-):-D bo trzeba wszystkie dodatki wybrać :-) ;-);-)
 
monis, nie szalej mi tam:-D!!!! czekamy na info we wtorek i mam nadzieje, ze szybko sie neta dorobicie:)
anusienko, jestes na zwolnieniu czy chodzisz troche do pracki?
milego dnia babeczki:)
 
Vonko jesteśmy w wszystkie z Tobą. Jest i będzie dobrze:tak::tak::tak:
Moniolku mam nadzieję, że szybko wymyślicie, jak podpiąć się do netu;-)
Kajda co można oglądnąć na porannym seansie:confused:
Esch ja chyba zaraz też zrobię placki ziemniaczane:-pMuszę tylko wyjść z pracy:happy2:
Miłego Wieczoru:-)
 
Hallo, hallo kochane pobudka!!!!

Ja juz wstalam... obudzil mnie telefon :-:)no: Mezus na uczelni a ja chyba musze zabrac sie za sprzatanie swiateczne....:no::no::no: musze tez dzis umyc mmoj wehikul w zwiazku z tym chyba wybiore sie do rodzicow.... a jutro mykam na nartki!!!!!

Kajda no musimy sie przylozyc jak chcemy miec dzidzie :-D:-)
A na jakim filmie byla w kinie?? Bo zastanawiam sie na co by tu sie wybrac....

Moniolek szkoda ze nie spotkamy sie razem :-( Moze jednak.....

Antila oj szkoda ze wczesnie nie przeczytalam o tych plackach bo bym Cie zaprosila:tak:

A wiecie moze co u Novaczki???
 
Ja juz wstalam...


Dla Ciebie 8.50 to już:szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D mnie Kuba budzi codziennie o 4.30-najlepsza pora na zabawę:-p:-p

Wpadłam na sekundkę-czekam na Pana, który ma być naszym kierownikiem budowy (mam z nim negocjować cenę tej usługi). Miał być o 11-a ja nie znoszę spóźnialskich:wściekła/y:. Jeszcze go nie widziałam na oczy-tylko telefonicznie się kontaktowaliśmy. Wydaje się dość komunikatywny, ale trochę filozof. Dam radę:-D:-D
 
Eschenbach, sensi - bylam na "Mala wielka milosc" ale bynajmniej nie byl to film wielkich lotów:-Ddosc przewidywalny i przerysowany, kilka momentow smiesznych, generalnie taki lekki do obejrzenia i zapomnienia... ale ostatnio w kinie nic ciekawego nie leci...to juz bardziej polecam Ps. Kocham cię z romantycznych babskich klimatow:tak:
cos tu ucichlo nam znow na wątku, Najeczka sie nie odzywa, pewnie ma duzo pracy przy Ewuni..
my dzisiaj na 30 urodziny do kumpeli idziemy wieczorkiem, a jak wasze plany weekendowe? myjecie moze okna przed swietami? ja dzis o tym pomyslalam, ale niestety nie dam rady ich umyc:baffled:
milego dnia!
 
Kajda ja umyłam okna w ubiegłą sobotę, bo już bardzo mnie denerwowały 9syndrom nieszczęśliwej kobiety;-)), firanki też uprałam. Co prawda po poprzedniosobotnim sprzątaniu mieszkania śladu oczywiście już nie ma ale ważne, że okna czyste:tak:.
 
Witam w sobotnie popołudnie, juz z domku:-)
Sensi jak negocjacje z panem budowlańcem?
Poczytałam o myciu okien......i na czytaniu poprzestane:-D, moja fasolka mogłaby sie zdenerwowac a tego nie chce za nic w świecie :no:.
Spróbuje wstawić jakis suwaczek?

Eschenbach, Kajda, Maniolek, Antila,Anusieńka, Onna, Carioca, Najka, Ewa, Alek - pozdrawiam serdecznie:happy2:
 
reklama
Witajcie kochane!
Trudno mi było coś napisać. Ewunia ma kolki, dużo płacze:-(, w dzień mało spi, a jak juz zaśnie staram się coś w domku zrobić (a i tak nie nadążam z wszystkim). A wieczorem jak jest mąż to ja już padnieta jestem:-)Daję Ewci Esputicon, ale coś nie pomaga, ze sposobów ostatnio najbardziej działa włączenie suszarki, bujanie albo kołysanie przy Wolnej Grupie Bukowinie:-D. Najgorzej , ze te sposoby działają tylko podczas stosowania, a po chwili już nie niestety, a jak jest bardzo źle to i one nie działają. Może spróbujemy tego Infacolu, októrym Sensi pisała.
Sensi Ty miałaś Infacol przepisany przez lekarza, czy sama się zdecydowałaś dawać? Powodzenia z kierownikiem budowy!
Vonko jak dobrze, ze jesteście w domku! Teraz tylko odpoczywaj , a fasolka niech rośnie!:tak:
Ewuś jak zdrówko? Z łożyskiem jeszcze może się zmienić:)
Anusieńko cieszę się, ze wszystko dobrze!:tak::-)i Wasze maleństwo tak ładnie rośnie:)
Monik wytrwałości na mdłości!:-)Masz termin na początek listopada?
Antilko to staranka już bardzo niedługo!
Onna pytałaś kiedyś o zdjęcia Ewuni, są na wątku zamkniętym. ale może tu też jakieś wkleję:) Trzymam kciuki za powrót do pracy!
Carioca pozdrowienia dla prychającego Stasia!:-)
Kajduś o oknach wolę nie myśleć:-D, może męża namówię?
Eschen , moniolku 30steczki Wszystkie uściski!
 
Do góry